Horoskop polibků

horoskop-polubku

„Pěkný polibek si říká ještě o jeden.“ Marilyn Monroe

Ať už umíš dívky líbat nebo ne, pro jistotu je líbej.“ Janina Ipohorská

Polibek je výrazem lásky a vášně. Vyvolá city i v tom nejchladnějším a nejzdrženlivějším člověku. A co teprve u zamilovaných, jejichž duše se i tak vznášejí kdesi v oblacích! Podle astrologů však rozhodně není polibek jako polibek…

Beran

Beran dokáže líbat nesmírně horoucně a vášnivě. Není se co divit, vždyť je to zástupce ohnivého znamení. Berani obecně rádi dávají své city najevo a líbají se rádi. Jestliže se jim někdo líbí, políbí ho, aby mu vyjádřili své sympatie. Nevidí v tom nic odsouzeníhodného. Pokud je Beran zamilován, je schopen se líbat až do ztráty vědomí. Nemá žádný smysl se pokoušet ho zastavit. To ho v této činnosti leda povzbudí.

Býk

Zástupce tohoto znamení zvěrokruhu určitě nemůžeme označit za vášnivce. Zato pouze Býk dokáže vložit do polibku tolik něhy! Jeho polibky uklidňují, zahánějí smutek i zvednou náladu. S Býkem se budete cítit bezpečně jako za kamennou zdí, neboť je spolehlivý a klidný, i když snad trochu pomalý. Toto konzervativní znamení dá políbení výhradně tomu, koho dobře zná, kým si jisto a s kým hodlá rozvíjet dlouhý a vážný vztah. Na drobné své city nerozměňuje.

Blíženci

Stále v povětří a nepolapitelní, Blíženci se líbají rádi a líbat umějí. Neštěstím je, že nemusíte být jediným objektem jejich vášně. Blíženci stále hledají, i když už mají po boku životního partnera. Abyste toto povětrné znamení vedle sebe udrželi, stačí docela málo: být zábavný, vzdělaný a zajímavý společník. Blíženci si vysoce cení intelektu, rozumových schopností a aktivního životního postoje. Rutina je nudí. Existuje prý až padesát druhů polibků. Nastudujte jeden po druhém a udivujte jimi svého partnera narozeného ve znamení Blíženců!

Rak

Račí znamení zvěrokruhu vkládá do polibku celou svou duši. Polibek je pro ně vyjádřením duševní náklonnosti, lásky a milující péče. Polibek nepodložený city je pro Raka něco nepředstavitelného. Kromě toho polibek Rakovi potvrzuje, že je mezi vámi všechno v pořádku. Pokud se Rak odvrací a odmítá se líbat, je jasné, že se na vás rozzlobil, něčím jste se ho dotkli. Líbat se bude znovu teprve tehdy, až odpustí. Miluje polibky na noc, na dobré ráno, na rozloučenou. Rád líbá své rodiče a o dětech snad ani nemusíme mluvit.

Lev

Královský hrdopýšek Lev se domnívá, že polibek má být především zdrojem smyslového uspokojení. Proto je jeho polibek skutečnou milostnou předehrou. Lev se vždycky snaží ve všem vynikat nad ostatní, proto je každý jeho polibek naprosté blaho. Hlavu můžete ztratit opravdu nadlouho! To je právě to, co Lev potřebuje. Pokud je vám drahý, nijak se neostýchejte dát mu své city najevo, vyprávějte mu, jak jste z jeho nádherných polibků docela bez sebe. Odměnou vám bude líbání ještě skvostnější.

Panna

Náklonnost Panny se nijak neprojevuje ani množstvím, ani kvalitou polibků. Panna se domnívá, že na skutečné city nelze usuzovat podle toho, jak ten který člověk líbá, ale podle toho, jak s tím druhým jedná. Podle jejího názoru čím zdrženlivěji se zamilovaní či partneři k sobě chovají na veřejnosti, tím hlubší jsou jejich city. Pro Pannu je velice důležité, aby jí byl partner při polibku příjemný, aby pěkně voněl a neobtěžoval ji nepříjemným dechem. Panna má k hygieně velmi blízký vztah a přísně ji soudí. Význam má pro ni vše: oděv, vlasy, nehty, pokožka, chrup. Jestliže v ní ten druhý v některém z těchto ohledů nebudí důvěru, těžko se polibku od Panny dočká.

