Očista solí každý den v týdnu: jak a proč

Každému dni týdne vládne jiná planeta. Planety na nás mohou mít kladný nebo záporný vliv. Abychom oslabili jejich negativní vliv a naopak posílili vliv pozitivní, stačí si najít deset minut. Pro každý den platí zvláštní obřad.

Pondělí

Tomuto dni vládne Měsíc, svádící lidi k nepromyšleným, někdy až potřeštěným kouskům. Ne nadarmo se říká: «Pondělí je těžký den».

Abyste později nelitovali toho, co jste natropili v pondělí, postupujte takto: Do dvou malých bavlněných pytlíčků nasypte po jedné polévkové lžíci soli a pevně zavažte. Položte se co možná nejpohodlněji, jeden pytlíček si položte asi 10 cm nad pupek, druhý držte v levé ruce. Ponořte se do příjemných vzpomínek, zapomeňte na všechny staré i současné nepříjemnosti.

Sůl má podivuhodnou schopnost vstřebávat informace. Pytlík se solí, který vám leží na břiše, vás zbaví nejistoty a ten, který držíte v ruce, zase vyladí vztahy s lidmi okolo vás.

Úterý

Úterek ovládá Mars. Proto vašim záměrům a plánům mohou zabránit konflikty s okolím, ke kterým tato bojovná planeta lidi ponouká.

Jakým postupem se tomu vyhnout? Do dvou malých pytlíčků nasypte po půldruhé lžíci soli, do každé ruky uchopte jeden, pohodlně se usaďte a každý pytlíček přiložte k jednomu spánku. Soustřeďte se na plánovaná jednání, setkání a pohovory a v duchu si probírejte všechny své záměry. Představujte si ideální vývoj každé ze situací, která na vás čeká.

Sůl, kterou držíte u levého spánku, vás zbaví závistníků, ta u pravého spánku pomáhá úspěšnému vývoji a ukončení zamýšlené akce.

Středa

Merkur, který tomuto dni vládne, přináší vzájemné porozumění a je příznivě nakloněn úspěšnému uzavírání každé záležitosti. Může vám nicméně způsobit i nepříjemná překvapení a problémy.

Sůl pomáhá snížit toto nebezpečí na minimum a také zlepšit vztahy s okolím. Do dvou nevelkých pytlíčků nasypte po dvou čajových lžičkách soli a pevně zavažte. Uložte se co nejpohodlněji, jeden pytlíček si položte doprostřed čela, druhý uchopte do pravé ruky. Uvolněte se a opakujte si v duchu, co vše musíte tento den udělat.

Sůl v pravé ruce, nasycená informací, vám pomůže dosáhnout stanoveného cíle a podpoří zisk. Sůl ležící na čele zostří vaše smysly. Dokážete přesně odhadnout příští vývoj událostí a zvládnete se vyhnout nástrahám a možným zádrhelům. Nepřipustíte vznik nepříjemných situací a šťastně se jim vyhnete.

Čtvrtek

Vládcem čtvrtka je moudrý a vždy nápomocný Jupiter. Obdařuje lidi intuicí, někdy však dokáže zašmodrchat vztahy. Aby ve vztahu s tím, o koho máte zájem, nedošlo k nedorozumění a nepochopení, postupujte následovně:

Dva pytlíčky naplňte solí – do každého dejte dvě čajové lžičky. Pevně zavažte. Pohodlně se posaďte, jeden pytlíček si položte na temeno, druhý stiskněte oběma rukama a držte ho proti čelu. Soustřeďte se na to, co vás v tu chvíli nejvíce zajímá a na čem vám záleží. Všechno to v duchu uveďte slovy.

Sůl na temeni vstřebá informace a napoví vám neobvyklé, ale zcela správné řešení a sůl držená proti čelu vám pomůže vyhnout se nepříjemnostem a potížím.,

Pátek

Vládkyní pátku je krásná Venuše. V tento den rozdává lidem lásku a rozkoš, bohužel je však nedokáže ochránit před hádkami a neporozuměním.

Vyhnout se tomu vám opět pomůže sůl. Vezměte dva pytlíčky, v každém půldruhé lžíce soli. Pevně zavázané je položte na břicho – jeden asi na dlaň nad pupek, druhý stejně daleko pod pupek. Uvolněte se, na nic nemyslete a snažte se dosáhnout stavu absolutního klidu.

Sůl nad pupkem vás zbaví nervozity a ochrání před stresem, sůl pod pupkem soustřeďuje sexuální energii a zvyšuje potenci.

Sobota

Den sice volný, ovšem vládne mu přísný vyučující Saturn, schopný pokazit vám každou radost.

Tento den se projevuje všemožná negativita, avšak právě v tomto dnu také můžete vyvážit svoji tělesnou energetickou bilanci. Opět budete potřebovat dva pytlíčky. Do jednoho nasypte jednu lžíci, do druhého dvě lžíce soli. Pohodlně se položte a na temeno položte pevně zavázaný pytlíček s jednou lžící soli. Ten druhý položíte těsně za palce na nohách. Uvolněte se, snažte se zbavit všech myšlenek na křivdy a hněv, nemyslete na nic nepříjemného a dráždivého. Klid a pokoj.

Sůl na temeni obnoví vaši duševní a energetickou rovnováhu; sůl u palců na nohou vás zbaví neodbytných myšlenek, sklíčenosti a smutku.

Neděle

V neděli vám Slunce přináší záplavu pozitivních emocí a vytváří ty nejpříznivější podmínky pro mezilidské kontakty. Zároveň se však právě v tento den snadno můžete stát obětí uhranutí nebo uřknutí.

Jak se bránit: vezměte dva pytlíčky, do jednoho nasypte dvě, do druhého tři polévkové lžíce soli. Do pravé ruky vezměte pytlíček se dvěma, do levé se třemi lžícemi soli. Soustřeďte myšlenky na to, co vám v životě dělá radost a potom přejděte k tomu, co vás zlobí. Všechno v duchu konkrétně pojmenujte.

Pytlíček se solí, který držíte v pravici, vám pomůže zachovat nebo navázat dobré vztahy s okolím, ten v levé ruce vás ochrání před uhranutím i uřknutím.

=========
Jak rozvíjet jasnoslyšení
Jak je to s existencí jednorožce

Facebook AstroPlus.cz