Proč nesmíme darovat prázdnou peněženku a co si počít, když ji někdo daruje nám

Peněženka je dárek jistě úctyhodný a také potřebný. Při jejím darování však musíme dodržovat jistá pravidla.

Existuje například velmi stará pověra, že nikdy nesmíme darovat peněženku, ve které nic není.

Ne každému se samozřejmě chce této staré pravdě věřit, zvláště je-li darovaná peněženka drahá, kvalitní, pěkná a na první pohled se zalíbila.

Pokud tedy nepatříte do rodiny zarytých skeptiků, přečtěte si, co si počít s darovanou prázdnou peněženkou a proč byste sami prázdnou peněženku nikdy nikomu darovat neměli.

Prázdná peněženka je snad ten nejhorší a nejnevhodnější dárek. Důvodem je, že toto prázdné «pouzdro na peníze» dokáže přímo ovlivnit finanční situaci. Prázdná peněženka bude prázdná i nadále. Je tedy kategoricky zakázáno darovat prázdnou peněženku, abyste novému majiteli nezpůsobili chronické problémy s penězi.

A navíc také ten, kdo prázdnou peněženku daroval, může tím sám sebe zbavit úspěchu ve finančních záležitostech.

V iniciační magii darovat někomu prázdnou peněženku znamená označit ho na plátně osudu jako «člověka s prázdnou peněženkou». Ve zlém úmyslu je prázdná peněženka samozřejmě darována daleko vzácněji než z neznalosti, proto si o člověku, který nám prázdnou peněženku daroval, nemusíme hned myslet něco špatného.

Nicméně pevně platí, že dávat a přijímat máme pouze takovou peněženku, v níž je alespoň symbolický peněžní obnos. Navíc je žádoucí, aby tam byla bankovka červené barvy. Červená barva totiž přitahuje dostatek. Jako dárek je peněženka sama o sobě skvělý dárek, který se dříve nebo později bude hodit. Je jenom třeba do každé z jejích přihrádek vložit nějaký obnos, ať už jenom minci nebo nějakou bankovku. Stará pravda zapracuje, ať už v ni věříte, nebo ne.

Pokud jste prázdnou peněženku dostali jako dárek, neztrácejte náladu. Stačí provést jednoduchý malý rituál, jakési «napravení». Vezměte peněženku a vložte do ní co nejvíc bankovek co nejvyšších hodnot. Na týden ji odložte někam stranou, na skryté místo, kde nebude vystavena zvědavým očím. Peněženka nasákne energií peněz a finanční potíže se vám vyhnou.

Peníze můžete získat také s pomocí čínských mincí. Jsou kulaté a mají uprostřed malý čtvercový otvor. Protáhněte červenou nitku třemi čínskými mincemi, svažte je a vložte do peněženky. Toto opatření zbaví pověru vlivu. Pokud snad náhodou vlastníte pravé zlaté mince, postačí jednu do peněženky umístit a dosáhnete téhož.

Konec konců můžete také darovat peněženku dál někomu jinému. V tom případě však nezapomeňte vložit do ní nějaké peníze. Nebudete přeci zlomyslní…

=========
Feng-shui doporučuje: Zbavte se toho, co nepotřebujete
Pravidla finanční hojnosti podle feng-shui

Facebook AstroPlus.cz