Zázrak, úspěch, láska… Trojí způsob, jak k nim dojít.

troji_zpusob

Sníte o tom, že konečně potkáte svou drahou polovici, tu pravou, skutečnou lásku? Nebo snad máte pravidelné vztahové problémy s milovanou osobou? Potom jsou naše tři kouzelné postupy určené právě vám! Zajistí vám splnění vytouženého přání.

Přesvědčíte se, že jejich uplatněním můžete ve svém životě mnohé změnit, a to bez nějaké zvláštní námahy. Žádá se od vás jen pozitivní nálada a víra ve výsledek. Pokud máte obojí, mělo by všechno vyjít!

Postup číslo jedna: «A stane se zázrak!»

Každý čaroděj zná dvě kouzelná slova, jejichž pomocí rozhoduje, co se má stát: „Povoluji!“ a „Ruším!“.

Zkuste si s nimi zaexperimentovat, přitáhnout k sobě šťastné události a zažehnat starosti. Až se ráno probudíte, ještě v posteli řekněte: „Dnes se mi jistojistě přihodí tři zázraky“. Nato luskněte prsty a jistotou hlasitě řekněte: „Povoluji!“ Pak znovu luskněte prsty a vyslovte větu: „Ruším všechny překážky!“ Tak se hned od rána naladíte na co nejšťastnější události budoucího dne, na kouzelné vzájemné působení mezi vámi a světem okolo.

Dodržujte pravidlo každovečerního zapisování zázraků, které se vám ten den přihodily. Zázraky se ovšem také musíte naučit vidět. Může to být cokoli, i nijak významná věc, v každém případě však něco příjemného: úsměv náhodného protijdoucího, autobus, který jste stihli na poslední chvíli, sluníčko svítící skrz mraky. Podobné maličkosti musíme ocenit, vždyť právě z nich se skládá nepřetržitý proud úspěchů. Brzy si uvědomíte, že čím déle daný postup dodržujete, tím podstatnější a významnější zázraky vás provázejí.

Postup číslo dvě: «Vytváříme pole úspěchů»

Za tím účelem potřebujete kvítek v květináči. Vydejte se do květinářství – doporučována bývá fialka. V klidu si vyberte tu nejhezčí a nejmilejší kvetoucí fialku. Doma ji dejte na nějaké dobře viditelné místo. Není to obyčejná kytka, je kouzelná. Proto je třeba se o ni zvláště starat. Každé ráno a večer ji musíte zalévat pomocí kapátka nebo pipety – vždycky přesně 27 kapek. Tento úkon doprovázejte slovy (nebo myšlenkami): „Zalévám kvítek úspěchu!“ Tuto proceduru opakujte 27 dnů. Tajemství spočívá v tom, že rostlina takto udržovaná zbavuje energetické pole vašeho domova negativity a uvolňuje místo příznivým událostem a lásce. Právě nepřítomnost lásky ve vašem životě dokáže tenhle kvítek řešit. Harmonizuje vztah, který už máte, nebo vám přivede nový.

Postup číslo tři: «Ovládáme energii lásky»

Ať už se mužský prvek ve vašem všedním dnu objeví v jakékoli podobě (pokulhávající penzista, nezbedné batole v kočárku, podnikatel v přepychovém autě nebo usměvavý hrdina z televizní obrazovky), jakmile se kterýkoli „nositel mužské energie“ objeví, musíte si zřetelně pomyslet, případně, je-li to možné, pronést i nahlas: „To je ten, kterého miluju… A tenhle taky! Tohohle taky miluju! A tady toho přímo zbožňuju!“ I kdybyste měli potkat celou vojenskou jednotku, nepřestávejte opakovat: „Tohohle miluju, tady toho taky a toho, tamtoho… jak je všechny miluju!“ Tímto způsobem k sobě přitahujte energii představitelů silného pohlaví po dobu přesně jednoho týdne.

Další týden bude poněkud jiný. Když spatříte muže, budete si říkat: „Tenhle muž mě miluje… Tenhle mě taky miluje… I tady ten mě miluje…“

Třetí týden musí vaše láska mít projevy oboustranné, to jest budete říkat: „Já miluju jeho a on mě… Tohohle mám ráda stejně, jako on mě…“

Tyto postupy mění úroveň vašich vibrací a orientují kladně vaši mysl. Nejdůležitější však je, že tak dáváte Vesmíru najevo, že jste odhodláni posílat mu energii svého štěstí. Někomu se tímto způsobem podaří dosáhnout vytouženého cíle ještě před uplynutím tří týdnů. Někdy však dá proražení pevného energetického pásu dlouhodobé samoty více práce a může to naopak trvat dobu delší.

Možná budete muset pěstovat více než jednu fialku a uvedené postupy budete muset pravidelně opakovat. Prostorové zhmotnění vašeho snu si vyžádá jistý čas. Podobně jako kvítek, i on se musí „otevřít“. Často nezískáme po čem toužíme jenom proto, že jsme netrpěliví a nedůslední. Snažte se okolí dát najevo vážnost svého úmyslu a připravenost stát se kouzelníkem vlastního štěstí.

=========
Tvoříme realitu. Metoda vědomé tvorby.
Obřad při novoluní splní všechna přání.

Facebook AstroPlus.cz