7 znaků energeticky silného člověka

Budete mít pohádkové štěstí, pokud se ve vašem okolí někdo takový vyskytne. Existuje sedm základních znaků energeticky silné osobnosti. Pokud se v tomto popisu nepoznáte, zato vám připomíná někoho blízkého, ať už kolegu nebo nějakou významnou osobnost, na takové lidi se orientujte. Můžete se u nich dobít kladnou energií. Vaše šance být úspěšní v jakékoli životní sféře budou mnohem vyšší, pokud se někde poblíž objeví silný člověk. Podle čeho je tedy poznat?

Příznak číslo 1

Energeticky silný člověk má čistou auru. Znamená to, že téměř nikdy není nemocný. Pokud má někdo auru chudší, méně silnou, rychleji se unaví, trpí bolestmi hlavy a doslova z ničeho nic se objevují chronická onemocnění, která často přecházejí v závažný neduh.

Příznak číslo 2

Silná aura přináší svému majiteli neuvěřitelné štěstí v jakékoli záležitosti. Energeticky silní lidé mají vždycky více šancí na úspěch. A to bez nějakého zvláštního úsilí.

Příznak číslo 3

Člověk s čistým a silným bio pólem vyzařuje pozitivitu. Vedle něj se každému chce pustit se do tvorby, být aktivní, něco podnikat, dobývat svět. Je snadné se do takového člověka zamilovat.

Příznak číslo 4

Lidé s vysokou úrovní energie mají obecně méně problémů. Naprosto to neznamená, že by žili za zpěvu a smíchu a nikdy se nezneklidňovali. Prostě je problémy jen tak snadno nevykolejí. Možnost, že by se jejich život nějak zásadně změnil k horšímu, téměř neexistuje.

Příznak číslo 5

Člověk se silnou energií bývá často vůdcem. Vést jiné a zároveň být slabý jsou dvě věci, které k sobě zkrátka vůbec nepasují.

Příznak číslo 6

Silná energie znamená silné a zdravé tělo. Je-li člověk silný duševně, je také silný fyzicky. Je odolný, jen pomalu se unaví a vždycky je připraven dobýt další vrchol.

Příznak číslo 7

Mysl silného člověka je vždycky otevřená. Nebojí se experimentovat, dobývat nové obzory a rozšiřovat svůj vlastní rámec. Silná energie mu dovoluje nebát se změny, a to jakékoli. Je to nové potvrzení faktu, že život je dynamika sama. Život jsou stálé změny, nikdy nekončící proměňování.

Je třeba si uvědomit, že není možné vyznačovat se jen dvěma jednotlivými příznaky, nemít všech sedm. Jsou jenom každý různě rozvinutý. Mohou se vyskytnout jisté odchylky, ale celkově každý ze znaků sílí s růstem bio pole. Stačí pracovat na svých myšlenkách a pohledu na svět a nebát se opustit komfortní zónu. Pak se všechno bude dařit.

=========
10 pravidel energetické hygieny
Energetičtí upíři a jak je poznat

Facebook AstroPlus.cz