Milostná chiromantie: o čem vypovídá vaše čára manželství

cara-manzelstvi

Mnoho lidí se obrací na chiromantii, aby se dozvěděli, jaký bude jejich partnerský osud. Zjistit to mohou snadno i sami. Stačí na dlani najít svou čáru manželství (někdy označovanou jako linie vztahů) a vyložit si ji.

Čára manželství

K milostné předpovědi soužití je třeba na dlani najít čáru manželství. Najdeme ji na pravé ruce mezi kořenem malíčku a čárou srdce. Ve většině případů jsou to drobné, málo pozorovatelné čárečky či rýhy, vycházející z okraje dlaně. Najít ji můžete podle obrázku:

cara-manzelstvi-uvnitr-clanku

Hledat ji musíte na ruce, která je pro vás hlavní – jste-li levák, pak na levé, praváci zas na pravé. Čára manželství leží blíže čáře srdce než k malíčku.

Výklad čáry manželství: milostná chiromantie nabízí několik výkladů linie vztahů, podle jejího typu.

Případ první: přímá, nevětvící se čára. Manželství bude šťastné, rozvodu se nemusíte obávat. Vaše štěstí bude velmi dlouhé. Je-li čára navíc ještě dlouhá a rovná, znamená to urozený sňatek. Buďte však při čtení velmi pozorní, neboť jakékoli odchylky od přímé linie znamenají něco zcela jiného.

Případ druhý: je-li čára dlouhá, zahnutá směrem k čáře srdce, nebo ji přetíná, čekejte v manželství despotického partnera nebo jiné problémy. Pokud je čára krátká, ale protíná linii srdce, budete nejspíš vdovou nebo vdovcem.

Případ třetí: čára na konci rozdvojená. Manželství se rozpadne pro nesoulad a podstatné povahové rozdíly. Je to zcela zřejmé – čára tvoří obrázek cesty, která se na konci dělí ve dvě cesty různé, které vás a vašeho partnera povedou každá jiným směrem.

Případ čtvrtý: smyčka na konci čáry. V tomto případě můžete očekávat scény, vaše manželství bude plné nesvárů a emocí negativní povahy. Na konci vás s velkou pravděpodobností čeká rozvod.

Případ pátý: čára s různými doplňky. Paralelně jdoucí čára naznačuje přítomnost milence či milenky. Jestliže linie milence přetíná čáru manželství, čekají vás velké problémy – třetí člověk podstatně ovlivní manželský život. Pokud na své čáře manželství vidíte různé vzory nebo křížky, bude lépe obrátit se na zkušeného chiromanta o konzultaci. Podobné případy vyžadují podrobnější zkoumání. Kolmé linie vycházející z čáry manželství značí narození dětí. Jsou-li krátké a zkosené, mohou nasvědčovat problémům, které by mohly vést k rozpadu manželství.

Osud je pouze ve vašich rukou. Chiromantie vám pomůže vyložit, co se vám může dít, pokud nepřijmete určité kroky. Snažte se svůj osud změnit. Konec konců, zda věřit nebo věřit předpovědi se každý rozhoduje sám.

=========
Smysl života. Šest důvodů příchodu duše na svět.
Těžký život anděla

Facebook AstroPlus.cz