6 způsobů předpovídání budoucnosti s pomocí hrnku čaje

Tomuto způsobu předpovídání osudu je už mnoho tisíc let, přesto je až doposud Evropanům prakticky neznámý. Avšak obyvatelé Číny a Thajska, pokud si přejí nahlédnout do budoucnosti, volí právě tento způsob.

Hádání z čajových lístků je snadno dostupné každému. Potřebujete k tomu zavařit čajovou lžičku čajových lístků na čínský způsob, to znamená zalít ji vřelou vodou přímo v hrnku, zakrýt pokličkou a deset minut počkat.

Nezapomeňte na důležitou věc: poté, co jste čaj spařili a zakryli pokličkou, nesmíte hrnek přestavovat nebo otáčet kolem své vlastní osy.

Zatím co se nápoj louhuje, musíte se zklidnit, zavřít oči, vnitřně se soustředit a zamyslet se nad problémy, které vás v poslední době trápily. Podle Číňanů je to nezbytné k tomu aby se vaše energie přenesla do energie vody a čaje. Definitivní postavení čajových lístků v hrnku závisí na vzájemném působení dobra a zla, temnoty a světla – jin a jang. Podle toho, která z těchto sil zvítězí, bude vypadat odpověď, kterou dostanete.

NAHLÉDNĚME DO HRNKU.

Varianta 1 — několik čajových lístků plave ve středu hrnku.

Dostalo se vám znamení příznivého v každém ohledu. Čeká vás štěstí v lásce, práci i finančních otázkách. Váš vztah s osobou, kterou milujete nebude během nejbližšího měsíce ničím narušen. V práci můžete čekat pochvalu vedení a velká je i pravděpodobnost kariérního posunu vzhůru. Jediné, čemu se máte vyhnout, je půjčování peněz někomu jinému.

Varianta 2 — dva lístečky vypluly na hladinu na opačných stranách hrnku.
Špatné znamení. Naznačuje neshodu s partnerem, a to z vaší viny. Ke všemu se zdá, že vám ještě nestačí, co jste způsobili! V práci to taky vypadá, že se věci nevyvinou zrovna tím nejlepším způsobem… Ztratili jste veškerou iniciativu a vaše odhodlání být lepší než ostatní je také pryč. A navíc si musíte dát pozor na ničím neodůvodněné výbuchy hněvu jak doma, tak v zaměstnání. Budete se muset obrnit trpělivostí a líp se ovládat. Nebudete litovat, protože po pár týdnech by měly nastat úspěšné časy v soukromí i v zaměstnání.

Varianta 3 — dva lístečky vypluly na hladinu napravo, jeden nalevo.

V nejbližší době vás čeká vytoužené setkání. V práci však to spíš vypadá na řadu nezdarů, což způsobí, že si přestanete věřit, budete se bát začít něco nového a uváznete v delším období stagnace a pasivity. Nedejte se odradit, v delším výhledu je pozitivní změna. Zároveň toto znamení také říká, že byste měli zariskovat a vyzkoušet nějakou hazardní hru – měli byste mít pořádné štěstí!

Varianta 4 — všechen čaj leží na dně, jenom nalevo se vynořují dva lístečky.

Poměrně záhy byste měli očekávat nedorozumění ve vztahu s partnerem. Pokud však dokážete samostatně najít východisko z nepříjemné situace, která v důsledku neshody vznikne, nebo jí dokonce v zárodku předejít, vaše city i vztah nejen přežijí, ale získají na pevnosti.

V práci započne období smůly — nedokážete správně a včas využít ani jedinou z nově se objevivších možností, což vás přivede téměř k panice. Naštěstí nakonec dokážete zachovat duševní rovnováhu a to se vám velmi vyplatí. Kariérní postup vás díky tomu nemine.

Pokud máte před sebou delší cestu, buďte zvýšeně opatrní na peníze – nejenom na hotovost, ale i na pokusy vás ošidit při účtování služeb.

Varianta 5 — na hladinu vypluly skoro všechny čajové lístečky.

Vypadá to, že vás čeká tvrdá práce na sobě. Po krátkém období nestability vás v zaměstnání čeká výrazný krok vzhůru, dostanete důležitou, mnohem lépe placenou, ale náročnou pozici. V lásce budete úspěšní, pokud i přes zátěžové období dokážete nezapomínat na maličkosti a patřičnou pozornost věnovanou partnerovi.

Varianta 6 — na hladinu se vynořil jediný lísteček.

Tohle je zcela mimořádně dobré znamení. Úspěch vás bude doprovázet doslova ve všem. S novou silou vzplanou city, období bude mimořádně vhodné k zažehnání veškerých rodinných neshod a konfliktů. Čeká vás také povýšení v práci a možná i zcela zasloužená odměna.

Příznivě se budou vyvíjet také vaše finanční záležitosti a budete si moci ledacos dovolit. Nerozhazujte ale zbytečně, jinak byste koncem roku museli znovu začít šetřit.

=========
Proč hledáme příčiny svých problémů v minulosti
Tři vědecky podložené příčiny proč důvěřovat vlastní intuici

Facebook AstroPlus.cz