Chrpa jako talisman proti zlým kouzlům

Každý už někdy slyšel o biopoli – energetickém poli člověka – a každý ví, že biopole brání škodlivým vnějším vlivům. Stává se však, že ochranu potřebuje samo biopole a tehdy mohou na pomoc přijít rostliny. Například chrpa. Jak ukazují staleté zkušenosti, může tento kvítek být účinnou bariérou proti uhranutí, kletbám i jiným zlým kouzlům.

Chrpa proti uřknutí i pro štěstí

Abychom své éterické tělo chránili proti uhranutí a nedobrým záměrům závistníků, hodí se nám jak čerstvé, tak sušené chrpové květy trhané za úplňku. Nevelké kytičky položíme pod postel nebo do šatní skříně. Zajistíme si tak kontakt s energií rostliny, což se záhy příznivě projeví na stavu našeho biopole. S touto podporou jeho ochranná síla mnohonásobně vzroste.

K obnově oslabeného biopole je nejlépe najít příležitost projít se po louce porostlé chrpami. Nejen že posílíme svou energetickou ochrannou schránku, ale přerušíme také libovolnou řadu nezdarů a smůly a zbavíme se stresu a nervozity. Máte-li takovou možnost, využijte ji pokud možno co nejčastěji.

Ochrana domova

K ochraně před útoky astrálních bytostí živících se negativními emocemi stačí postavit kytici chrp z vnější strany vstupních dveří. Spolehlivě odrazí všechny pokusy nečistých sil. Může se však stát , že tyto síly už do domu pronikly. Pokud často slýcháte něčí kroky, ačkoli jste doma sami, z příborníku padají talíře, ozývají se prásknutí a vrzání, jejichž původ nelze určit, buďte si jisti, že je to váš případ. Vyhnat poltrgeista dokáže opět kytice chrp. Tentokrát stojící z vnitřní strany vchodových dveří.

=========
Javorový věnec. Jak si doma vyrobit ochranný předmět
Talismany rozvíjející intuici

Facebook AstroPlus.cz