Certifikát splněných přání

certifikat

Chcete mít záruku, že vaše přání se dozajista splní? Chcete si být jisti jeho splněním na sto procent? Nejvyšší čas získat «Certifikát splněných přání»!

Tento „žertovný“ doklad má velmi „nežertovnou“ schopnost materializace přání, které je v něm uvedeno. Jeho účinnost prověřil čas. Tisíce lidí se o jeho zázračných schopnostech přesvědčily vlastní zkušeností.

Jak to, že to funguje? Fenomén «Certifikátu splněných přání» má několik zcela reálných vysvětlení.

– Za prvé, působí tu Zákon Přitažlivosti, podle kterého je k nám přitahováno to, na co se soustředíme. Vyplnění certifikátu je tou nejlepší koncentrací.

– Za druhé, je splněna jedna z hlavních podmínek Postupu Plnění Přání – jasné zformulování a zapsání svého přání.

– Za třetí, sám fakt existence jakéhosi dokumentu dodává jistotu ve splnění toho, co si přejeme, zbavuje pochyb, a zvyšuje tak šance uskutečnění. Všechno je v naší mysli, která si žádá náležitého „potvrzení“.


Je to skvělý způsob, jak si „formálně zajistit“ splnění svého snu. Úhledně vyplněný a na výrazném místě zavěšený (nalepený) «Certifikát splněných přání» vám bude připomínat, co je vaším cílem a pomůže vám nesejít z cesty k jeho dosažení.

Сertifikát splněných přání

Tento kouzelný doklad má ještě jednu pozoruhodnou funkci – dárkovou. Může být suvenýrem, originálním dárkem, může být odměnou za vítězství v soutěži. Vkusně zarámován, zaručuje svému majiteli splnění jakéhokoli přání, i když roli zlaté rybky tu sehrává ten, kdo ho daroval. Je to také šikovný způsob jak zjistit, co je vytouženým přáním obdarovaného, zvláště nemá-li ve zvyku se o svých přáních příliš šířit.

Vlastníma rukama

Je známo, že nejlepší dárky jsou ty vyrobené vlastníma rukama. Tento doklad je k tomu ideální příležitostí.

=========
Půjde to i bez kouzelné hůlky. 6 cest ke splnění přání.
Dodržujte 7 pravidel a přání se budou plnit

Related posts: