8 pravidel feng šuej k získání materiálního blahobytu

8-pravidel-feng-shuej

Feng šuej vám nejenom umožní skoncovat s materiálními těžkostmi. S jeho pomocí také můžete zmnohonásobit své finanční rezervy. Nabízíme vám osm účinných rad, jejichž uplatnění zlikviduje finanční nestabilitu vaší domácnosti.

1.Kapající voda, to jsou peníze unikající jen tak do vzduchu. Začněte zajišťovat blahobyt pro svůj dům opravou všech kapajících kohoutků, prosakujících trubek a netěsnících nádrží.

2.Máte v bytě koberce? Výborně! Položte pod ně trochu sušeného mechu nebo vodních řas. Tyto rostliny vládnou neuvěřitelnou peněžní energií.

3.Do jihovýchodní části obýváku postavte květináč s tlusticí (Crassula Arborescens). Říká se jí také peněžní strom. Věřte, že svůj druhý název si opravdu zaslouží.

4.Do místnosti orientované na jihozápad postavte nevelkou stojací lampu s červeným stínítkem. Je symbolem bohatství a finanční nezávislosti.

5.Do nejsevernějšího koutu bytu je třeba postavit sošku želvičky.

6.Předsíň musí být dobře osvětlena. Čím jasnější světlo v předsíni, tím více peněz ve vaší peněžence.

7.Odstraňte z bytu kaktusy a veškeré rostliny s ostrými listy. Ty patří na chatu. V domě, kde žije vaše rodina, není pro jejich energii místo.

8.Důkladné větrání bytu musí být pravidelným každodenním zvykem. Volně proudící vzduch vytváří energii čchi, která rovněž přináší do vašeho domova blahobyt.

Jak vidíte, zbavit se finančních problémů pomocí feng šuei není nic složitého. Stačí dodržovat těchto osm jednoduchých pravidel. Vaše finanční situace se rychle stabilizuje a dočkáte se nevídaných překvapení.

=========
Zbavme se vazby emocionálního kontaktu
Energetičtí upíři a jak je poznat

Facebook AstroPlus.cz