Předpověď na 7 let pro všechna znamení zvěrokruhu. Umožní vám předem se připravit

6.3. 2019 se Uran definitivně přesunul do znamení Býka a setrvá v něm dalších sedm let. Nastal tedy čas velkých přeměn v životě každého člověka. Ke změnám dochází nejenom v osobním životě lidí, ale také v jejich pracovní kariéře. Změny budou velmi pravděpodobně souviset také s financemi. Uran je planetou svobody, planetou rychlých, spontánních rozhodnutí a jisté nepředvídatelnosti. Býk naproti tomu je znamením velmi usedlým, pevným a konzervativním. Mohou si vůbec rozumět? Jak se toto postavení projeví v osudech zrozenců jednotlivých znamení? Astrologové hovoří o posílení zemského živlu, o snahách o větší stabilitu a o zemitosti. Podívejte se, na co byste se měnili připravit.

Prognóza na 7 let pro všechna znamení zvěrokruhu. Můžete se připravovat.

Beran

Beran, ohnivé znamení. Spontánní, temperamentní a poněkud sebestředné. Jestliže jste, Berani, dlouho usilovně pracovali, můžete se právě teď chystat ke sklízení plodů své práce. Uran do vašeho života vtrhne jako bouře a přinese vám úspěch a peníze.

Tato planeta pro vás udělá to vůbec nejpříjemnější – zbaví vás pout každodenní pracovní povinnosti a postrčí vás směrem k tomu, co děláte ze všeho nejraději. Takže se konečně dočkáte – práce vám bude zábavou i dobrým zdrojem financí.

Býk

Také realistickým a spolehlivým Býkům dokáže Uran převrátit život vzhůru nohama. Pokud jste už dávno chtěli začít vést život znovu od začátku a nemohli jste se stále odhodlat, je tohle období vaše velká šance!

Taková šance se neobjevuje příliš často, buďte tedy rozhodní a popadněte příležitost za pačesy s veškerou svojí silou. Dokážete na svůj život pohlédnout docela novýma očima, možná začnete cestovat a zkoumat dosud neobjevené horizonty. Připraveni buďte na všechno. Bude to zábavné, bude to vzrušující a hlavně v tom bude mnoho příležitostí, jak zlepšit svůj život a dostat ho na úplně novou úroveň.

Blíženci

Pokud chcete zapomenout na veškeré životní křivdy, nesnáze, nedobré vzpomínky, pokud chcete shodit tísnivá pouta, která tolik bránila vaší přirozené pohyblivosti a zvídavosti a až doposud vám nedovolovala svobodně se pohybovat, je Uran na vaší straně a pomůže vám se toho zbavit.

Uran je planetou, která vám dodá sílu a palivo k tvůrčímu i osobnímu rozmachu. Můžete se pustit do čehokoli. Můžete se vydat cestou duchovní očisty a růstu. Možná začnete praktikovat meditaci, možná věnujete více pozornosti sportu. Může vás zaujmout i samostatné podnikání. V každém případě vám Uran bude pomáhat. Nepromarněte vhodnou chvíli!

Rak

Pro vás, milí Raci, je právě tohle období jako stvořené k tomu, abyste se kolem sebe pozorně rozhlédli. Využijte své vrozené citlivosti a hluboké intuice. Jste si jisti, že vaše okolí je právě takové, jaké vám vyhovuje? Jaké potřebujete? Máte dost prostoru k seberealizaci? Chápou vaši nejbližší vaše city? Jste spokojeni se životem? Sami se sebou?

Zamyslete se nad tím. Uran v Býku Rakům přeje. Vypadá to, že jste jen krůček od splnění svého snu – stačí už jen docela málo. Pracujte na sobě a nebojte se změnit okruh lidí, s nimiž se stýkáte. Nebojte se vykročit úplně novým směrem. Toto období je pro vás slibné a podporuje vaši snahu dosáhnout nových výšin.

Lev

Ohniví, autoritativní a rozhodní Lvi mohou očekávat změny v práci. Bohužel ne jen ty dobré. Na druhou stranu vás to přivede k přehodnocení vlastních priorit, což samo o sobě je dobrá věc. Vám v tomto období nakonec umožní zaujmout pevnější životní postoje a získat to, co vám po zásluze náleží.

Možná zvolíte úplně novou životní cestu, a to cestu veskrze úspěšnou. Zbavíte se škodlivých návyků a vrhnete se na plnou seberealizaci. Lvi jsou prostě úžasní a toto období jim umožní to všem znovu předvést.

