Zbavte se 3 druhů věcí. A život bude jednodušší.

zbavit_veci

Stává se, že máme útulný a příjemný byt, ale jako bychom se v něm dusili. Nechce se nám se do něj vracet, necítíme se tam dobře. A i když třeba provedeme generální změny a vymalujeme, není to ono. Tento stav se může objevit náhle, i když jsme v bytě předtím bydleli delší čas a zcela v pohodě. Číňané se domnívají, že takhle na člověka působí znečištěný prostor. Přičemž mezi jinými jsou to především tři druhy věcí, jejichž nahromadění zvláště škodlivě ovlivňuje atmosféru. Ta způsobuje apatii a lhostejnost k životu i jiným lidem.

Abychom své bydliště zbavili negativní ustrnulé energie způsobující problémy, musíme se zbavit tří druhů věcí.

1. Umělé květiny

Umělé květiny jsou mrtvé květiny. Dusí váš byt jako nic jiného. Lidová moudrost praví, že živé květiny jsou pro živé a mrtvé pro mrtvé. Ani nejkrásnější a nejjemněji vypracované umělé kytice ničím nenahradí jednoduchou živou kytičku heřmánku. I od té nejobyčejnější živé rostlinky v květináči se po bytě šíří životní energie. Zasaďte si orchidej, fíkus nebo vysejte trávu. Ale od mrtvých kytic raději dále.

2. Nakřáplé nádobí

Nemějte v domě ani naťuknuté šálky, ani prasklé talířky či jiné nádobí. Nevadí, že neteče. Ty praskliny jsou podle Číňanů nejjistějším akumulátorem vší negativity, která se v bytě vyskytne. Takového nádobí je třeba se co nejrychleji zbavit, abychom se nevydávali v nebezpečí. Odedávna bylo nádobí symbolem bohatství a dostatku v domě. Praskliny na nádobí znamenají praskliny na blahobytu domácích. Mějte doma jenom pěkné, celé nádobí, které váš byt naplní radostí a štěstím!

3. Stará obuv a oblečení

A nakonec staré oblečení a obuv. Obnošené, nepoužívané a nevhodné věci nemáme v domě přechovávat. Nic dobrého to nepřinese. Mnohem lepší je darovat je lidem bez domova, nebo někomu chudšímu, prostě někomu, kdo je ještě využije. Budou pak přinášet užitek jak obdarovaným, tak vám.

A co se ještě říká o starých věcech? Chcete-li získat něco nového, zbavte se něčeho starého. A uvolněné místo určitě zabere pár nových střevíčků nebo sako, po kterém jste dávno toužili!

=========
Mysl je mocný nástroj plnění našich přání.
Ho´oponopono je zázrak…

Facebook AstroPlus.cz