Štěstí v sedmero kruzích

stesti_kruhy

Všimli jste si někdy, že každý rok zhruba ve stejnou dobu se vám dějí zhruba stejné nebo podobající se věci? Pokud ne, zkuste nad tím zapřemýšlet. Každý rok prochází člověk sedmi životními cykly. Budeme-li je respektovat, můžeme si usnadnit život.

Osobní cykly je snadné stanovit. Počátkem prvního je datum narození.

Každý z nich trvá 52 dnů. Narodili jste se například 6. července. Když přidáme 52 dnů, dostaneme konec prvního cyklu – 27. srpna. Druhý začíná 28. srpna, končí 17. října a tak dále. Rok narození tu nehraje žádnou roli. Poslední cyklus končí před dalšími narozeninami. V přestupném roce nám vyjde delší, což nemá žádnou důležitost.

Pro každého může být zajímavé vybavit si události, které se v jeho životě vyskytly ve stejném období roku. Pokud si ovšem nevedete deník, není to zase tak snadné. V tomhle nám pomohou osobně významná data, která je možné k rychlejší a lepší orientaci použít.

Pojďme si blíže vysvětlit, co cykly znamenají a jak naložit se získanými poznatky.

První cyklus: období možností

Doba nejvhodnější k uskutečnění plánovaných záměrů za pomoci vlivných lidí. Daří se najít příznivce, dávno vytouženou práci, získat peněžní půjčky a založit vlastní byznys. Období vhodné k hledání spolehlivých partnerů a k výnosným investicím. Právě v tomto období je třeba dát o sobě vědět a vytvořit si dobrou reputaci.

Druhý cyklus: období malých i velkých změn

V tomto období se vydávejte na krátké i delší cesty. Budou dozajista úspěšné, ať už to budou cesty služební nebo odpočinkové. Cyklus je vhodný ke všemu, co je spojeno s přesuny: přepravou nákladů, nákupem a prodejem automobilů, plánováním dopravy atd. Je to rovněž období vhodné k veřejným vystoupením. Poskytuje mnohé slibné možnosti všem, kdo se zabývají výrobou či prodejem tekutin – ať už je to voda, pivo, mléko nebo benzín. Ve druhém cyklu je výhodné začínat nový byznys, změnit zaměstnání, podepsat dlouhodobé smlouvy, půjčit si nebo půjčku poskytnout, nakupovat cenné papíry i hrát hazardní hry.

Třetí cyklus: energetický

Budete v dobré formě. Nebývalý příliv energie vám umožní dělat důležité kroky. Stav zdraví se významně zlepší.

Pokud chcete něco prodat – byt, auto nebo prostě něco, co vás omrzelo, neváhejte. Úspěch a výhodu máte zaručené. Nic ovšem není bez mráčku. Muži by neměli navazovat nové vztahy. Ženy by se naopak měly soustředit na vlivné příznivce, kteří by jim mohli pomoci v práci či podnikání a poskytnout oporu v životě. Pokud si nechcete nadělat nepřátele, vyhýbejte se konfliktům.

Čtvrtý cyklus: duchovní

Velmi příznivý zejména pro tvůrčí typy. Věnujte se vzdělání, napište článek, nad kterým už dlouho uvažujete, knihu nebo hru. Namalujte obraz, který nosíte v mysli. Budete plni nápadů, které právě v tomto období nabudou tvaru. Směle se pusťte do toho, co zamýšlíte, štěstěna je na vaší straně! Budete plni optimismu a možná i lehce nervní. Ostatně jako každý, na koho zaútočí tvůrčí elán. Pamatujte ale, že ve styku s nakladateli, producenty a řediteli různých projektů musíte být ve střehu. Nastudujte si veškeré právní i jiné jemnosti, aby vás nikdo nepodvedl. Zdůrazňujeme, že toto období není nejvhodnější pro uzavření sňatku a nepřeje velkým ziskům.

Pátý cyklus: osobní úspěch

Období rozšíření okruhu zájmů a vzniku reálné možnosti dalšího rozkvětu. Vašemu názoru budou naslouchat, budete se těšit velké důvěře přátel a partnerů. Schopnost domluvit se a shovívavost se vám stonásobně vyplatí. Zbavte se nesmělosti! Bez trémy jednejte i s nejvýše postavenými osobnostmi. Je-li něco třeba řešit soudní cestou, nejvhodnější je právě pátý cyklus. Je to rovněž skvělé období k realizaci douhodobých projektů vyžadujících jednání a služební cesty. Vhodné je dělat velké nákupy a investovat do nových podniků. Je však třeba hlídat si dodržování zákona; tady by mohly vzniknout problémy. Nemějte nic do činění s obchody s masem a dary moře. Vůbec nejlépe by bylo stát se na čas vegetariány.

Šestý cyklus: uvolnění

Tento cyklus je nejlepší věnovat oblíbeným sportům, odpočinku a zábavě. Jen se nebojte, vaši kariéru neohrozí, když se nějaký čas budete věnovat sami sobě. Období je velmi vhodné pro příjemné výlety, setkání s přáteli, získání nových známostí. K užitku vám bude také styk s uměním. Navštěvujte divadla, koncerty, muzea – je to záruka vašeho úspěchu v budoucnosti. Dlouhodobé a pevné budou nyní navázané přátelské i intimní vztahy. Pánové by neměli šetřit na parfémech, květinách a špercích. Možná právě nyní se vám podaří získat srdce jinak nedobytné dámy. Pro ženy vzniká možnost konečně okouzlit vyvoleného prince. Při veškerém tom oddechu můžete trochu i pracovat: stát se akcionářem nějaké společnosti nebo investovat do slibného projektu.

Sedmý cyklus: kritický

Během těchto dnů byste měli důkladně zanalyzovat nahromaděné zkušenosti. Možná právě teď si uvědomíte, že jste nevsadili na správného koně. Bude tedy třeba se přeorientovat. Radikální změny s sebou často nesou bolest a pocit ztráty, což může vyprovokovat nepromyšlené činy. Nespěchejte! Pamatujte, že zdánlivá ztráta je počátkem dalšího období rozvoje, slibujícího lákavé možnosti a výhledy. Využijte toho, skoncujte se starými problémy a začněte s novými plány. Staré styky však nepřerušujte, budou se ještě hodit!

Občas vás přepadne pesimismus, ale nepoddávejte se mu. V životě každého člověka občas přichází chvíle, kdy je třeba se zastavit, ohlédnout a zamyslet. Nikdy to není na škodu.

=========
Štěstí a jeho nejznámější symboly
Jak přitáhnout štěstí?

Facebook AstroPlus.cz