Jak si vytvořit život svých snů


Každý z nás si nepřetržitě vytváří svou vlastní realitu. K realizaci myšlenek dochází ve velké míře podvědomě. Myšlenka je energií, která pomáhá vytvářet buď žádoucí nebo nežádoucí okolnosti.

Jestliže si často říkáte: “Život je pes …”, budete svou energií přitahovat události potvrzující vaši víru, že v životě není nic dobrého.
Životní zkušenost je tvořena ztělesněnými myšlenkovými formami. Možná vás polekalo, že každá myšlenka má moc. Ale nebojte se, není to tak zlé. Jednotlivé myšlenky sílu nemají, takže když jednou pomyslíte na něco špatného, nic se neděje. Nejdůležitější je nenabíjet myšlenky energií cestou jejich ustavičného vědomého přemílání.

DODEJTE SVÉ MYŠLENCE SÍLU JEJÍM OPAKOVÁNÍM

Chcete-li si vytvořit život, jaký si přejete, musíte přijmout odpovědnost za vlastní myšlenky. Jinak se jen těžko dočkáte nějakých podstatných změn. Budete totiž opakovat stále stejný model, ačkoli v nových místech, na jiných pracovních pozicích nebo v novém vztahu. Chce to kus odvahy. Jestliže odpovědnost přijmete, umožníte sami sobě stvořit život svých snů.

Myšlenky nízkých vibrací vám snižují energii. Můžete to pozorovat v každodenním životě. Když po vás někdo něco naštvaně chce, co uděláte? Zaujmete obrannou pozici. Jste daleko méně nakloněni pomáhat někomu špatnému, než k tomu, kdo za vámi přijde laskavě a s láskou.

Víte, jak vaše energie působí na jiné? Jestliže svoji zápornou energii projektujete do jiných lidí, jsou méně ochotni vám pomáhat nebo poskytnout něco, co potřebujete. Projevovat nějaké přání spolu s negativním myšlením je neobyčejně těžké, ne-li nemožné. Destruktivní myšlenky kolem vás vytvářejí negativní energetickou bariéru a přitahují ještě více negativity.

Pokud se domníváte, že si život, po kterém toužíte, můžete stvořit sami, mýlíte se. Ano, některých věcí může člověk dosáhnout sám, ale velké věci života vždycky vyžadují pomoc zvnějšku.

JAK VYTVOŘIT OKOLNOSTI, KTERÉ SI PŘEJETE

1. Za prvé se musíte cítit dobře. Ať se kolem vás děje cokoli, vy se soustřeďte na to pozitivní. To zvýší vaše vibrace a pomůže přitáhnout potřebné lidi, ochotné vám pomoci s dosažením vašeho cíle.

Zeptejte se sami sebe: “Co by mě teď hned udělalo šťastným?” Jděte a udělejte to. Jeden prostý skutek vám zvedne náladu! Opravdu si nemyslete, že šťastní můžete být teprve potom, co si vybudujete život svých snů . Takhle to nefunguje. Pořadí musí být obrácené.

2. Odstraňte všechny energetické bloky, které by mohly žádoucí okolnosti zbrzdit. Očistěte cestu za snem. Zbavte se strachu, pocitů křivdy, negativních názorů. Poučte se ze situací, která vám brání jít dál. Minulost nechte být. Tato vnitřní práce na sobě vám umožní vytvořit si život podle svých představ a snů..
3. Představujte si jasně obraz svého snu. Nijak se neostýchejte. Soustřeďte pozrnost výhradně na to, co si přejete. Vložte do svého obrazu cit. Ptejte se sami sebe, co budete cítit, až se vám to všechno vyplní. City jsou důležitou součástí přitažení.

4. Věřte si; ciťte se, jako byste už žili životem svého snu… myšlenkový obraz už ve vaší mysli existuje, proto pokud ho nebudete blokovat vlastní nedůvěrou a strachem, snadno se může projevit ve fyzické realitě.

5. Buďte v pohodě.Nechte jít, co jít má.Naslouchejte hlasu intuice, který vás povede tou správnou cestou.

6. Užívejte si to. Buďte stoupenci vlastního štěstí. Jste přesně tam, kde máte být! Nezapomínejte, že dobrá nálada a radost k vám budou podvědomě přitahovat lidi, situace a zdroje, potřebné k dosažení toho, po čem toužíte.

=========
Zkoumáme mapu těla a měníme život
Chtít, ale ne moc silně

Facebook AstroPlus.cz