Jak zlepšit energii v domě

Domov je naší pevností, která nás brání i léčí, která se raduje i teskní spolu s námi. Stejně jako my potřebuje ustavičné doplňování kouzelných sil, které mu můžeme dodat pouze my.

1. Udržovat doma čistotu. Běžný úklid můžeme doplnit aerosolovou očistou vzduchu. Nalijeme do rozprašovače vodu s pár kapkami vhodného éterického oleje. Záleží na tom, co si přejeme, čemu dáváme přednost a co je naším cílem. Může to být například levandule, santal, tea tree oil.

2. Pravidelně větrat.

3. Zbavovat se dárků a věcí lidí nám nepříjemných. Ať už je důvod jakýkoli, včetně čistě intuitivního pocitu nesympatie. Jistě si v té souvislosti vybavíte energetické upíry.

4. Nehromadit v domě nejrůznější sošky, ozdoby, nábytek a další věci bez ladu a skladu a často i bez vkusu a jakékoli potřeby. Energie pak nemá prostor pro pohyb, pro oběh, je blokována.

5. Udržovat dobré vztahy uvnitř rodiny, případně pokud žijeme sami dbát na vlastní rozvoj. Můžete dodržovat všechna doporučení a dbát všech rad, pokud však se v rodině stále hádáte, urážíte se a pociťujete zlost (i když třeba jen v myšlenkách), nezlepšíte energii v domě ani náznakem.

6. Pověste si na zeď fotografie lidí, kteří jsou vám opravdu drazí.

7. Vystavte na viditelné místo své trofeje: poháry, diplomy, uznání. Budou vás motivovat k dalšímu růstu, pohybu vpřed, k novým úspěchům.

8. Zvuky vylepšující energii domova:

– harmonický rozhovor lidí;

– různé zvuky přírody nebo náladová hudba;

– klasická hudba;

– větrné zvonkohry;

– mantry;

– modlitby.

Je dávno známo, že například v modlitbách jsou vibrační frekvence rovny vibračním frekvencím magnetického pólu Země. To je skutečnost známá z fyziky.

9. Pokojové rostliny mají být v každém domě. Jejich listy pohlcují negativní energii. Navíc nádherně očišťují vzduch. Než si nějakou rostlinu pořídíte, nastudujte si o ní co nejvíce – je-li vhodná pro váš byt, lidský organismus obecně a pro vás konkrétně.

10. Čalouny. Doma je doma. Těžko se budeme cítit útulně a pohodlně na kožené černé pohovce. Snažte se zařídit si bydlení s pomocí měkkých, na dotek příjemných materiálů teplých barev.

11. Aromalampy. Existuje velký výběr aromatických olejů zlepšujících energii domova. Odborníci na tyto oleje uvádějí celou skupinu vysloveně rodinných aromatických olejů, ale také aromatické oleje lásky, aromata ochranná, obnovující energii atd. Je to věc vašeho vkusu.

12. Aromatické svíčky. Mají tentýž efekt jako aromatické oleje v aromalampách. Odborníci tvrdí, že oheň svíček příznivě ovlivňuje energii prostoru. Navíc každý musí uznat, že pěkné velké svíčky vypadají zkrátka stylově, takže domovu dodají eleganci, zatímco množství svíček v menších kalíškách byt zútulní.

Energie bydliště zcela a naprosto závisí na lidech, kteří v něm žijí. Tou nejlepší odpovědí na otázku jak zlepšit energii svého domova tedy bude konstatování, že je třeba být takovým člověkem, vedle kterého se ostatní cítí dobře, v bezpečí a radostně. Chcete-li, aby u vás doma panovala radost a smích, začněte se usmívat.

=========
Energie. Jak ji získáváme a jak ji ztrácíme?
Energetická obrana a její metody

Facebook AstroPlus.cz