Váhy

Polibky tohoto znamení mohou být horoucí a vášnivé, bohužel to však naprosto nutně neznamená, že po vás šílí. Váhy prostě líbání těší, proto se líbají rády a s ochotou. Dokážou se se zápalem a vášní líbat i s někým, koho znají sotva půl hodiny. Líbat dovedou, techniku líbání ovládají virtuózně. Jsou schopny vás líbat tak, že se vám bude točit hlava, načež se bez jakéhokoli přechodu otočí a odejdou blíže nezjištěným směrem. Podivné chování? No zdali, ale znamená jen jedno jediné: Váhy se zkrátka bojí navazovat vážné vztahy.

Štír

Celou stupnici citů může vyjádřit políbení tohoto znamení horoskopu – od domýšlivé shovívavosti až po upřímnou náklonnost. Nejčastěji má však Štírův polibek erotický podtext. Štír by se nelíbal s člověkem, který je mu lhostejný. Pokud jste dostali polibek od Štíra, pak vězte, že máte šanci získat si jeho srdce. Avšak oklamat se toto znamení zvěrokruhu ještě nikomu nepodařilo – na hony daleko vycítí neupřímnost a faleš. Rád si zaexperimentuje, proto se nebojte dát najevo překvapení nad jeho novým způsobem líbání.

Střelec

Polibek od Střelce může vyjádřit vše a může nevyjádřit vůbec nic. Všechno záleží na tom, jak silně je vámi upoután. Jeho vlastní kouzlo je opravdu veliké a Střelec toho bezostyšně využívá. Může vám velmi snadno zamotat hlavu a pak zvolit odstup, aby tak dal najevo, že žádné pokračování nebude. Střelec s klidem políbí někoho, koho sotva zná, kolegu nebo vzdáleného příbuzného, políbí i svého nadřízeného či nadřízenou. Udělá to tak snadno a nenuceně, že se nikdo nediví ani necítí dotčen. A proč taky – Střelec má duši tak doširoka otevřenou – kdo by se cítil dotčený?

Kozoroh

Narazit na Kozoroha, který by díky polibku přišel o rozum, je opravdu vzácnost. Je to znamení, které se líbá vůbec nejmíň ze všech. Zdrženlivý a chladný Kozoroh nemá tendenci vyjevovat své city podobným způsobem. I v mládí se snaží polibkům spíše vyhnout. Své city projevuje jinak – kyticí nebo pozváním do divadla. Kozorozi si vždycky drží partnera malinko od těla, a to i po mnoha letech soužití. Maximum, které se od nich dá očekávat, je polibek na tvář před odchodem do práce nebo na dobrou noc.

Vodnář

Nikdy nepodléhá citům úplně, nikdy vášni nedovolí, aby ho zcela ovládla. Vodnáři spíše jen dovolují partnerovi, aby je miloval. Opravdu zahořet láskou dokáže Vodnář (Vodnářka) jen v jediném případě: jestliže ho ten druhý překoná v originalitě a výraznosti. Proto bohužel nemá smysl od Vodnáře očekávat nějaké splynutí duší. Vodnář je jako kočka, která si nejraději chodí všude sama a vždycky si zachovává svobodu jednání. Ovšem kniha o způsobech a technice líbání by ho jistě zaujala a možná i přinutila trochu si zaexperimentovat…

Ryby

Snaží se citům úplně poddat, prostě se v partnerovi rozplynout. Proto má polibek pro Ryby velikánský význam. Ryby si polibek většinou idealizují, pokládají ho za projev opravdové lásky. Touto naivitou často trpí mladé romantické dívky. Při polibku ztrácejí pojem času a jsou úplně mimo sebe. Nejčastěji polibku přikládají smysl, který mu partner vůbec dát nechtěl. Proto po vášnivých a city nabitých polibcích očekávají Ryby od toho druhého srdce na dlani, nabídku k sňatku nebo v horším případě vyznání lásky. Pokud k tomu nedochází, propadají se do depresí.

=========
Zvěrokruh: jak upadnou do osidel lásky jeho jednotlivá znamení?
Zvěrokruh a slučitelnost jednotlivých znamení

Facebook AstroPlus.cz