Energie fotografií

Energie-fotografií

Hodně lidí se rádo fotografuje, ne každému je však známo, že fotografie uchovává energetickou stopu člověka nebo předmětu. I když byl snímek vyhotoven před několika desítkami let, fotografie bude vyzařovat tutéž energii i v přítomnosti. Ke změně energie snímku dochází působením energie současné.

Proto je například dobře ukládat fotografie zemřelých zvlášť od fotografií lidí žijících a prokládat je silným bílým papírem nebo kartonem. Nejlépe je uchovávat fotografie v albech. Na zeď bychom si spíš měli věšet krásné snímky vyzařující pohodu a harmonii. Snímky živelných neštěstí, trosek, antických ruin a poražených stromů pohlcují kladnou energii prostoru, v němž jsou umístěny a uvolňují do něj svoji neharmonickou, negativní energii. Po delším pravidelném kontaktu s podobným snímkem se začne snižovat normální energetická hladina každého člověka, může dojít k proražení jeho biopole a vzniku onemocnění. Máte-li domov vyzdoben fotografiemi vyzařujícími negativní energii, měli byste se ji snažit doplňovat pomocí rostlin, uměleckých předmětů a designových objektů, které ji pohlcují. Hlavní je neporušit rovnováhu a harmonii místa. Převládání kladné energie ve většině případů působí na člověka a jeho záležitosti blahodárně.

Někdo si místnosti zdobí fototapetami. Výběr vyobrazení je třeba provádět s veškerou zodpovědností. Hodně záleží na tom, kde bude fototapeta umístěna, zda v obýváku, jídelně, ložnici, kuchyni nebo pracovně. Vyobrazení na fototapetě se musí především líbit a vyvolávat příjemné emoce. V ložnici radíme umisťovat tapety výhradně s kladnou energií, bez nějakých vyvrácených stromů, temných lesů, lodí vyřazených z boje apod. Mohlo by to závažným způsobem ovlivnit váš další život. Fototapety snižují energetickou hladinu neumisťujeme proti lůžku nebo gauči, na kterém spáváme. Mohlo by to způsobit rozvinutí problémů s hypertonií i jiná závažná onemocnění.

Děti do šesti měsíců se fotografovat nemají. Jejich energie není ještě zformována a pořizování snímků v tomto věku by mohlo oslabit ještě slabý organismus a způsobit vývoj nemocí nebo komplikací v osobním životě během dalšího života – zpravidla se takové důsledky projeví po dvanáctém nebo pětadvacátém roce. Na každou fotografii se přenese část energie fotografovaného člověka. Zdravý dospělý člověk má dostatečně silnou energii a fotografování nebo natáčení videí ji nemohou poškodit.

Fotografie zvyšující úroveň energie:

-přírodní snímky naplněné slunečním svitem, bez negativních prvků (poražené stromy, rozvaliny, poškozené domy apod.);

-hor, zvláště mezi nimi vyniká posvátná japonská Fudžijama;

-pěkných, správně pěstovaných bonsají;

-ikebany;

-kvetoucí rostliny;

-ovoce – zvláště je-li snímek umístěn v kuchyni;

-jezer a řek snímaných za slunečného počasí;

-čistého, jasného nebe;

-blankytného nebe s plynoucími bělostnými oblaky;

-západu slunce, dokud nebe neztemnělo a oblaka jsou podsvícená;

-chrámů;

-fungujících fontán, zejména za slunečného počasí;

-ostrova Valamo;

-koček (nesmějí však sedět v koutě!), psů a slonů;

-přírodních parků;

-architektonických památek, zámků, hradů, paláců;

-sportovních klání, zejména jde-li o slalom, uměleckou gymnastiku nebo krasobruslení;

Fotografie snižující úroveň energie:

-krajiny snímané za šera, při zachmuřeném počasí, zejména snímky tmavého jedlového lesa;

-obecně snímky v temných tónech;

-bažiny a blata za pochmurného počasí;

-nechvalně proslulých jezer či řek (kde se utopilo mnoho lidí, nebo kde dochází k podivným jevům);

-koček sedících v koutě;

-dravců — lvů, leopardů, krokodýlů a tygrů;

-zatmění slunce.

Jak na vás fotografie působí zjistíte tímto způsobem: jestliže se pokaždé, když jste unaveni, máte špatnou náladu nebo cítíte nastupující nemoc, na fotografii díváte, má na vás kladný, podpůrný vliv. Pokud si snímek rádi prohlížíte když jste v dobré náladě nebo radostně vzrušeni, odebírá vám přebytek energie.

Působení fotografií na člověka je velmi individuální.

=========
Šamanská metoda obnovení energie
Energie. Jak ji získáváme a jak ji ztrácíme?

Facebook AstroPlus.cz