Na kterém z obrázků zřetelně vidíte anděla?

Který z oblaků se podle vašeho mínění nejvíc podobá andělu? Vyberte si ten, který vám anděla připomíná nejvíc a zjistěte, co vás čeká v květnu 2018!

Oblak číslo 1

Jste pohledný a šikovný člověk. Podělte se o své štěstí a pozitivitu s jinými a prožívejte své štěstí naplno. Rozhodně neztrácejte čas s lidmi, kteří vám na úsměv a pozitivní náladu neodpovídají stejně. Soustřeďte se na to, co je pro vás doopravdy důležité. Posílí vás to a přinese vám to uznání ostatních. Měsíc květen je nakloněn vašim studijním i pracovním úspěchům.

Oblak číslo 2

Dokážete hladce rozlousknout kdejaký problém a rádi pomůžete každému, kdo to potřebuje. To je důvod, proč vás lidé mají tak rádi. Na tom se nic nezmění.

Změny očekávejte v kariéře i v lásce. Buďte opatrní při výběru lidí, kterým dáte svou důvěru. Pomluvy a drby by vám mohly ublížit! Zachovejte však klid a zejména úsměv, nedejte se vyvést z míry. Cizí zloba vám neublíží a těm, co vás mají rádi, zkrášlí váš úsměv den.

Oblak číslo 3

Být milován někým, jako jste vy, to je ten největší životní dar. Jste člověk radostný, velkomyslný a štědrý, krásná není jen vaše tvář, ale i duše, kterou otevíráte dokořán každému dobrému člověku. Vyznačujete se čestností a poctivostí životních postojů. Květen vám slibuje štěstí, harmonii ve vztahu a dobré zprávy.

Oblak číslo 4

Možná si rádi trochu zariskujete, a to jak v práci, tak v milostných vztazích. Protentokrát je to dobře, protože všechno, co jste podnikli, se obrátí ve vaše dobro. Buď ve finanční oblasti nebo na citovém poli vám květen slibuje dobré zprávy. Jen pozor, abyste svá rizika vždycky dokázali uhlídat a nepřekročili bezpečnou mez.

Oblak číslo 5

Vaší nejlepší vlastností je vaše opravdovost a fakt, že se nikdy nevzdáváte. Máte velké srdce a jen tak vás něco nerozhodí. To je skvělá životní výzbroj, ale vypadá to, že v květnu ji nebudete muset využívat. Tento měsíc vám slibuje klid v osobním životě a pohodu v pracovních vztazích. Budete se moci soustředit na to, čemu se intenzivně věnujete – na osobní rozvoj, cestu vpřed a vzhůru.

Oblak číslo 6

Jste člověk hodně oddaný svým nejbližším a také věrný přátelům. Byli byste schopni dát za člena rodiny nebo svou lásku život. To je vzácná věc, která se dnes jen tak nevidí. Také vaše svobodymilovnost je nevšední. Nesnášíte ani náznak nějakých otěží a nestrpíte, aby něco omezovalo vaši svobodu. Přitom však se dokážete ukáznit ve prospěch celku, je-li to třeba. Těšíte se úctě v práci i soukromí. V květnu můžete očekávat podstatné změny v nějakém blízkém vztahu.

Oblak číslo 7

Vaší nejlepší vlastností je nekonečná schopnost odpouštět. Kdyby většina lidí byla takových, svět by byl o mnoho lepší. Buďte však opatrní, aby vaší laskavosti nechtěl někdo zneužít. Důvěřujte svým nejbližším, opřete se o vztah k nim. Květen vám slibuje klid a pohodu, koncem měsíce i příjemné překvapení.

=========
8 znamení, že zemřelí jsou nám nablízku (a mají se dobře)
Na tento svět nikdy nepřicházíme sami. Vždycky máme po boku své rádce.

Facebook AstroPlus.cz