Znamení: náznaky toho, že dneska vás čeká úspěšný den

Že se na nás štěstí chystá usmát, nám mohou naznačit některá příznivá znamení. Pokud se v nich vyznáte a umíte je číst, mohou vám právě ona říci, nakolik úspěšný bude kterýkoli z vašich dnů. Buďte pozorní, abyste nepropásli chvíli, kdy je k vám Štěstěna natočena svou usměvavou tváří. Její blahosklonnost je vzácná věc.

Všichni, kdo na dobrá znamení nevěří anebo je pozorují velice vzácně, by měli častěji využívat obřady podporující štěstí a zdar v každé lidské činnosti. Pomohou jim překonat každou životní těžkost a vyrovnat se s náporem smůly i v ten nejvíce náročný a nejčernější den.

Svědí vás ucho.

Možná, že většina z vás už slyšela, že když člověka svědí ucho, znamená to, že ho někdo pomlouvá. Platí to také když vám v uchu zvoní. Tato znamení vypovídají o tom, že někdo o vás špatně mluví a za vašimi zády o vás šíří nepěkné věci. To však platí pouze v tom případě, že jde o levé ucho. Jestliže vás svědí nebo vám zvoní v uchu pravém, slibuje vám to příznivý a radostný den.

Naznačuje vám to úspěch v milostných i pracovních záležitostech. Je tu rovněž šance získat dobrého přítele a dozvědět se něco důležitého. S největší pravděpodobností půjde o to, že vás někdo včas varuje před chybou nebo nepříjemností. V takové dny je třeba být velmi pozorný a vnímavý – důležité je každé slovo, které lidi pronesou.

Oblečení naruby.

Docela často se nám stane, že si tričko, halenku nebo košili oblékneme naruby. Způsobuje to buď spěch anebo nepozornost. Leckoho to rozzlobí, protože to zdržuje. Jenomže to vůbec není špatná věc, naopak, od pradávna je to pokládáno za dobré znamení. Oděv oblečený předkem dozadu nebo naruby věští štěstí, zvláště pokud omyl sami včas zjistíte.

Je velmi pravděpodobné, že v takový den vás čekají významné příjemné změny. Musíte se naučit rozumět znamením Vesmíru, abyste nepřehlédli nějaký důležitý okamžik. V den, kdy vás takové znamení potká, se můžete směle svěřit své intuici jak ve věcech lásky, tak pokud jde o záležitosti finanční povahy. Štěstěna vás neopustí.

Nečekaný déšť.

Když vyrazíte z domu, ať už do zaměstnání nebo za soukromými záležitostmi, a zastihne vás zcela nečekaně déšť, je to jasně dobré znamení. Pokud je to ovšem déšť opravdu nečekaný, nikoli uměle připravená situace, kdy jdete schválně bez deštníku. Pokud jste na něj opravdu nepřipravení a moknete, buďte si jisti, že vám prší štěstí. Jít bez deštníku, když je zataženo, a věřit, že vám naprší štěstí, je zahrávání si s osudem – mohli byste si přivolat vážné problémy.

Nečekaný déšť, na který jste vůbec nebyli připraveni, však slibuje štěstí ve všech životních sférách. S velkou jistotou můžete předpokládat, že problémy, které vám už už hrozily, jednoduše zmizí. Promoknout v dešti není vůbec špatné – Vesmír vám tímto způsobem dává najevo, že vás velmi brzy čekají velké a příjemné životní změny. Není náhodou, že víra, že déšť znamená štěstí, je rozšířena snad po celém světě.

Uhodit se do lokte.

Zejména se ženami spojované znamení. Uhodit se o něco loktem prý určitě pro ženu vždycky znamenalo, že ji v průběhu dne čeká něco dobrého. Buď seznámení se zajímavým mužem a příjemná schůzka, nebo zdařilé seznámení s rodiči jejího vyvoleného.

Pro vdanou ženu mělo takové praštění se do lokte znamenat, že do rodiny přiláká blahobyt, dobrou pohodu a vzájemnou lásku. Pokud se uhodila do lokte dívka, která měla už dlouhý vztah, věštilo to nezbytnost začít pomýšlet na svatbu. U tohoto znamení se tak trochu vnucuje myšlenka, zda všechny ty růžové náznaky spojené s bolestí v lokti neměly být spíš útěchou…

Holub na okně.

Když vám po ránu na okno usedne holub, přináší vám samé dobré zprávy. Nejspíš to vypovídá o tom, že v průběhu dne uslyšíte v práci něco příjemného – sdělení o zvýšení platu, poklonu od kolegy nebo pochvalu nadřízeného. Může to být také kompliment od naprosto neznámého člověka.

Celý takový den bude ve znamení příjemných zpráv v nejrůznějších životních oblastech. Buďte pozorní ke všem událostem a novinkám týkajícím se vaší rodiny a všech vašich blízkých. Dobrým znamením je holub na okně také pro ty, kdo budou v tento den skládat zkoušku nebo absolvují přijímací pohovor.

Síla pozitivního myšlení je vpravdě neomezená. Dobrá znamení posilují bojového ducha a zlepšují náladu. A to jsou ti nejlepší průvodci na cestě k vítězství, ať už je vaším „bojištěm“ kterékoli místo.

=========
Jak se vyhnout zlému osudu
Může oblečení ovlivňovat život?

Facebook AstroPlus.cz