Jak číst nápovědi osudu?

Když se pozorný a citlivý člověk zamyslí nad některými událostmi, může si dodatečně všimnout, že osud mu velmi často posílá signály, náznaky a různá znamení ve chvílích, kdy jsou potřeba. Pokud se jim naučí porozumět, může se vyhnout mnoha chybám a problémům.

První věc, které je třeba se naučit, je vybavit si v paměti různé náhody, nedorozumění, náhodně zaslechnuté věty, nálezy, přepsání a přeřeknutí, stejně tak jako třeba sny, číslice, na které náhodně opakovaně padne zrak nebo je zaslechneme… atd. Všechno má svůj význam a každá drobná událost může být znamením osudu.

Jedním z nejvýznamnějších kanálů spojujících náš svět s jemným světem jsou sny. Zvláštní pozornost je třeba věnovat snům, které se opakují a jejich výrazným detailům. Noční můry často signalizují blížící se nebezpečí. Navzdory tomu, že sny jsou obvykle velmi mlhavé a zmatené, měli bychom se snažit si je zapamatovat, zapisovat si je a analyzovat. Signalizovat hrozící nebezpečí mohou také domácí spotřebiče – začnou se lámat, nefungují a ničí další věci. Například spálený fén nebo přepálená žehlička mohou naznačovat, že v sobě příliš dlouho zadržujete negativní emoce a mohli byste také „vyhořet“. Pokud se vám těsně před odchodem z bytu zablokuje zámek, nepodceňujte tuto událost, buďte opatrní, raději se pokuste odložit své záležitosti a nikam nevycházet. Zdánlivě bezdůvodná a nevysvětlitelná přerušení dodávek elektřiny mohou znamenat, že máte příliš mnoho povinností a jste přetíženi.

Zamýšlíte-li něco závažného nebo chystáte nějakou důležitou akci, může se stát, že se přitom střetáváte s neustálými drobnými potížemi, cítíte úzkost nebo strach. Znamená to, že byste plánovanou záležitost měli buď odložit na lepší časy anebo ji vůbec zrušit. A naopak, pokud jste po obtížném rozhodnutí pocítili příval euforie, radosti nebo spokojenosti, znamená to, že jste udělali všechno správně.

V roli znamení osudu může vystoupit také tak zvané déjà vu. Člověk má náhle tajemný pocit, že tohle už viděl nebo zažil. V takovém případě se musí velmi dobře soustředit na to, co se děje, protože někde nablízku je nepochybně faktor, který je třeba vzít v úvahu nebo si na něj dát pozor. Ne snad nejpřesnější, ale poměrně běžné a rozšířené nápovědi jsou různé části písní, které mohou zaznít z televize, rádia atd. Někdy je zaslechnutý text natolik přesný a natolik odpovídá naší momentální situaci, že se člověk prostě musí té náhodné shodě až divit. Snažte si zapamatovat, co přesně jste slyšeli a vzít si z uslyšeného to, co je třeba. Jedním z druhů podobné pomoci osudu je také utkvělý motiv, který nám stále dokola zní v hlavě. Ujasněte si, zda se vám melodie či text líbí nebo ne, jaké asociace vyvolává, co může naznačovat a jaké odpovědi přináší.

Nevelký, nijak vážný incident, například nějaká drobná nehoda, ke které došlo v předvečer důležité události, může být varováním, že by mohlo dojít k nehodě závažné povahy. Zamyslete se podrobně a důkladně nad tím, co se stalo, uvědomte si přesně, koho se událost týkala a týká a jakým způsobem je spojena s vámi. Můžete tak dojít k poznatku o možném nebezpečí.

Náznaky osudu nejčastěji přicházejí samy o sobě, můžete však také požádat Štěstěnu o radu. Zformulujte otázku, vyslovte ji nahlas, požádejte o seslání znamení a potom už jenom musíte pozorně sledovat události kolem sebe. Když znamení osudu dostanete a porozumíte mu, nezapomeňte poděkovat Štěstěně za pomoc.

=========
Jak se vyhnout zlému osudu
Rozšířené mýty o meditaci

Facebook AstroPlus.cz