6 příznaků, že vaše tělo uvolňuje energii


Tělo je podivuhodná intelektuální struktura vybavená mnohými vědomostmi a moudrostí. Čím více svému tělu nasloucháte, tím lepší je vaše zdraví a také spojení s vlastní duší.

Položte si pravou ruku na srdce a levou na břicho. Dvakrát až třikrát se nadechněte a pak se klidně optejte svého těla: Co bys potřebovalo?

Vyslechněte odpověď a nalaďte se na potřeby svého těla. Potřebuje vodu? Chce se posadit? Potřebuje obejmout?

Tělo k nám stále promlouvá, učí nás slyšet a reagovat na znamení, která vidíme, slyšíme, čicháme, hmatáme a ochutnáme.

Na každodenní život i období stresu tělo reaguje. Uvolňuje přitom energii.

Uvádíme šest příznaků signalizujících, že se energie z vašeho těla uvolňuje…

1. Praskání v kloubech

Pokud si všimnete, že vám stále praská nebo křupe v kloubech, může to být znamení, že se tělo pokouší uvolnit nahromaděnou energii.

Cvičení a protahování jsou velmi vhodným způsobem uvolnění nahromaděné energie, proto pokud zjistíte, že vám praská v kloubech po cvičení, může to být další způsob, kterým se tělo hledí zbavit energie.

2. Zívání

Zívání nemusí vždycky být příznakem únavy, je také signálem uvolnění. Má se za to, že zíváním se z těla uvolňuje záporná energie a je nahrazována energií kladnou.

3. Říhání

Další mocná forma uvolnění energie, která pomáhá očistit zablokovanou a zadržovanou energii čakry sluneční pleteně, která je naším tvůrčím centrem.

Je to rovněž způsob uvolnění neurotizující, neklidné energie, který může vašemu tělu pomoci zpracovat nové informace nebo emoce.

4. Slzy

Každý ví, co to je pláč, avšak zjistíte-li, že máte oči plné slz, může rovněž jít o jeden z příznaků uvolňování energie. Emoční přetížení může způsobit zavlhnutí očí. Je to způsob, jímž tělo uvolňuje a ochlazuje emoce.

Zajímavé je, že vláha v očích se obvykle objevuje po zívnutí nebo i kýchnutí, což jenom posiluje domněnku, že organismus se tak zkrátka zbavuje nahromaděné energie.

5. Kýchání

Od časů morových nákaz lidé říkají «Buď zdráv», kdykoli někdo kýchne. Znamená však kýchnutí něco? Některé starobylé kultury se domnívaly, že kýchnutí je tělesným způsobem, jak ochránit duši před zlou, negativní energií. Kýchnutí je rozhodně fyzickým projevem, na energetické úrovni však také může pomoci uvolnit stagnující energii, a to zejména v oblasti hrdelní čakry.

6. Orgasmus

K nejsilnějšímu uvolňování energie dochází při orgasmu. Orgasmus může probudit a aktivovat všechny čakry. Uvolňuje bolest, strach i negativní emoce a vše to nahrazuje silnou pozitivní energií. Umožňuje také tělu a jeho energetickým centrům, aby se otevřely, což může podpořit zvýšení vibrační úrovně a také úrovně uvědomění. Protože orgasmus otevírá energetická centra, je třeba dbát na to, abychom ho prožívali s osobou, kterou milujeme a které důvěřujeme.

==========
Energie hnědých očí: fakta o lidech s hnědýma očima
Rozumný Vesmír

Facebook AstroPlus.cz