Jak chránit své biopole?

Existence biopole, neviditelného energetického obalu chránícího člověka před negativními vlivy nejen na fyzické, ale i na energetické úrovni, byla už dávno prokázána vědecky. Existují přístroje, které umožňují biopole zachytit a zviditelnit. Prokázáno bylo i to, že na biopole negativně působí cizí energoinformační zdroje, které ho mohou poškodit i zničit. Aby člověk své biopole chránil, musí si osvojit zcela jednoduché postupy.

Nemusí to naprosto být tak, že záporné působení bylo vyvoláno úmyslně a že se ho někdo snad dopouští naschvál. Nebezpečí pro vaše biopole může vzniknout i během obyčejné komunikace, prakticky v jakékoli situaci, při níž dochází ke vzájemnému energetickému působení.

Jestliže během běžné komunikace pociťujete příliv energie a dobré nálady, jde o kladné, komplementární vzájemné působení, díky kterému je vaše biopole ještě silnější a výraznější. Jestliže se však naopak ve vás rodí nepříjemné pocity, bolí vás hlava nebo pociťujete slabost, je vaše biopole v nebezpečí a vy musíte komunikaci přerušit co možná nejrychleji. Nejdůležitější je v takové situaci důvěřovat svým pocitům, protože ty vás neklamou. Na fyzické úrovni se negativní energetické působení může projevovat jako bolest v pravém spánkovém laloku, může vyvolat migrénu a pocit zalehlých uší. Můžete také pociťovat náhlou, ničím nevysvětlitelnou únavu v očích – tak působí energie závisti. Podobnými příznaky mohou být rovněž škrábání v nosohltanu a časté pokašlávání, které se objevuje během komunikace se záporně nabitým člověkem.

Jakmile pocítíte, že došlo k energetickému průniku do vašeho biopole, snažte se co možná nejrychleji si dát kontrastní sprchu. Střídejte teplou a studenou vodu, končete studenou. Musíte to udělat nejdéle do dvanácti hodin poté, co jste nepříjemné jednání absolvovali. V případě extrémně nezbytné ochrany biopole před sebe postavte sklenici naplněnou čistou studenou vodou. Zapalte sirku, držte ji v ruce a pomalu s ní obkružte hlavu. Před očima a krkem, tam, kde jste cítili silně nepříjemné pocity, sirkou párkrát zakývejte ze strany na stranu. Až vám bude sirka připalovat prsty, vhoďte ji do sklenice se studenou vodou. Pak ze sklenice vypijte tři nevelké doušky a zbytek vylijte a spláchněte.

Pokud máte k dispozici svíčku, můžete ji také zapálenou postavit před sebe na stůl a „umýt“ si nad jejím plamenem ruce. Dělejte to stejně pečlivě, jako při skutečném, důkladném mytí rukou pod proudem vody, pečlivě „umývejte“ každý jednotlivý prst. Negativní energie, která se na vás nachytala při jednání se záporně nabitým člověkem, v plameni svíčky shoří. Po těchto manipulacích pocítíte velké ulehčení už po několika málo minutách.

=========
10 jednoduchých pravidel energetické hygieny
Jak změnit negativitu v sílu?

Facebook AstroPlus.cz