Talismany pro rok 2017 – rok Ohnivého Kohouta. Co vám přinese štěstí?

talismany-2017

Nový rok, to jsou nové začátky, naděje a přání. Zjistěte, jaké talismany, amulety a ochranné předměty vám přinesou štěstí v roce 2017, v roce Rudého Ohnivého Kohouta.

Od pradávných dob se talismany a různé ochranné předměty těší oblibě. K jejich síle se lidé uchylovali, když se chtěli uchránit uhranutí a uřknutí, chtěli si zajistit splnění toužebného přání nebo získat lásku.

Podle Východního kalendáře symbolizuje Rudý Kohout zdar a hojnost. Rozmarný pták dává přednost výrazným a energickým lidem, schopným za sebe bojovat a houževnatě jdoucím za svým cílem. Aby se vaše plány vyplnily a sny došly naplnění, zajistěte si podporu Osudu a Štěstí talismany pro rok 2017.

Kameny

Kameny a minerály mají silnou energii a jejich výběr nezáleží na tom, čemu dáváte přednost, ale na shodě jejich vlastností a vašeho biopole. Každý kámen má svou silnou stránku. Abyste se při výběru kamenného talismanu nespletli, můžete se řídit svým znamením Horoskopu.

Ohnivý Kohout dává přednost výrazným a nápadným nevelkým předmětům. Aby se od vás štěstí neodvrátilo, vyberte si kámen jasných, výrazných odstínů. Nejlepší volbou bude přívěšek, náušnice nebo náramek.

Jaspis, býčí oko, kočičí oko, rubín, granát i korál mají nejen schopnost přitahovat štěstí, ale také léčebné účinky. Kameny a minerály červených barev přinesou v roce 2017 štěstí v lásce.

Ozdobné talismany

Zlaté ozdoby se hodí k houževnatým, energickým lidem. Zlato přináší štěstí hotovým osobnostem a chrání je před ranami osudu. Má se za to, že tento kov by neměly nosit děti ani pubertální mládež. Zlato chrání cestovatele, odvrací uhranutí a uřknutí a škodí lidem se špatnými úmysly. V roce 2017 budou zlaté talismany své nositele nejenom chránit, ale přinesou jim také finanční úspěch.

Stříbrné ozdoby symbolizují lidské emoce. Měsíční stříbrné světlo umožňuje kovu přechovávat informace, chránit před nemocemi a očišťovat energii. Stříbro rovněž napomáhá odhalit schopnost jasnovidectví nebo léčitelství u predisponovaných jedinců.

Ozdoby z mědi přinášejí usmíření a zmírňují povahu. Venuše, která je představitelkou tohoto kovu, přináší mír, urovnává konflikty, pomáhá rovněž vyhnout se nervovému přetížení a zahlazuje negativní impulsy. Pokud jste se s někým pohádali a rádi byste se v roce 2017 usmířili, pak amulet z mědi bude neocenitelný. Tomu, kdo je často nemocen, pomůže měděný předmět upevnit imunitu.

Symbol roku: Kohout

Talismanem přinášejícím štěstí se může stát figurka nebo obrázek Rudého Ohnivého Kohouta. Tento pták miluje dům a chrání rodinu, která v něm bydlí. Výběr figurek i obrázků je samozřejmě nekonečný, avšak přednost byste měli dát předmětům vyrobeným z přírodních materiálů, například z kamene, dřeva nebo látky. Figurka Kohouta musí mít v domě zvláštní místo. Abyste si zajistili štěstí a Kohoutovu podporu, ukažte mu celý dům. Nejlepším místem pro něj bude kuchyň. Postavte Kohouta na vyšší poličku, připravte dvě mističky s vodou a zrním a přitom říkejte: «Kohoutku, zlatý hřebínku, vezmi si trošičku a svým jasným hlasem zazpívej štěstí písničku“.

Talismany pro rok 2017 vlastníma rukama

Vyrobit talisman přinášející štěstí si můžete i sami. Konkrétní podoba ochranného předmětu záleží jenom na vaší představivosti. Použijte materiály výrazných, zářivých barev. Předměty vyrobené vlastníma rukama mají silnou energii a chrání svého majitele i místo, kde se nachází, před všemožnými negativními vlivy.

=========
Kouzelná síla minerálů
Štěstí a jeho nejznámější symboly

Facebook AstroPlus.cz