Amulet Strom života

Nevelký amulet „Strom života“ vám pomůže vyrovnat se s životními těžkostmi, poradit si s překážkami a nezdary. Než se pustíte do jeho výroby, zamyslete se nad tím, ve které záležitosti si budete přát jeho pomoc. Představte si zřetelně stav té věci či problému takový, jaký bude, až bude vyřešen a všechno bude v pořádku. Pak se dejte do práce.

Budete potřebovat kovový kroužek, drát na korálky, perličky nebo polodrahokamy. Vše se dá koupit ve specializovaných prodejnách.

Něco bližšího k barvě korálků, perliček nebo polodrahokamů, které můžete použít:
Červená barva je barvou vášně, lásky, vztahu. Chcete-li dosáhnout úspěchu v milostných záležitostech, použijte červenou.

Růžová je barvou něžnosti, porozumění a životní energie. Potřebujete-li urovnat vztahy s příbuznými, dosáhnout porozumění v rodině nebo se zbavit depresí, vybírejte růžové odstíny.

Oranžová barva vybízí k akci, k jednání. Pokud v sobě toužíte objevit nové schopnosti, chcete se zbavit nějakých pout či omezení, přejete si zásadně změnit svůj způsob života, pak oranžová je barva pro váš amulet nejvhodnější.

Žlutá barva stimuluje rozumové schopnosti a pomáhá při studiu. Jestliže potřebujete dosáhnout úspěchu v učení, ať je jeho předmět jakýkoli, dejte přednost žluté barvě.
Zelená je barvou života. Kdo touží po obnově zdraví a nabrání nových sil, měl by si zvolit zelenou.

Blankytná je barvou duchovního porozumění. Touhu změnit se k lepšímu a pozvednout se nad pozemské strasti podpoří blankytná barva.

Fialová barva je barvou nejvyššího dobra, lásky a moudrosti. Pomáhá vyrovnat fyzickou a duchovní energii.

=========
Kouzelný amulet k přilákání peněz
Talismany pro rok 2017 – rok Ohnivého Kohouta. Co vám přinese štěstí?

Facebook AstroPlus.cz