Pokud u sebe shledáte jeden z těchto 10 příznaků, byli jste zrozeni k šamanství…

Šamanismus je prastará duchovní praktika, rozšířená v nejrůznějších částech světa, jejíž vznik a praxe byly založeny na touze pomáhat lidem, kteří to potřebují. Kdo je šaman? Člověk, který, jak se má za to, vládne mystickými léčitelskými schopnostmi a dokáže rozmlouvat s duchy.

Většina lidí si při slově šaman, šamanství, představí nějakou zapadlou poloprimitivní vesnici a v ní příslušníky domorodého plemene. Avšak i moderní lidé, jakými jsme my, mohou mít schopnosti šamana. Věhlasní soudobí léčitelé jsou nejspíš právě osoby, jimž jsou šamanské vlohy dány. Jak se rozšiřuje jejich vědomí, prohlubují se také jejich znalosti. Může člověk poznat, že mu byla dána schopnost praktikovat šamanství? Podívejte se, která znamení na tuto skutečnost mohou ukazovat.

1. Cítíte se být povinni pomáhat lidem

Věříte, že lidem kolem sebe musíte pomáhat, pokládáte to za svoji povinnost, i když vás lidé konec konců mohou docela obyčejně jenom využívat. Vkládáte do lidí i lidstva jako celku velké naděje a v každém případě vždycky pomáháte všem.

2. Jste snílek

V myšlenkách se často ocitnete v úplně jiném světě, v království veškeré myslitelné krásy. Připadá vám jako alternativní vesmír.

3. Jste člověk pronikavého myšlení a silné intuice

Jste klidní a velmi pozorní, nemusíte to ani dát najevo, ale vždycky si naplno uvědomujete realitu, která vás obklopuje, její jednotlivosti i celek. Velmi dobře dokážete rozlišit co je pravé a co je falešné, a podle toho jednáte.

4. Jste tak trochu samotář

Na rozdíl od většiny ostatních lidí necítíte potřebu ustavičné vzájemné komunikace s jinými, nepotřebujete ani lidskou společnost, abyste se cítili dobře. Vystačíte si velmi dobře sami. Stále máte o čem přemýšlet. Chvíle, které trávíte sami se sebou, vyostřují vaši vnímavost a zároveň vás omlazují.

5. Jste citliví

Způsob, kterým přijímáte nejrůznější situace, se velmi silně odlišuje od způsobu, kterým na ně reagují jiní lidé. Dokážete vycítit neuvěřitelně jemné prožitky a emoce. Nad touto vaší schopností se občas až tají dech.

6. Někdy si připadáte ztracení

Nikdy nedokážete být dlouho spojeni s jedním jediným místem. Váš duch vás nutí k ustavičnému pohybu vpřed, k doteku s co možná největším počtem různých lidských životů a existencí.

7. Cítíte, že jste součástí globálního posunu vědomí

Dokážete vycítit změny ve vlastním nitru. Dokážete zachytit jemné pohyby duchovního hnutí.

8. Jste založeni duchovně

Dokážete pociťovat věci, které jiní pocítit nemohou. Umíte proniknout do hlubin myslí a do duší jiných lidí.

9. Hluboké, monotónně se opakující zvuky vás zpravidla uklidňují

Protože je vaše mysl tak silně pronikavá, je vždycky naplněna hukotem silných emocí. Bubny a podobné nástroje vám pomáhají spojit se se svým vnitřním já.

10. Máte touhu významně změnit svět k lepšímu

Jste hluboce přesvědčeni, že i nevýznamné dobré skutky v důsledku vedou k obrovským výsledkům. Jsou pro vás něčím jako je efekt motýlích křídel.

=========
3 známky toho, že někoho znáte z minulého života
Dopis z budoucnosti

Facebook AstroPlus.cz