Máte na dlani písmeno „M“? Podívejte se, co to znamená…

Chiromantie, někdy také palmistrie neboli čtení či věštění z ruky, je dávné umění. Praktikována byla už ve staré Indii, Číně a Egyptě. Setkáváme se s ní dosud po celém světě. V Indii a na Srí Lance prý lékaři ještě dnes při vyšetření pacienta zcela samozřejmě prohlížejí jeho dlaň, aby viděli, jak má na ní rozmístěné různé pahrbky. Chiromantie je snad nejzajímavější ze všech způsobů vykládání budoucnosti.

Výklad je obvykle založen na uspořádání a vzhledu třech hlavních linií na dlani – čáry života, srdce a hlavy. Vypovídají o lidské vitalitě, povaze a citovosti, o rozumovém nadání a schopnostech. Význam má všechno – síla linií, jejich délka, úhel i křížení…

Dnes však nebudeme pronikat do chiromantie nějak hlouběji, abychom se o sobě dozvěděli něco zajímavého. Stačí, když se podíváte na svoji levou dlaň a zjistíte, zda křížící se linie vytvářejí písmeno M.

Občas se totiž linie hlavy, srdce a života kříží skutečně velmi zvláštním způsobem a vytvářejí uprostřed dlaně písmeno „M“.

Obecně se tyto tři čáry mohou křížit jakkoli, avšak písmeno „M“ je nejzajímavější a nejvzácnější formou jejich kombinace.

Pokud tomu u vás tak je, pak vám blahopřejeme: čeká vás velká budoucnost. Znamená to, že se vám nejspíš od života dostane dvou velkých darů: osobního štěstí a vysokého společenského postavení.

Samozřejmě je tato předpověď ještě jistější, naleznete-li vyobrazení písmene M na obou svých dlaních.

Abyste si na sto procent ujasnili, zda máte na dlani ono „M“, sledujte každou čáru zvlášť.

Linie života je ta, která se zatáčí kolem kořene palce a táhne se dolů až k zápěstí.

Může být dvojitá nebo také přerývaná. Může být „čistá“ nebo se křížit s několika dalšími kratšími čarami.

Podle toho, jak vypadá, se dá předpovědět, jak na tom budete se zdravím a jak dlouho budete na Zemi žít.

Dá se podle ní rovněž předpovědět, jak se bude vyvíjet vaše budoucnost. Čím je čára života přímější a delší, tím lépe se bude váš život utvářet ve zralém věku a stáří.

Modrou barvou je na tomto obrázku vyznačena linie hlavy.

Viditelná zpravidla začíná být ve středu dlaně. Bývá téměř rovná nebo zlehka zatočená.

S čarou života se může křížit v oblasti mezi palcem a ukazováčkem, nemusejí se však také křížit vůbec. V prvním případě to znamená, že písmeno „M“ se u vás přeci jen dá vysledovat, ve druhém, že ho na dlani nemáte.

Vzhled a délka této linie ukazují jak se rozhodujete a máte-li silnou vůli.

Dále musíte vyhledat velmi malou a vzácnou linii, které se někdy říká „čára osudu“ nebo také „Saturnovo znamení“.

Má ji opravdu jenom velmi malý počet lidí. Právě proto nacházíme písmeno „M“ na dlani tak zřídka…

Tato čára směřuje dlaní zezdola nahoru a je téměř rovná.

U většiny lidí se v této oblasti dlaně nachází pouze tenounká linie táhnoucí se od zápěstí až k prostředníčku. Pokud ji na své dlani vidíte, nejspíš to ukazuje, že jste slabá povaha a častěji plujete s proudem než abyste kladli aktivní odpor realitě.

No a nakonec ještě musíme najít linii lásky. Popisuje vaše vztahy a rodinný život.

Zpravidla tahle čára začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a táhne se doprava až pod malíček.

Jestliže tyto tři linie vytvářejí na vaší dlani písmeno M, znamená to, že nehledě na to, že váš život byl plný překážek a zklamání, ve zralém věku bude všechno v nejlepším pořádku. A víc než to. Budete mít ideální podmínky k nabytí bohatství, rozkvětu a získání vysokého společenského postavení.

Pokud tomu tak dosud není, musíte prostě počkat.

Protože není žádných pochyb o tom, že vás čeká skutečně neuvěřitelný a výjimečný osud.

=========
Co říkají znaménka na dlaních a prstech
Ohnivá ruka a povaha

Facebook AstroPlus.cz