Jak vytvořit energetickou kouli

Energetická koule je koncentrátem energie člověka, který tento jev vytváří. Přičemž tato substance neexistuje snad jenom v představě toho, kdo ji vytváří, ale je skutečná. Pro senzibily a jasnovidce je vytváření energetické koule poměrně snadné. Avšak naučit se umění projekce energetické koule mohou i obyčejní lidé.

K vytvoření energetické koule samozřejmě budete potřebovat energii. Aby to byla energie produktivní, musíte být v každém případě fyzicky zdrávi, musíte být v dobrém duševním rozpoložení a mít optimistickou náladu. Pro vytvoření energetické koule má velký význam vaše duševní nastavení – čím více milujete lidi kolem sebe, tím pevnější a silnější je vaše energie.

Připravte si svůj pracovní nástroj k vytvoření energetické koule – ruce. Příprava znamená, že před seancí si ruce důkladně umyjete mýdlem a vodou a pečlivě je osušíte. Zaručíte tak energetickou čistotu koule. Posaďte se na podlahu nebo na jakoukoli jinou, pro vás pohodlnou podložku. Aktivujte vnitřní energetický proud. Pomohou vám v tom starobylé jógínské praktiky. Zpravidla jsou založeny na dýchání. Možné jsou dvě varianty: první 4/4/4 nebo druhá – 8/8/8. Rozšifrovat tato čísla je poměrně snadné. Na 4(8) vteřiny provádíte nádech, potom po 4(8) vteřiny- dech zadržujete a posléze během 4(8) vteřin vydechujete. Tímto způsobem se organismus připraví k práci a otevřou se potřebné energetické kanály. Podle odborníků je nejúčinnější využití technologie osmi vteřin. Pokud však potřebujete energii posílit okamžitě, použijte expresní techniku čtyřvteřinovou.

Začněte pracovat s energií. Záda musíte napřímit tak, aby byla dokonale rovná. Poté začněte pracovat rukama – intenzivně třete dlaně jednu o druhou. To by mělo trvat asi 20 vteřin. Potom ruce oddalte dlaněmi od sebe asi na 30 cm. Dlaně směřují proti sobě. Nato začnete dlaně přibližovat k sobě. Musí to být pomalý pohyb, rychlost 1 mm za vteřinu. Přibližujte dlaně k sobě tak dlouho, až vzdálenost mezi nimi bude 5 cm.

Potom k sobě začněte dlaně k sobě přibližovat a vzápětí je oddalovat v rozsahu asi 6 mm. Pohyby musejí být rychlé a energické. Tyto pohyby opakujte, dokud nepocítíte mezi dlaněmi narůstající odpor. Pokud se vám to nedaří, radí odborníci malý odpočinek a opakovat celou proceduru znovu. Jakmile pocítíte, že shluk energie je dostatečně pevný, znovu se nadechněte jógínským způsobem 8/8/8 a při výdechu vyšlete všechnu energii do zápěstí rukou. Celá procedura připomíná lepení sněhové koule. Zhodnoťte koncentraci energetického shluku. Jakmile vám bude připadat dostatečně pevný a poslušný, můžete s ním začít pracovat.

Nejprve vytvořenou kouli naprogramujte. Musíte se proto soustředit na své pocity a svá přání. V myšlenkách přemístěte veškerou sílu své vůle do energetického shluku. Má to vypadat tak, jako by do vnitřku koule pronikal sluneční paprsek.

A teď už jen zbývá vykázat kouli nějaké zvláštní, pro ni speciálně vytvořené místo – může to být amulet, ochranný předmět, jakákoli jiná pro vás významná věc, nějaký talisman. Kouli do něj musíte přemístit opatrně, beze spěchu a zmatků.

=========
Jak obnovit biopole
Jak otevřít anahatu?

Facebook AstroPlus.cz