Jak vybrat správnou peněženku podle feng shui

penezenka-podle-fs

K výběru peněženky musíme přistupovat s veškerou vážností. Její stav se může silně podepsat na naší finanční situaci a změnit ji ne zrovna k lepšímu. Zjistěte, jak vybrat portmonku podle zásad feng shui a neprohloupíte.

6 pravidel výběru peněženky

Mistři feng shui uvádějí pro nákup peněženky jednoduchá pravidla, která spolehlivě fungují. I nevýznamná maličkost může ovlivnit peněžní energii. Proto zakoupení nové peněženky není jen příjemným nákupem, ale závažným opatřením.

– Nejvhodnějším materiálem pro podobný předmět je materiál přírodní. Živá energie daleko silněji přitahuje peníze a příznivě ovlivňuje finance vůbec.

– Nepořizujte si peněženku v chladných modrých odstínech. Tyto barvy symbolizují vodu, to znamená uplývající, ubývající energii. Naopak červená, hnědá nebo černá peněženka budou vždycky plné bankovek.

– Před zakoupením výrobek pečlivě prohlédněte. Nesmí na něm být žádná odřená místa nebo dokonce dírky. Nekvalitní portmonka znehodnocuje peněžní auru.

– V peněžence určitě musí být oddělená část pro uložení drobných. Jestliže ukládáte společně bankovky i drobné, podporujete výrazný úbytek svých peněžních prostředků.

– Pozornost věnujte zapínání. Musí se dát rozepínat snadno. Pokud je těžké peněženku otevřít, budou se do ní peníze také těžko dostávat.

– Volte peněženku se zlatým kováním: to se stane symbolem vašeho bohatství a dostatku.


Kdy a jak podle feng shui kupovat peněženku

Než se na tento důležitý nákup vydáte, musíte vzít v úvahu velké množství věcí a promyslet každý krok. Feng shui tvrdí, že je třeba peněženku kupovat v období dorůstajícího Měsíce. Pro tuto měsíční fázi je typická silná energie hromadění a přibývání. Nákup uskutečněný v tomto období povede k dosažení materiálního blahobytu.

Pozorně bychom si měli k nákupu vybírat také den v týdnu. Nejlépe se pro nákup peněženky hodí neděle. Neděle je pod patronátem Slunce. Portmonka zakoupená v tento den bude skutečným magnetem pro peněžní prostředky.

Když si zvolíte správný čas, nezapomeňte, že pro peněženku musíte jít sami a nekupovat už nic jiného. Všechny vaše myšlenky musejí být soustředěny na zakoupení peněženky.

Také v obchodě je třeba dodržovat jednoduché pokyny mistrů feng shui. Neberte si vystavenou peněženku, ale požádejte prodavačku, aby vám vyndala takovou, kterou si ještě nikdo neprohlížel. Cizí energie by mohla být nepříznivá a mohla by silně poškodit vaši auru.

Peníze nedávejte prodavačce do ruky, raději je položte vedle pokladny. Jinak by peněžní energie peněženky zůstala v obchodě. Ihned po zakoupení položte do peněženky minci nebo bankovku, aby peněženka „znala“ své pravé předurčení a ihned začala přitahovat dostatek.

Kořeny feng shui jsou v dávné minulosti. Během staletí se jeho zásady stále vybrušovaly a prověřovaly. Dnes jsou velmi účinné. Využijete-li uvedené pokyny a pravidla, nebude vaše peněženka nikdy prázdná.

=========
8 pravidel feng šuej k získání materiálního blahobytu
10 věcí, které bychom doma neměli mít

Related posts: