2019: Kterým znamením horoskopu se bude dařit v roce zemního Vepře?

Čínský nový rok začíná oficiálně 5. února 2019 a astrologové slibují, že to bude rok štěstí a bohatství. Přinést by měl vlnu radosti, přátelství, pohody a lásky pro všechna znamení zvěrokruhu.

V roce 2019 bude převládajícím prvkem znamení Vepře prvek Země, který se vyznačuje stabilizujícím a upevňujícím vlivem.

Každý by rád věděl, co mu budoucnost chystá, co právě na něj čeká tam, za tím neprůhledným závojem příštího osudu. Lidé se od pradávna pokoušeli alespoň částečně ho poodhrnout a zjistit pravdu. Dozvědět se alespoň, co se stane zítra. Nebo možná i za rok… Také dnes existuje a zkouší se mnoho nejrůznějších způsobů odhalení zítřka. Návštěva u senzibila nebo věštkyně, výklady karet, věštění profesionální i amatérské, třeba i v domácích podmínkách podle návodů z knih, časopisů nebo internetu.

Zkušenosti mnoha lidí potvrzují, že tím nejúčinnějším způsobem, jak se dozvědět alespoň něco z toho, co nám osud uchystal, je astrologická předpověď. Hvězdy se mýlí opravdu velmi vzácně, vždyť jak praví klasik, „Hvězdy nelžou, Bobo“. Hvězdy člověku nabízejí přesné pořadí nadcházejících událostí. Alespoň tedy tomu, kdo umí slyšet, vidět a ropoznávat znamení, které mu nebeská tělesa sesílají.

S pomocí horoskopů sestavených profesionálními astrology se dá rovněž zjistit, pro která znamení horoskopu bude příští rok zdařilý a šťastný a kterým se až tak skvěle nepovede. Opakujeme však, že celková předpověď čínské astrologie pro rok žlutého zemního Vepře je příznivá pro všechna znamení.

Astrologové nicméně pro rok 2019 zvláště vyzdvihují zejména úspěšnost Lvů, Štírů, Pannen, Vodnářů a také Kozorohů. Jedním dechem však potvrzují čínskou charakteristiku nadcházejícího roku: ani ostatní znamení horoskopu nebudou vystavena žádným ranám osudu.

Žlutý zemní Vepř je optimista radující se ze života. Do života každého z nás přinese příjemné události a mnoho radosti. Zkrátka u někoho jich bude víc, u někoho trochu míň. Zemní Vepř bude každého ponoukat ke zhodnocení dosavadní životní cesty, k odpouštění a respektu ke své rodině a přátelům.

Pojďme se tedy podívat na horoskop úspěchů všech znamení horoskopu v roce zemního Vepře 2019:

Beran

V tomto roce budou Berani vystaveni stálým změnám, kdy období klidu a vyrovnanosti budou střídána nečekanými událostmi, které však budou vždycky příznivé nebo vyloženě šťastné. Zvláště v první polovině roku budou mít Berani chvílemi dojem, že jsou vyloženými miláčky osudu. Druhá část roku nebude sice tak radostně vzrušená, nicméně proběhne v pohodě a klidu, čeřena mírnějšími záblesky radostných událostí. Po celý rok budou Beranům dobrými rádci, přáteli a pomocníky jejich blízcí. Astrologové Beranům také doporčují naslouchat bedlivě radám těch nejbližších a dělit se s nimi o své úspěchy a jejich plody. Vcelku čeká Berany rok, který je nezatíží žádným velkým stresem nebo neřešitelnými problémy.

Býk

Rok zemního Vepře 2019 bude pro Býky většinou klidný. Astrologové doporučují věnovat se spíš svému zdraví a nepodcenit žádný problém, který by se mohl objevit například v podobě bolestí zad, píchání v boku a podobně. Při náležité pozornosti se nicméně nic nepromění v nějakou závažnou nemoc nebo pohromu. Býci by v tomto roce měli rovněž zvolnit tempo v zaměstnání a nepřepínat svůj nervový systém. Zachovat klid a trochu se hýčkat – tak by se dala shrnout doporučení astrologů.

Hvězdy radí věnovat se více rodině, koníčkům, relaxu v přírodě, posezením či cestám s přáteli. To budou v nadcházejícím roce zemního Vepře hlavní zdroje radosti a pohody pro všechny Býky.

Blíženci

Umění uvolnit se, nedělat si hlavu a abstrahovat od problémů se Blížencům v roce 2019 vyplatí. Díky těmto svým typickým vlastnostem prožijí Blíženci příští rok v poměrném klidu. Svým vyrovnaným a klidným postojem k problémům nakazí i své blízké, kteří jim za to budou velmi povděčni. Jakékoli nepříjemnosti se Blížencům v roce zemního Vepře vyhnou. Mine je každá velká nepohoda a kdejaký problém. Rok zemního Vepře 2019 bude pro Blížence rokem sbírání sil k dalšímu posunu v kariéře i osobním životě. Hlavní bude zachovat klid – a to Blíženci, když je to opravdu třeba, výtečně zvládají.

Rak

Raci budou v roce 2019 vystaveni příchodu čehosi závažného a životně důležitého. Osud je donutí k nejednoduchým rozhodnutím, která ve svém důsledku neovlivní pouze osobně Raky ale také jejich blízké. Zemní Vepř Rakům nedovolí zalézt do krunýře nebo zařadit zpátečku. Budou se muset rozhodnout a bude to rozhodnutí zásadní. To je jistě výzva. Zároveň však hvězdy říkají, že pokud Raci zachovají chladnou hlavu a nebudou postupovat ukvapeně, nebudou litovat a výsledek přinese jim i lidem kolem nich mnoho radosti. Astrologové konstatují: neuvážená rozhodnutí by se Rakům vymstila, promyšlené jednání jim však zaručuje úspěch.

Lev

Ke Lvům bude osud v roce 2019 zvláště štědrý. Bude se jim dařit v každé záležitosti, ať se pustí do čehokoli. Tento rok bude pro chráněnce Lva obdobím, kdy vzroste jejich sebejistota, vždyť na co sáhnou, to se jim podaří. Jako by jim zemní Vepř podřizoval všechno kolem. Hvězdy Lvům slibují skutečně závratný úspěch. Všechno jim vyjde. Pokud nepoleví v úsilí, nebude vrcholu, kterého by se jim nepodařilo dosáhnout.

Panna

V průběhu celého roku 2019 se Panny budou snažit co nejvíce upevnit svoji autoritu. Dokáží se dokonce otevřít i svým blízkým a pomohou také mnoha neznámým lidem. Panna je jedním z pěti znamení horoskopu, pro která bude rok zemního Vepře zvláště vydařený. Nebude oblasti, ve které by se jí nedařilo. Jediné, na co by si měly dát Panny pozor, jsou někteří kolegové, kteří by rádi využili jejich spolehlivosti a neobyčejné pracovní výkonnosti a přenesli na ně část svých vlastních povinností.

Váhy

Váhy čekají v tomto roce lecjaké změny. Hvězdy ukazují, že některé Váhy zásadně změní obor činnosti, jiné totálně přestaví své osobní vazby včetně důvěrných vztahů. Ale zemní Vepř jim bude nakloněn a změny vždycky přinesou příznivé výsledky. Nové známosti se mohou zpočátku rozvíjet bouřlivě a pro Váhy až překvapivě, nicméně vlnobití se záhy zklidní a ukáže se, že i tahle přeháňka byla jen k dobrému.

Štír

Další šťastlivec roku zemního Vepře 2019. Osud Štírům poskytne široké pole možností, aby předvedli veškerý rejstřík svých skvělých povahových vlastností. Zrozenci štířího znamení získají to, po čem vždycky toužili, pokud samozřejmě využijí šanci, kterou jim hvězdy nabízejí. Podaří se jim najít duševní klid, dostanou velmi zajímavou práci, získají výborné zaměstnání. Někteří z nich potkají svoji životní lásku. Jen se nesmějí bát s důvěrou a vděčností přijmout dary, které jim ve svém roce zemní Vepř přichystal.

Střelec

Pro Střelce nebude rok 2019 příliš náročný. Zemní Vepř jim nepřichystal ani žádný zvláštní stres, ani žádný skvělý úspěch. Bude to rok spíše poklidný a tito dobráčtí optimisté tak budou mít možnost v klidu si uspořádat všechny své záležitosti, zamyslet se nad cestou, kterou prošli i nad svými dalšími cíli. V celkovém poklidu však hvězdy přece jen přichystaly jednu významnou výjimku: mnoho Střelců potká v tomto roce skutečnou lásku. Takovou, s níž zůstanou po zbytek života.

Kozoroh

Zemní Vepř přichystal Kozorohům rok naplněný prací. Jejich prioritou bude dosáhnout více než slušného materiálního postavení a zemní Vepř dokáže ocenit jejich nezměrnou pracovitost více než po zásluze. V závěru roku si budou moci Kozorozi říci, že jejich úsilí nebylo marné. Budou podstatně bohatší. Jediný, kdo možná bude během roku něco namítat, budou jejich nejbližší, protože svého Kozoroha, ustavičně ponořeného do práce, moc často neuvidí. Výsledky však umlčí každou jejich výhradu.

Vodnář

Vodnáře čeká rok osobního rozvoje. Budou velmi usilovat o své sebezdokonalení a nebudou přitom litovat času ani námahy. Jejich píle bude úžasná. Osud jim poskytne všechny šance pro růst intelektuální i duchovní a Vodnáři jich beze zbytku využijí. Problémy v roce 2019 Vodnáře prakticky žádné nečekají. Bude se jim zkrátka pod ochranou zemního Vepře pohádkově dařit. Hvězdy se o to postarají a Vodnáři chytí příležitost za pačesy.

Ryby

Většina Ryb projde v roce 2019 vnitřní proměnou. Budou smělejší a více energické. Těchto změn si ani zdaleka nevšimne pouze jejich nejbližší okolí, protože Ryby většinou dokáží všechny nabízené možnosti roku zemního Vepře využít. A hvězdy rovněž budou věnovat pozornost proměně tohoto jinak dost pasivního znamení. Fortuna ty odvážné odmění dobrým výdělkem, věrnými přáteli i romantickými schůzkami. Hlavní podmínkou těchto úspěchů bude aktivita. Ryby nesmí po svém zvyku plout po proudu. Nebudou-li sedět na místě s rukama v klíně, zemní Vepř je velmi štědře odmění.

=========
Zvěrokruh a slučitelnost jednotlivých znamení
Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Facebook AstroPlus.cz