Jak si vyčistit auru a zbavit se duševní negativity

Jak si vyčistit auru a zbavit se duševní negativity… Lidské pocity a myšlenky se proměňují v energii, která je napřímo propojena s lidskou karmou. Je bohužel pravdou, že lidé častěji vyzařují negativní emoce a očekávání. Je totiž daleko snazší nic nedělat a obviňovat okolnosti, než překonávat překážky, pokud chce člověk skutečně dosáhnout kladných výsledků.

Je zkrátka smutnou skutečností, že v dnešní době je většinou výjímkou narazit na pozitivně naladěného člověka. A povzbudit nějakým způsobem lidi tíhnoucí spíše k negativitě není nijak snadné, protože pokud strávíme příliš mnoho času v jejich blízkosti, ohrozíme sami sebe tím, že vstřebáváme jejich negativní energii.

Nicméně, existuje poměrně jednoduchý recept na očištění aury. Jak tedy očistit auru? Tady jsou tři způsoby jak očistit lidskou mysl a zbavit duši negativní energie:

  1. Zbavte se pesimismu.

Když se pokoušíte ve všem nacházet pozitivní stránky a optimisticky myslet, může se ve vašem nitru ozývat hlas, který se vás pokouší přesvědčit o vhodnosti opačného přístupu. Podstatou úspěchu je soustředit se na optimistický způsob myšlení a vštípit si ho, protože on je tím, co vám bude v životě ku prospěchu a bude vám pomáhat ve svízelných situacích. Usmívejte se co nejčastěji, važte si každé dobré maličkosti svého života, snažte se život vnímat jako celek. Nelpěte na negativním, protože to je způsob, kterým negativitu posilujete.

  1. Uveďte pět svých dobrých vlastností.

Tohle cvičení vám pomůže, abyste se celkově cítili lépe. Máte jistě mnoho dobrých vlastností. Proto si je co nejčastěji připomínejte a chvalte se za ně. Vezměte kus papíru a tužku a dejte se do psaní. Nezabere to tolik času. Buďte při tom poctiví, ale také se neošiďte o žádnou svoji dobrou stránku.

Doporučení: pokud chcete, aby tento způsob byl opravdu účinný, opakujte ho několik dní po sobě.

  1. Vyjmenujte věci, za které jste vděční.

Sestavení seznamu vděčnosti stimuluje vytváření pozitivních vibrací. Pokud svoji pozornost dokážete přenést od toho, co nemáte, budete umět doopravdy ocenit to, co už ve svém životě máte. Můžete to dělat před spaním nebo ráno hned po probuzení. Hlavní je uvést všechno, za co vděčíte a všechny, kterým jste vděční.

Když budete praktikovat cvičení vděčnosti, vypěstujete si a posílíte svůj pocit vděčnosti a úcty k životu, k lidem kolem sebe, k přírodě, k podmínkám, ve kterých je vám dopřáno žít. Úcta aktivuje zákon přitažlivosti. Tyto tři jednoduché způsoby poměrně rychle změní váš způsob myšlení směrem k pozitivitě. Pro očistu a posílení aury není nic lepšího.

=========
Energie fotografií
Jak domácí zvířata působí na energii

Facebook AstroPlus.cz