Panna

Panny jak známo stojí vždycky nohama pevně na zemi. Nicméně však v tomto období je čeká mnoho cestování, a to nejenom z osobního zájmu, ale také v souvislosti s pracovními povinnostmi. Mnoho času věnují svojí kariéře, a bude to čas investovaný úspěšně, protože Panny pozvednou výrazně svoji profesní úroveň i postavení.

Vaše vrozená láska k učení dojde v tomto období vydatného naplnění. Čeká na vás celý poklad nových vědomostí a zajímavých znalostí. Se svou příslovečnou pečlivostí je také všechny záhy dokážete uplatnit.

Váhy

Vzdušné znamení Vah může očekávat výrazné a pozitivní finanční změny. S největší pravděpodobností získáte peníze z dědictví nebo od někoho blízkého. Období Urana v Býku pro vás bude obdobím jisté životní křižovatky. Vzhledem k vašemu vrozenému založení pro vás nebude těžké důkladně promyslet všechny možnosti. Buďte vnímaví a pozorní a nepochybně se rozhodnete správně. Může to být rozhodnutí ovlivňující celý váš příští život. Výhodou je, že hvězdy jsou na vaší straně.

Štír

Osobní vztahy jsou pro Štíra jako vodní znamení velmi důležité. A zdá se, že období Uranu v Býku Štírům přinese změny v osobním životě. Jejich povaha závisí především na Štírech samotných. Od přírody je jim dána velká citlivost a jistě ji dokáží využít ve svůj prospěch.

Je dost možné, že uzavřou sňatek, nebo podepíší pracovní smlouvu zcela zásadního významu. Pokud už žijí v partnerství, se kterým nejsou spokojeni, měli by využít období nakloněného změnám a z neuspokojivého vztahu odejít.

Střelec

Sebestředného, ohnivého Střelce čekají vzlety i pády, zejména v oblasti zdravotní a v důsledku toho i pracovní. Není ovšem třeba ztrácet náladu, protože vedle minusů bude pro vás každá změna mít i svoje plus. Uran v Býku vás nenechá padnout. Po zkouškách přijdou časy velkých možností a záležet bude jen na vaší vůli, jak jich dokážete využít. Možnosti vám nabídnou v podstatě neomezené. Měli byste se jich chopit.

Bude vás to samozřejmě stát jisté úsilí, plout jen tak po proudu by bylo málo. Hlídejte si své zdraví, některé šance se neopakují. Pohyb a správná výživa pro vás nikdy před tím neměly takový význam.

Kozoroh

Zemní znamení Kozoroha čeká v tomto období přírůstek v rodině – a vzhledem k tomu, jaký Uran je, bude zpráva o tom jako blesk z čistého nebe. Pokud jde o Kozorohy, kteří zatím byli sami, osud jim chystá romantické setkání, které se stane naplněním jejich života.

Dopřejte si trochu oddechu, Kozorozi, zasloužíte si ho. Období Urana v Býku je vám zcela mimořádně nakloněno. Můžete si dovolit trochu uvolnění. V tomto období je také možné, že najdete nového koníčka, který vám umožní doplňující seberealizaci a budete v něm velmi úspěšní.

Vodnář

Vzdušné znamení hloubavých Vodnářů může očekávat změny v domácích záležitostech. Jsou tu značné možnosti naprosté změny spojené s bydlením – stěhování, rekonstrukce nebo stavba nového domu. Jestliže Vodnář žije dosud s rodiče, naskytne se mu dobrá příležitost pořídit si vlastní hnízdo.

Možná, že díky pracovním povinnostem nebo známostem se přestěhujete do jiné země. Nepromeškejte tuto šanci, protože by mohla váš život změnit výrazně k lepšímu.

Ryby

Ryby, vy jste šťastlivci! Právě v tomto období je Uran ochoten přinést vám to, co si tolik přejete a co si zasloužíte – lásku, dostatek, klid a mír.

Otevřou se vám nové horizonty, najdete dobré přátele, se kterými bude váš život bohatší a méně předvídatelný. Buďte na všechno připraveni, protože tohle období vám přeje!

Christina Zvarych

=========
2019: Kterým znamením horoskopu se bude dařit v roce zemního Vepře?
Zvěrokruh a slučitelnost jednotlivých znamení

Facebook AstroPlus.cz