Prvních 12 dnů po narozeninách je nejdůležitějším obdobím roku

Prvních dvanáct dnů po narozeninách je nejdůležitějším obdobím roku. Začíná jimi svého druhu odpočítávání pro celý následující rok. V oněch dvanácti dnech máme reálnou možnost vložení potřebných informací, vytvoření příslušného programu událostí a úspěchů a ovlivnění budoucího osudu. Každý z těchto dnů odpovídá měsíci následujícího solárního roku.

Není žádným tajemstvím, že mnozí lidé pociťují několik dnů před svým největším osobním svátkem jistou nervozitu, často až stísněnost a nevysvětlitelný smutek. Není to tím, že jsme zase starší, jak se obvykle domníváme. Zkuste týden před svými narozeninami dodržovat jistá jednoduchá pravidla. Jejich podstata je magická. Uvidíte, že vaše nálada bude docela jiná.

– Odpusťte všem, kdo vám v tomto roce ublížili. Zvolte k tomu vlastní cestu, pouhým vnitřním rozhodnutím, provedením nějakého vymezeného rituálu nebo návštěvou kostela, pokud jste věřící.

– Udělejte všechno pro to, abyste splatili své dluhy. Nejenom peněžní, ale i duchovní: poproste o odpuštění toho, komu jste snad způsobili bolest. Vynasnažte se dokončit ty nejdůležitější práce a povinnosti (nebo alespoň položit základy k jejich dokončení).

– Prožijte jeden večer o samotě, zamyslete se nad výsledky uplynulého roku, přiznejte si chyby a porážky, pochvalte se za úspěchy. Můžete si to všechno napsat na papír rozdělený na poloviny.

V den narozenin najděte deset minut a napište si hrubý plán na další rok, svá přání a sny. Seznam si schovejte na tajné místo až do příštího roku.

Pět přikázání pro den narozenin:

– Nemít žádné konflikty

– Neodplivovat si

– Nepůjčovat si

– Neodsuzovat a nepomlouvat

– Neplakat

Jak správně prožít prvních dvanáct dnů?

Den první

Dnešní nálada je zárukou duševního rozpoložení pro celý příští rok. Proto je zvykem dělat člověku radost, nosit mu dárky a říkat milá slova. Nemá však smysl dávat dohromady nějakou hlučnou společnost, pokud je vám milejší trávit narozeniny o samotě a v klidu. Ve svůj svátek se řiďte především svými pocity a přáními. Dělejte přesně to, co nejvíc těší vás. Pokud se chystáte změnit image, dnes je ten správný den. Chystáte-li e začít běhat, cvičit nebo meditovat, pusťte se do toho o svých narozeninách!

Den druhý

Rozmyslete si finanční plán. Nezmatkujte a nepřehánějte to, v klidu zvažte dluhy i zisky. Jen tak si založíte na příjmy do budoucna. Peněžní energii povzbuďte darem charitě, myslete na potřebné i své blízké. Rozhodně si nepůjčujte. Důležitým aspektem dnešního dne je jeho vhodnost k zahájení zdravé výživy. Můžete si vytýčit vlastní pravidla správné výživy.

Den třetí

Den vylaďování kontaktů. Máme na mysli změnu obvyklého způsobu komunikace. Jste-li například upovídaní, snažte se držet se zpátky a více naslouchat. Introverti by se měli snažit pobýt mezi více lidmi a třeba i vzbudit pozornost. Dnes rozvíjejte právě ty způsoby komunikace, kterých se vám nedostává. Konflikty jsou dnes tabu. Pozornost věnujte novým kontaktům, jsou velmi důležité a mohou být perspektivní. Napište partnerům pracovní dopisy upevňující vaši spolupráci.

Den čtvrtý

Podpora blízkých. Toto je velmi důležitý faktor, vždyť na podpoře těch nejbližších často záleží náš úspěch. Zavolejte, navštivte své blízké, rodiče. Dejte jim najevo, jak vám na nich záleží. Na večer můžete pozvat své nejbližší a nejspolehlivější přátele. Jsou-li příliš daleko, napište jim a poděkujte za jejich přátelství. Část dne byste určitě měli strávit doma, udělat pořádek, něco opravit. Den je vhodný pro esoterická cvičení a duchovní praxi.

