Úvodní stránka Prohlášení zodpovědnosti

Prohlášení zodpovědnosti

podle admin_main

AstroPlus.cz je portál přinášející informace a zajímavosti o astrologii, esoterice a tajemstvích Vesmíru. Pro pestrost uvádíme názory, pohledy a zkušenosti nejrůznějších autorů.

Všechny materiály umístěné na portálu AstroPlus.cz jsou pouze informační a zábavné povahy. Pokud jde o jejich případné využití, nejsme oprávněni a neposkytujeme žádné záruky.

Využití informací zveřejněných na našich stránkách je tedy věcí vlastního uvážení a vlastní odpovědnosti každého návštěvníka.

AstroPlus.cz nenese žádnou odpovědnost za vaše zdraví, za váš fyzický a psychický stav, ani za vaše osobní rozhodnutí týkající se vašeho života.

Žádná z informací zveřejněných na portálu AstroPlus.cz není lékařským doporučením či konzultací ani jiným způsobem provádění zdravotnické či jakékoli jiné odborné praxe.

K řešení konkrétních otázek týkajících se vašeho zdraví, fyzického stavu, životní situace a životního stylu doporučujeme vždycky se obrátit na odborníky v konkrétních oblastech. Vyhnete se tak případným nežádoucím komplikacím při neodborné aplikaci některého z poznatků nebo informací zveřejněných na našem portálu pro zajímavost a inspiraci.

 

Tato stránka používá cookies. OK Vice