Co to je místo síly


Místo síly je místo, kde je lidská psychika vystavena velmi silným změnám – podle charakteru místa. Místa síly jsou klasifikována podle pěti vlastností: vzduch, voda, oheň, země, flóra a fauna.

Místy síly bývají:

Živly – místa silného působení neživých přírodních živlů (vody, vzduchu, země a ohně) formou takových jevů jako jsou tekutost, ničení, zpevňování a prázdnota.

Přírodní – místa s vysokou aktivitou živých součástí přírody (rostliny, zvířata).

Posvátná místa síly – místa spojená s lidskou historií, místa významná v minulosti, místa, kde došlo k významným událostem nebo prostě místa rituální, kde byly provozovány magické obřady.

Místa síly si svoje vlastnosti zachovávají nezměněné. Mohou nám prospívat i škodit. Prakticky všechna místa síly na Zemi jsou známá. Liší se svojí energií.

Místa síly můžeme využít k harmonizaci či prosté změny stavu. Mohou posilovat paranormální schopnosti a dokážou působit i na dálku.

Kdo jednou byl na místě síly, může s ním na dálku navázat kontakt, stačí, když si na něj vzpomene. Ještě lepší je využít k tomu nějaký předmět odtamtud – například kamínek.
Některá místa síly urychlují psychiku, na což fyzické tělo reaguje aktivitou. Na místech síly bývá mnoho přírodního pohybu: vulkány, zemětřesení, proudění vody a vzduchu a také hodně slunečního záření.

Jiná místa síly lidskou psychiku zpomalují, uklidňují. Jsou to klidné oblasti, kde nedochází k prudkým změnám. Například stepi, tundra, tajga, rozsáhlé háje, poušť, klidná jezera atp.
Najít místo síly můžeme za pomoci Googlu. Existují dokonce speciální výpravy po těchto místech. U nás jich není málo – hradiště Závist na jižním okraji Prahy, menhir v Klobukách, Býčí skála v Moravském krasu, kostel v Panenském Týnci… to jsou jen náhodně vybraná místa vyznačující se vysokou energií.

==========
Jak roční období, ve kterém jste se narodili, ovlivňuje osud a povahu
Všichni jsme na této planetě cizinci

Facebook AstroPlus.cz