9 příznaků, že jste na vysoké životní cestě

Každý z nás přijímá každodenně různá malá rozhodnutí. Způsob, kterým se rozhodujeme i lidé, s nimiž přitom přicházíme do styku, to vše každodenně ovlivňuje průběh naší životní cesty. Některá z rozhodnutí nám život usnadňují a přinášejí nám mnoho užitku.

Některé cesty nám mohou vyhovovat více než jiné, žádná však není nesprávná. Všechno, co prožíváme, nám konec konců dodává sílu a moudrost. Proto i když třeba zrovna procházíte neobyčejně těžkým životním obdobím, myslete i na to, že tato zkušenost pro vás později v životě bude velmi užitečná.

Všechny cesty vedou konec konců vzhůru, na vrchol. Existuje několik způsobů jak poznat, zda jste v současné etapě na tom nejvyšším úseku své vlastní životní cesty.

1. Prostě to víte

Nedokážete to vyjádřit, neumíte to popsat slovy, ale jak se říká, cítíte to v kostech. Vesmír vám říká, že děláte to, co dělat máte, že žijete život, který vám byl předurčen. Je to skvělý pocit. Tělo a mysl jsou v rovnováze. Cítíte, že máte životní cíl. že jste v životě důležití a vaše konání má svůj význam.

2. Vždycky se učíte

Nejvyšší cesta ani zdaleka neznamená, že od této chvíle bude v životě všechno už jen snadné. Naopak se samo sebou rozumí, že vám Vesmír sešle další problémy a postaví vás před další výzvy. To je součást jeho náklonnosti. Svěřte se životu, důvěřujte Vesmíru i sami sobě a pamatujte, že co vás nezabije, to vás posílí.

3. Lépe snášíte životní těžkosti

Vždycky dokážete z odstupu nahlédnout celkový obraz a určit, co je prvotní a nejdůležitější. Kvůli hloupostem se tedy nerozčilujete a neztrácíte odvahu ani víru v úspěch. Víte jistě, co je důležité.

4. Začínáte si uvědomovat svoji sílu

Až dosáhnete spojení s Vesmírem na té nejvyšší úrovni, začnete pociťovat a uvědomovat si svoji sílu. Poznáte, že máte právo zvolit si v životě to, co vás nejvíc těší a jste zcela oprávněni samostatně rozhodovat o svém štěstí.

5. Všímáte si všeho krásného

Protože jste v jednotě sami se sebou a žijete v dokonalém souladu se svým tělem a myslí, začínáte spatřovat krásu ve všem. Všímáte si nádhery květin v parku i nesmělého úsměvu neznámých lidí. Vyzařujete kladné emoce.

6. Jste naplněni uvědoměním

Jste otevřeni růstu i učení. To z vás udělá lepšího člověka, schopného kdykoli v přítomné chvíli i v budoucnosti přijímat správná a rozumná životní rozhodnutí. Přináší vám to rovněž mnohem vyšší úroveň uvědomění.

7. Přijímáte své vlastní

Být na nejvyšším úseku své životní cesty znamená být svým skutečným já. Nemusíte už jednat jinak než po svém a nemusíte si dělat starosti pro to, co si o vás myslí jiní. Učíte se mít rádi sami sebe. Pokud vás snad někdo jiný nepřijímá, je to jeho problém a jeho věc.

8. Vina a stud zůstaly v minulosti

Nebudete už víc litovat svých činů, protože víte, že každý z nich a všechny dohromady měly své důvody. Nejste povinni a nemusíte se cítit špatně kvůli něčemu, co jste kdysi udělali. Je to pouhá minulá zkušenost.

9. Poznáváte nové důvěrné přátele

Důvěrní přátelé a duševní blíženci, s nimiž se setkáváte, vám nekříží životní cestu jenom tak náhodou. Vesmír je k vám posílá proto, aby vás něčemu důležitému naučili nebo aby vám pomohli překonat některé problémy.

Být na nejvyšší cestě je nádherný pocit. Budete se cítit šťastně a bezstarostně. Je důležité si tento pocit přiznat a zároveň být obezřetný a velmi pozorný, protože pád z této etapy je snadný. Nejdůležitější je zachovat si otevřenou mysl a nikdy se nepřestávat učit a lidsky růst.

=========
Věci, které vám domů určitě přinesou štěstí
Těchto 7 věcí nikdy nepřijímejte jako dárek

Facebook AstroPlus.cz