Dopis z budoucnosti


Pokud máte pocit, že každý den se podobá tomu předchozímu, vaše přání se nenaplňují a v budoucnosti nevidíte nic dobrého, vyzkoušejte zvláštní kouzelnou metodu: «Dopis z budoucnosti».

Metoda pomáhá soustředit se na své cíle, ohlédnout se zpátky a naplnit svá přání.

Napište si dopis z doby, kdy už jste jakoby dosáhli svého cíle a splnili si vytoužená přání. Pište důkladně a podrobně o tom, co cítíte, jak žijete, kdo je vám nablízku. Snažte se při psaní velmi detailně prociťovat všechno, co popisujete. Snažte dát si z pozice toho, kdo už dosáhl cíle a dokázal si splnit tajná přání, patřičné rady a poučení.

Dopis by mohl vypadat kupříkladu takhle:

«Buď zdráva – (jméno)!

Píšu ti z krásného roku 2019. Žiju teď šťastně a radostně! V červenci 2016 jsem se vdala za fantastického muže. Když jsme se setkali, chovala jsem se k němu velmi nastraženě, protože jsem si moc dobře pamatovala předchozí rozchod. Ale dnes jsem za něj ráda a jsem vděčná za tuto zkušenost. Protože všechno, co se mi přihodilo, mi otevřelo cestu ke šťastnému dnešku.

Tenkrát v roce 2014 jsem si myslela, že můj život prostě skončil, že už nikdy nebudu šťastná. Ve skutečnosti tenkrát můj život sotva začínal. Dnes mám starostlivého, milujícího a milovaného muže a čekáme své první dítě.

Po svatbě jsme nějaký čas bydleli v jeho bytě, ale nedávno jsme si za městem koupili dům. Je velký a má krásnou terasu, která je od rána zalitá teplým sluníčkem, Nedaleko je les a řeka. Ráda se tam s manželem procházím. Chodíme po lese, těšíme se pohledem na nádherné stromy a povídáme, povídáme a povídáme.

Večer se zachumláme do plédu, sedíme v obětí na gauči, popíjíme čaj a užíváme si ticha. To jsou chvíle, kdy cítím, že jsem součástí obrovského Vesmíru, že jsem milovaným dítětem našeho stvořitele a vždycky jsem pod jeho ochranou. Jako své milované dceři mi vždycky připraví nějaké příjemné překvapení. Díky Vesmíru za to, že mi daroval tak dobrého muže, že mi pomohl nezlomit se v tom nejtěžším období života, že mě vyslal na tu nejšťastnější cestu a pomohl vytvořit život, o kterém jsem vždycky snila.

Proto (jméno), věř a důvěřuj sobě i Vesmíru. Život je podivuhodný a neopakovatelný! Neutrácej ho na zbytečné nářky a trápení. Čas strašlivě letí, snaž se proto vychutnat si každý okamžik!

Raduj se a miluj upřímně, nikdy nezrazuj sebe sama, najdi si čas pro svoje blízké . Nejkrásnější životní okamžiky nekoupíš za žádné peníze, city se žádnou materiální hodnotou ocenit nedají. Pracuj a vydělávej s potěšením, nejen proto, že se to má, nebo že nemáš jiné východisko!
S láskou (jméno)»

V dopise můžete napsat všechno, co si vaše srdce žádá, tento vzor je pouze malým příkladem. Až dopis zalepíte do obálky, někam ho schovejte a otevřete za 2-3 roky. Zjistíte, že se váš život zázračně podobá tomu, co jste v dopise popsali.

==========
Minulost neexistuje. Budoucnost není. Je pouze tady a teď.
Čeho byste se měli zbavit do příštích narozenin

 

Facebook AstroPlus.cz