Myšlenková obrana před uhranutím a uřknutím

Uhranutí a uřknutí jsou nebezpečné tím, že v lidském biopoli vytvářejí energetické trhliny jimiž prosakuje negativní energie. Existuje mnoho způsobů, jimiž se lze těmto kouzlům bránit. Abychom se nestali obětí uhranutí nebo uřknutí, je dobré čas od času se chránit myšlenkovým štítem.

Obrana «Obrys»

Tím nejjednodušším postupem je překřížení rukou nebo nohou během kontaktu s někým, od koho můžete očekávat nepříjemnosti. Uzavíráte tak obrys svého biopole a chráníte se před trhlinami v něm. Můžete také spojit palce a ukazováčky na obou rukách, čímž vytvoříte kolo. Ostatní tři prsty na každé ruce mějte těsně semknuté. Tento způsob je velmi široce využíván na Východě v případě potřeby komunikace s nepřítelem.

Obrana «Vodní sloup»

Při tomto způsobu obrany se ze všech stran obklopíme myšlenými vodními stěnami. «Vodní sloup» je nejvhodnější když cítíte, že se vám kazí nálada nebo dochází k náhlé slabosti. Tyto příznaky mohou nasvědčovat pokusům o uhranutí nebo uřknutí.

Obrana «Zrcadlová stěna»

Představte si sami sebe obklopené ze všech stran stěnou z jedné, dvou nebo i tří řad cihel. Zvnějšku je stěna pkryta souvislou vrstvou zrcadel odrážejících vnější svět. Ať se nepřejícník pokusí ohrozit vás z kterékoli strany, vždycky se mu dostane odrazem zesíleného zpětného úderu. Pokud se chráníte «zrcadlovou stěnou», nikdy to tomu, kdo se vás pokouší ohrozit, nedávejte najevo.

Obrana «Kříž»

Tato obranná metoda je o něco složitější než ty předchozí. Musíte pocítit (nikoli si pouze představovat!), že kolem vás, na úrovni sluneční pleteně, zepředu, zezadu i po stranách, jsou ve vzdálenosti natažené paže čtyři teplé zlatisté hrášky. Vzniká tak horizontálně položený kříž. Tento postup je nejvhodnější, když se nacházíte na místě, kde je hodně lidí.

Obrana «Horská řeka»

Zkuste si představit, že stojíte v pruodu křišťálově čisté, průzračné horské vody, která omývá každý kousek vašeho těla. Je-li to obtížné, zavřete oči a snažte se uslyšet šum vodního proudu, který vám teče od hlavy k patám. Představujte si, že stojíte pod chladným vodopádem. Cítíte-li neklid a chcete se uklidnit, ať je voda v něm teplá, nesmí však být v žádném případě horká. Působení horké vody by se negativně odrazilo na obranných schopnostech vaší aury a vedlo by k opačnému efektu: byli byste ještě méně chráněni před negativní energií.

Obrana «Kokon»

Tato metoda je nejvhodnější, čeká-li vás setkání s lidmi, od kterých čekáte potenciální nepříjemnosti. Představte si sami sebe uprostřed kokonu spleteného z pevných nití zlatavé barvy. Cítíte se v něm útulně a klidně, nedráždí vás ani prudké světlo, ani hlasy ostatních. Pokud máte pocit, že v průběhu rozmluvy proudí k vám ze strany vašich partnerů v hovoru jakákoli negativita, vyslovte toto zaklínání:

«Před zlým pohledem, před kouzelnou mocí navěky kokonu jsem pod ochranou, pod aurou svojí nedobytnou. Tak jest

Obrana «Kruh»

Zbudovat štít na ochranu před energetickými trhlinami lze i tímto způsobem. Udělejte kolem sebe myšlený kruh. Představujte si, že stojíte v jeho středu. Cítíte zcela jistě, že do něj nikdo nemůže vstoupit, nikdo a nic vám nemůže ublížit a způsobit vám zlo.

Obrana «Shozený batoh»

Každý den jste v kontaktu s různými lidmi, dotýkáte se cizích biopolí. Všelijak tisknou, deformují, proděravují a špiní vaši auru. Než tedy vejdete zpět do svého domu, zastavte se u dveří a představte si, že všechna astrální špína se shromáždila v neviditelném, ale pevně ji obklopujícím batohu. Svěste ruce dolů a pak s prudkým výdechem shoďte neviditelný batoh ze zad na zem. Představujte si, že hoří jasným plamenem.

Obrana «Hoř jasně»

Abyste se zbavili všeho zlého, co se na vás za celý den «nalepilo», můžete použít také jiný způsob. Třete dlaně o sebe až zteplají a pak je zvedněte k tváři, abyste kolem hlavy opsali myšlenou ochrannou sféru. Zavřete přitom oči a představujte si, že všechno špatné teď odchází do vašich dlaní.Pak to všechno setřepte z dlaní do myšleného ohně.

=========
Jak rozvíjet jasnoslyšení
Ochranná síla rostlin

Facebook AstroPlus.cz