Těchto 7 věcí nesmíte za žádnou cenu zvednout ze země ! Je to velmi nebezpečné

Je 7 věcí, které prostě nesmíte sebrat ze země, protože se v tom skrývá nebezpečí. Každá věc má svou vlastní duši a vstřebává energii svého majitele. Některé předměty proto mohou být nebezpečným nálezem, schopným zbavit vás úspěchu a osobního štěstí. Alespoň tak to tvrdí Dailyhoro. Nezvedejte nikdy takové podezřelé předměty ze země, ať vypadají sebevíc přitažlivě.

Věci nalezené na ulici přinesou člověku jen málokdy štěstí. Kterákoli nalezená věc totiž představuje především energii svého bývalého majitele, a ta ani zdaleka vždy nemusí být pozitivní. Předměty je možné očarovat, zbavit se s jejich pomocí rodové kletby a přenést ji na toho, kdo předmět sebral a nebezpečný nález si přisvojil. Buďte pozorní a opatrní, pokud se vám v cestě ocitne předmět, který evidentně ztratil někdo jiný. V žádném případě ji nezvedejte ze země. Existuje 7 věcí, které nesmíte ze země nikdy sebrat !

Věci, které nesmíte ze země zvednout:

Křížek.

Křížek, jehož pravým posláním je chránit a zaštiťovat svého nositele před neštěstím, smůlou a negativním působením jiných osob i temných sil, se ztrátou mění ve velmi silnou energetickou zbraň. Takový předmět může naprosto změnit váš osud, protože ho připodobní údělu někoho jiného – původního majitele. Jinak řečeno – budete sdílet veškeré hříchy a veškeré zlo společně s tím, kdo původně tento ztracený a nalezený křížek nosil na krku.

Mince.

Mince je talisman veskrze energetické povahy. Negativní energii nasává ze svého okolí. Nejčastěji se původní majitelé mincí zbavují vyhozením někde na ulici poté, co se jejich původně pozitivní působení vyčerpalo.

Ničivá energie, nahromaděná za dlouhou dobu držení původním majitelem, se na vás doslova navalí, jakmile se mince jenom dotknete. Navíc je právě tento způsob oblíbenou metodou čarodějů a mágů, s níž za pomoci mincí přenášejí finanční nezdar a svízele v této oblasti z jednoho člověka na jiného.

Prsteny.

Jakékoli ozdobné předměty ztracené někde venku a ležící nám v cestě je třeba chápat jako symboly neštěstí. Zvláštní postavení mezi nimi mají právě prsteny. Nic nemůže překonat sílu spojení mezi energetickým polem majitele a drahým kovem.

Prostřednictvím prstenu je možné přenést uřknutí i uhranutí, nešťastnou lásku, rozchod nebo dokonce staropanenství a staromládenectví. Odborníci z oblasti esoteriky nedoporučují ani zkoušet, jak by vám slušely prstýnky blízkých lidí, natož pak si nasazovat takové, které jste našli někde na ulici.

Plyšáci.

Možná jste překvapeni, ale je to skutečnost. Na pohled milá a zcela neškodná věcička vám svým dotekem může předat kletbu, uřknutí a uhranutí a dokáže vás očarovat. Za zvláště nebezpečné jsou pokládány doma vyrobené panenky. Jejich prostřednictvím dochází k mohutnému ovlivnění lidské energie v temných kouzelnických rituálech smutně proslulé černé magie vúdú.

Náramkové hodinky.

Lidské biopole je s tímto magickým předmětem propojeno velice těsně. Zvláště názorně lze toto těsné spojení pozorovat po skonu majitele hodinek.

Hodinky se zastaví, jakmile člověk, který je dlouhou dobu nosil, opustí tento svět. Když se jich dotknete nebo si je dokonce nasadíte, přebíráte veškeré nemoci a neštěstí minulého majitele.

Klíče.

Klíči se zamykají nejenom dveře a zámky, za pomoci kouzelných rituálů se jimi uzavírají a zamykají také neštěstí. Když tento předmět zvednete ze země, odemknete tím bránu, jíž do vašeho života snadno proniknou smůla, neštěstí, nemoci, neklid a úzkost.

Náramky.

Další z druhů ozdobných předmětů, konkrétně tu však máme na mysli náramky vyrobené z nití, různých vláken, případně korálků nebo perliček. Takový předmět je mocným ochranným talismanem, který si majitel vyrobí vlastníma rukama.

Tento ochránce osobní pohody a štěstí nebývá ztracen jen tak náhodně – obvykle se přetrhne nebo prostě sklouzne z ruky svého majitele v důsledku přebytku negativní energie. Tomu, kdo svůj ochranný talisman ztratil, nedá jistě žádnou velkou práci vyrobit si ochránce nového, avšak člověk, který takový náramek najde a zvedne ze země, je ohrožen problémy, nepříjemnostmi a dlouhým obdobím smůly.

Tyto nebezpečné nálezy v sobě ukrývají nedobrou, často přímo ničivou energii, která dokáže během okamžiku rozvrátit váš doposud šťastný a klidně probíhající život.

Nesbírejte ze země ani takové předměty, které při pohledu na ně ve vás vyvolávají nejednoznačné emoce – cítíte to, ale jste zvědaví… Překonejte svou zvědavost a předmětu se ani nedotkněte. Ušetříte si možná velké nepříjemnosti.

Dávejte na sebe pozor a věřte jenom v to dobré!

=========
Největším kouzlem slov je umění vyslovit je!
Co to je místo síly

Facebook AstroPlus.cz