Umíte být vděční? Vesmírný zákon vděčnosti.

umite-byt-vdecni

Od dávných dob platí kosmický zákon: jestliže člověk sám nepoděkoval za prokázanou pomoc nebo poskytnuté znalosti, energie vděčnosti mu bude stejně tak či onak odňata.

Nevděčný člověk porušuje rovnováhu energií. A ta bude při první vhodné příležitosti obnovena. Stejně tak jezero, z něhož je brána voda na zálivku, bude ji získávat i ze vzdálených míst, aby obnovilo úroveň hladiny. Není důležité, zda ji obnoví vodou z mraků nebo z nejbližších studní.

Člověk, který poskytl nějakou službu a dostal za to odměnu v podobě peněz nebo jiných materiálních hodnot, je pokládán za člověka s vyváženou energií. Jestliže však poskytl službu a nepřijal za ni odměnu, je jeho energie brána jako nevyvážená a rovnováha bude při první vhodné příležitosti obnovena. Obvykle je energetická rovnováha takového člověka doplněna cestou dodatečných znalostí, poskytnutím štěstí nebo zdraví.

Události se vyvinou tak, že se člověk šťastnou náhodou dostane ke knize, kterou potřeboval, náhodně se sejde s léčitelem schopným obnovit jeho zdraví, nebo zkrátka bude mít úspěch v nějaké své činnosti.

Katsuzō Nishi

=========
Křišťáloví lidé
Energetičtí upíři a jak je poznat

Facebook AstroPlus.cz