Dodržujte 7 pravidel a přání se budou plnit

Pravidlo 1. Přání je třeba napsat.

Je lehké říci, ale těžší napsat svoje přání. Jakkoli divně to zní, správně zapsat vlastní přání je opravdu problém. „Chci mít vlastní dům“. Je to napsáno správně? Ukazuje se, že naprosto ne! Zapsáno není vlastnění domu, ale přání ho vlastnit.

Pravidlo 2. U přání musí být uvedeno datum nebo období, v němž se má splnit.

Například: „v březnu roku 2015 kupuji velkou plazmovou televizi“. Dokonce  i když napíšete „koupím televizor“, bude to špatně. Protože napsané se sice vyplní, ale ne v potřebné době.

Pravidlo 3.  Správně se přání zapisuje vždycky v přítomném čase. Jinak řečeno místo „Na dovolenou pojedu do Řecka“ je třeba napsat „Na dovolenou jedu do Řecka“.

A ještě jedna často se vyskytující chyba: „Nechci být chudý“. Je to správně napsáno? Samozřejmě, že ne! Má to velmi pádné důvody. Za prvé, Vesmír nepřijímá záporná slova. Říkáte „Nechci být chudý“, ale Vesmír ignoruje částici „ne“ a přijímá poselství „Chci být chudý“! Za druhé, nejčastěji k sobě přitahujeme to, na co myslíme. Když říkáme „Nechci být chudý“, automaticky myslíme na chudobu, ale když vyslovíme „Chci být bohatý“ – na bohatství. Nezapomínejme proto na další pravidlo:

Pravidlo 4. Zakažme si užívat jakékoli zápory.

A důležitá poznámka: při zapisování svého přání je dobré uvést více podrobností  o tom, o čem sníte. Z toho vyplývá následující pravidlo:

Pravidlo 5. Více podrobností a emocí.

Jde-li o cestu do Řecka, popište několika slovy alespoň hotel a pláž. Jde-li o nové auto, uveďte alespoň základní vlastnosti. A určitě vždy popište city, které vás ovládnou, až se přání vyplní.

Je také důležité, aby splnění vašeho přání nezpůsobilo škodu jiným lidem. Na tom je založeno další pravidlo:

Pravidlo 6. Jakékoli zapsané přání musí být zakončeno ochrannou frází: „Toto nebo něco ještě většího vchází harmonicky do mého života a přináší radost a štěstí mě a všem, koho se toto přání týká“.

Všimněte si formu lace „nebo něco ještě většího“. Když si něco zcela konkrétního přejeme, nemusíme Vesmír nutně omezovat v jeho úsilí nám pomoci. Možná, že náš Svět vás pokládá za hodné odpočinku ne v Řecku, ale na Maledivách?

Naše přání je tedy přesně zformulováno a zapsáno. Všech 6 pravidel jsme přesně dodrželi. A co dál? Dále je třeba klidně vypustit přání do Vesmíru a dokonce na ně téměř zapomenout. Nervozita a nutkavé myšlenky budou splnění našeho přání jen na překážku. Proto je tu

Pravidlo 7. Neviste na svém snu. Propusťte ho a jednejte!

To neznamená, že si teď můžete jako v pohádce lehnout na pec a čekat, až se sen vyplní. To ne! Pod ležící kámen voda nepoteče! Vesmír vám může poskytnout nádherné možnosti, ale bez vašeho jednání se nemohou změnit v žádaný výsledek.

Přejeme vám úspěch a splnění těch nejtoužebnějších přání.

=========
Alfa stav, kouzelný nástroj ke splnění vašich přání
Mysl je mocný nástroj plnění našich přání.

Facebook AstroPlus.cz