Den pátý

Tvůrčí den. Bez trochy kreativity a tvůrčího nadání je těžké dosahovat úspěchu. Zkuste si vyrobit něco neobvyklého. Vzpomeňte si na dětství, namalujte obrázek, nebo vymyslete nějaký verš. Skvělé je, máte-li možnost strávit tento den s dětmi. Ty ve vás zaručeně probudí tvůrčí zápal. Náklonnost probuzená v tento den povede k pevnému vztahu a možná i manželství.

Den šestý

Věnujeme ho zdraví. Masáž, plavání, hladovka, všechno je vhodné. Alespoň si zacvičte a projděte se. Dnešek se hodí pro zakoupení předplatného do fitka a objednání na preventivní prohlídku. Pozornost věnujte tomu, co jíte. Vyhněte se sladkostem a těžkým jídlům. Vhodné jsou jakékoli očistné procedury.

Den sedmý

Věnujeme se rodině a rodinným plánům. Probereme příští dovolenou i velké nákupy. Žádné hádky! Kupte partnerovi milý dárek a ujistěte ho o své lásce. Vyznejte lásku, pokud jste to ve vztahu ještě neudělali. Toto je den zamilovanosti a snění. Pokud vás povinnosti donutí věnovat se dokumentům, ověřte si důkladně vše, co podepisujete. Úspěch čeká všechny partnerské smlouvy, jak tvůrčí, tak finanční.

Den osmý

Den vlastního Já a hledání životního smyslu. Dnes je lepší se vzdálit lidem a popřemýšlet nad sebou. Ujasnit si chyby, analyzovat úspěchy, stanovit si priority. Nedejte se zatáhnout do nějakých intrik, vyhněte se cizím problémům a nikomu neraďte. Vyloučeny jsou intimní vztahy, vědomí je orientováno do nitra. Ztratit něco v tento den se má za šťastné znamení. Sen, který se vám zdál v noci na osmý den, se může vyplnit.

Den devátý

Program zábavy a odpočinku. Pokud je to možné, vezměte si dovolenou a vydejte se na nevelkou cestu. Třeba i jen na delší procházku po místě, kde žijete. Najděte zajímavou zábavu pro duši: výstavu, představení, koncert. Kupte si zajímavé čtení o cestách a kulturních památkách. Vyhledávejte kontakty s lidmi jiné národnosti, dozvíte se spoustu zajímavých informací. Jakékoli dnešní studium je zárukou budoucího úspěchu. Určitě dnes myslete na charitu; peníze se k vám vrátí v podobě autority a respektu.

Den desátý

Den formování finančních a kariérních úspěchů. Věnujte nějakou hodinku svým plánům. Vytyčte si jasné cíle do budoucna a určitě si je zapište, protože zapsanou myšlenku podvědomí bere jako hotovou věc. Promyslete, jak zvětšit své příjmy, například jak zvýšit svou kvalifikaci. Pokud jste už dosáhli úspěšného postavení, například řídíte vlastní firmu, můžete pomoci někomu jinému. Kupříkladu perspektivnímu spolupracovníkovi. Pomoc, kterou dnes poskytnete, se k vám v dobrém vrátí. Určitě zavolejte rodičům.

Den jedenáctý

Den důležitý pro rozpoznání dobrých přátel. Kdo vám zavolal nebo napsal v den narozenin nebo i s menším zpožděním, je hoden vaší důvěry. Dneska můžete narozeniny klidně oslavit ještě jednou. Jestliže má v tento den někdo z vašich blízkých konfliktní tendence, udělejte patřičné závěry – v tento den jsou zvláště aktivní ti, kdo vám nepřejí nic dobrého. Den vhodný k závažným změnám. Například vstupu do církve, přijetí občanství, zasnoubení nebo sňatku. Dávejte si pozor na domácí přístroje – dnes v maximální míře hrozí úrazy.

Den dvanáctý

Vytváříme kolem sebe auru dobra. Den odpouštění a vděčnosti. Máte-li možnost a není vám to proti mysli, zajděte do kostela, zapalte svíčku za svoje protivníky, zapomeňte na duševní bolest. Rituál odpuštění můžete provést i doma. Požádejte vyšší síly, aby vám seslaly lásku k lidem a možnost konat dobro. V tento den jsme otevřeni každé blahodárné energii – snažte se ji čerpat odevšad. Dnešek není vhodným dnem k účasti na hlučné společnosti, vyhněte se jim. Pokud vás někdo požádá o pomoc, nesmíte odmítnout. Dvanáctý den od narozenin je velmi vhodný jako počátek snahy zbavit se nějakého zlozvyku.

=========
Jak zajistit plnění svých přání?
Certifikát splněných přání

Facebook AstroPlus.cz