3 známky toho, že někoho znáte z minulého života

Už jste někdy pocítili zvláštní spojení s jiným člověkem a kladli jste si otázku, co vás na něm vlastně stále tak přitahuje? Je to snad nějaké duševní souznění, či co? Každý z nás občas narazí na někoho, koho už zná ze svých minulých životů.

Jaké jsou příznaky těchto setkání? Uvádíme takové, na na kterých se shodují odborníci.

1) Okamžité propojení nebo okamžitá záporná reakce

Existují lidé, s nimiž naprostou souhru najdeme okamžitě, jako by to byli nějací dávní přátelé nebo prostě druhá půlka naší vlastní osobnosti. Podle slov mudrců poznáte přítele z minulého života, jestliže si s někým okamžitě rozumíte na půl slova. «Když člověk hluboko v srdci pociťuje soulad s někým jiným, naprostou harmonii duší, může si být jist, že se s ním znal už dříve».

Jsou však i takoví lidé, kteří v nás v jediném okamžiku, hned při prvním setkání vyvolají hluboce nepřátelský, odmítavý vztah. Nevíme přesně, proč vlastně se nám tolik nezamlouvají, avšak naše přirozená reakce je odmítavá. Všechno se v nás proti nim staví, všechno se bouří proti styku s takovým člověkem. Tady se odborníci shodují, že dotyčný nám nejspíš v některém z minulých životů provedl něco špatného.

2) Telepatické spojení

Vcítíte přesně, že se chystají něco říci, víte předem, že záhy zavolají nebo vám pošlou zprávu, jen krátce poté, co na ně pomyslíte. Existuje jakési neviditelné propojení, které se nedá přerušit.

3) Oči říkají pravdu

Když se takovému člověku podíváte do očí, připadají vám známé a velmi rychle vás přitahují.

Všimli jste si, že jste-li s někým propojeni, můžete se mu při řeči dívat do očí třeba celé hodiny? Odborníci mají za to, že nejde o žádnou náhodu. Někteří se domnívají, že při přechodu z jednoho života do druhého se oči nemění. To nám umožňuje vzájemné poznání s někým, koho jsme znávali dřív.

=========
Na tento svět nikdy nepřicházíme sami. Vždycky máme po boku své rádce.
3 způsoby jak získat pomoc od pokročilé verze sebe sama

Facebook AstroPlus.cz