Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

kouzla_zverokruh

Věci probíhají dobře, když váš partner ví, že si ho vážíte. Pochvala, nebo uznalá poklona, je jedno, jak to dáte najevo. Chcete-li dosáhnout vzájemného porozumění a uchovat lásku, je důležité naučit se volit ta správná slova. Každé znamení zvěrokruhu má svůj kompliment. Hlavní je chválit upřímně a od srdce, aby vaše slova byla balzámem pro duši a ne pouhou bezduchou lichotkou.

Beran

«Skvělé! Nikdy jsem neviděla, že by někdo něco podobného dokázal!»

Cílevědomý, energický a plný nápadů – Beran je vůdcem každé společnosti. Je pro něj důležité, aby ho uznávali jako průkopníka a aby ho neminula žádná iniciativa. Zkrátka mu připomínejte, že on je fakt ten jediný.

Býk

«Jak pěkné, jak citlivé!»

Nikdo si víc necení pozemské krásy než Býk. Je schopen najít unikátní emoci doslova ve všem. Jestliže se mu zachce podělit se s vámi o svá pozorování, věnujte mu veškerou svou pozornost.

Blíženci

«Co vyzkoušíme příště? Napadá tě něco?»

Blíženci jsou universálním zdrojem pohybu a nových nápadů. Jeho palivem je tvorba. Takže v něm podporujte přání stvořit cosi výjimečného a ponořit se do toho úplně celý.

Rak

«Můžeme dnes zůstat doma, udělám dobrou večeři.»

I když domácí typ Rak velmi rád vaří sám, cesta k jeho srdci stejně vede přes žaludek. Čím více péče projevíte, tím více pozornosti vám věnuje.

Lev

«Nepřestávám být tebou nadšen/a!»

Snad nikdo nemiluje úspěch a pozornost k vlastní osobě více než Lev. Dokud budou vaše poklony upřímné, bude vás z celého srdce zbožňovat.

Panna

«Nemám na to trpělivost. Prosím tě, pomoz mi s tím!»

Panna je ztělesněním klidu a vyžívá se v analýzách kdejaké situace. Neexistuje úkol, který by nedokázala splnit. Ještě šťastnější je, je-li potřeba její pomoc.

Váhy

«Je pro mě důležité znát tvůj názor»

Váhy jsou šampionem partnerství. Dejte jim možnost stát se součástí důležité věci a uvidíte, jak se jim lesknou oči.

Štír

«Jsi jediný, komu o tom můžu říct…»

Štír ocení upřímnost a úctu. Jakmile mu svěříte nějaké tajemství, dotknete se jeho srdce a začne vám svěřovat největší tajnosti.

Střelec

«Proč se prostě nesbalíme a někam nejedem?»

I když se cestování v nejbližší době rozhodně nechystá, myšlenka na ně zahřeje Střelcovo srdce. Má rád dobrodružství, proto se mu splnění tohoto přání stane cílem.

Kozoroh

«Nikdo nedokáže udělat víc, než ty!»

Kozoroh vládne vzácnou kombinací ambicí, trpělivosti a odpovědnosti. Trocha pochvaly mu nezabrání v nepřestajné práci a bude se přitom cítit spokojeně.

Vodnář

«Možná bychom to všechno měli udělat jinak?»

Svobodymilovný nonkonformista Vodnář vždycky hledá důvod k úniku od davu. Podporujte ho v tom, co ještě nikdo před ním nezkusil a bude zcela váš.

Ryby

«S tebou se cítím mnohem líp!»

Účast a soucit jdou s Rybami vždycky ruku v ruce. Dejte jim maximálně pocítit vaše emocionální spojení a budou vždycky dost silné, aby vám přinášely štěstí.

=========
Život pod znamením poslední číslice roku vašeho narození.
Co o vás říká den vašeho narození?

Facebook AstroPlus.cz