Feng shui početí

feng-shui-poceti

Pro mnoho lidí se početí a narození dítěte může z radostné události změnit v symbol obtížně dosažitelného cíle. Oba zdraví, nezatíženi jakýmikoli zjevnými příčinami neplodnosti, nemohou počít dítě. Jak může v této důležité a často tolik bolestné otázce pomoci feng shui? Co podle něj může podniknout dvojice, toužící stát se šťastnými rodiči?

Především je třeba určit a potom aktivovat čtyři zóny: zónu dětí (západ), zónu lásky (jihozápad), zónu rodiny (východ) a zónu ochránců (severozápad). Nemá smysl zaplňovat je talismany. Postačí, stanou-li se zosobněním útulnosti a čistoty v domě. Aby bylo příjemné v nich pobývat.

Do zóny dětí můžeme postavit nějakou rychle rostoucí pokojovou květinu, malou panenku, kterou nám darovali přátelé, kteří už děti mají, čínské dekorativní panó „Šťastné děti“ nebo „Sto dobrých přání“. Můžeme sem rovněž pověsit fotografii jakéhokoli dítěte, které se nám zvláště líbí. Pokud je to možné, měl by tento prostor být dobře osvětlen. Občas tu zapálíme svíčku nebo aromalampu.

Zónu lásky aktivujeme pomocí párových figurek nebo obrazů (například holubů, kachniček, jeřábů atp.) a také zavěšením svatební fotografie. Postel zakrýváme růžovým, červeným, popřípadě hnědým přehozem. Žlutá, hnědá a oranžová a všechny jejich odstíny symbolizují zemi, přinášející lásce trvalost a stálost. Příliš silně aktivovat tuto zónu není třeba. Pokud dvojice i bez toho vede aktivní sexuální život, mohlo by to být i nebezpečné. Místo dítěte by mohli získat spoustu nevhodných milostných svazků.

V zóně rodiny je dobré umístit vesele zurčící pokojovou fontánku, nebo sem zavěsit vyobrazení vody. Důležité však je, aby voda byla na obraze zobrazena jako mírná a harmonická hladina nebo tok, žádné bouřlivé moře narážející do skal ani močál v lesní tišině na obraze být nesmějí. Skvělým talismanem pro tento prostor bude rychle rostoucí bambus. Hodí se sem dřevěné předměty nebo předměty zelené barvy.

Zóna pomocníků a ochránců. Tu je třeba aktivovat, pokud je zapotřebí pomoci zvenčí. Jestliže je nutná pomoc konkrétního člověka nebo skupiny lidí, umístíme sem předmět s ním nebo s nimi související, mající na ně nějakou vazbu. Pokud nevíme, odkud bychom měli pomoc žádat a očekávat, můžeme zónu aktivovat zvukem obyčejného kovového zvonečku. Zavěšená zvonkohra je také vhodná. Je však důležité, aby zvonečky nebyly z umělé hmoty, ale z kovu a vydávaly jemný a příjemný zvuk.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Plnění přání podle feng shui
Přitahujeme finance podle feng shui: peněžní strom
Facebook AstroPlus.cz