Tohle nenoste. 5 věcí, které vám narušují energii.

Raději jich svůj šatník zbavte co nejdřív.

Garderoba není pouhou součástí imidže. Dodává nám sebejistotu, pomáhá k úspěchu, umožňuje vyhnout se mnoha nepříjemnostem. Existuje více pověr vztahujících se k oblečení. Hodit se mohou každému. Už častokrát se totiž ukázalo, že na nich něco je. Šatník drtivé většiny lidí se skládá z mnoha věcí. Někdy naroste do takových rozměrů, že je nejen nemožné najít všechno, co zrovna potřebujeme, ale vůbec se zorientovat v tom, co bychom si měli nechat a s čím se bez lítosti rozloučit. Abyste k sobě nepřitahovali negativitu, určitě se zbavte věci nabitých zápornou energií. Které to jsou?

Věci po někom cizím

Docela hodně pověr je spojeno se součástmi šatníku někoho jiného, které přešly k vám. Vůbec nejdůležitější je přitom skutečnost, že oděv doslova přečte emoce z těla svého majitele a ukládá je. A samozřejmě pak přenáší dál. Je proto lepší zbavit se věcí, jejichž předchozí osud vám není znám. Vyhnete se tak riziku porušení svého biopole a narušení energie. Když člověk takové oblečení nosí, stává se velmi často obětí nejrůznějších drobných nepříjemností, trpkých nedorozumění a nakonec i velké smůly a třeba i nemoci.

Oblečení a doplňky po někom, kdo zemřel

Rada všech senzibilů zní: spálit. Tohle oblečení nemůže člověku, který se rozhodl ho donosit, přinést ani štěstí, ani radost. Naopak ho očekávají rodinné spory, ztráta zaměstnání, zdraví a jiné nepříjemnosti.

Pokud jde o rodinné šperky, je nezbytné je «očistit» pomocí svěcené nebo pramenité vody a pronášet nad nimi modlitby. Požádejte je, aby vám nepřinášely zlo a neštěstí, protože jste proti jejich minulému majiteli nezamýšleli ani nepodnikli nic špatného.

Věci, které vás spojují s negativními vzpomínkami

Život každého z nás je naplněn vzlety i pády. Pokud jste zaznamenali podivnou zákonitost – totiž že nepříjemnosti vás potkávají v určitém oblečení, zbavte se ho. Podle tvrzení senzibilů dokáže oděv velmi snadno nasát lidské emoce a při novém oblečení pak znovu ve svém nositeli probouzet hněv či radost…

Když se chcete rozžehnat s minulostí, spalte doslova všechny mosty, bez ohlížení a bez lítosti. Cennou zkušenost má smysl zažít jen jednou – a samozřejmě si zapamatovat poučení, které nám tím Osud připravil. Nechcete ale přece ustavičně vzpomínat na nějaký svůj malér při pohledu na blůzu, šaty nebo šálu.

Obuv jiné velikosti, nevhodnou pro vaši nohu

Číňané jsou přesvědčeni, že zdraví začíná od nohou, přesněji od chodidel. Podle tohoto přesvědčení zachovat si mládí a dosáhnout vysokého věku můžete pouze v pohodlné obuvi – takové, kterou jste si pořídili sami pro sebe. Velikost, výška, barva, šířka, vzor – to všechno má u bot svůj význam. Než se tedy poženete pro nějaký ten módní model, než sáhnete po pro vás nevhodných botách, zkuste si představit, jak nepěkně budete vypadat v nepohodlných botách s bolestí zkaženým obličejem. Jak ladná asi bude vaše chůze? Jakou v nich budete mít náladu?

Barevná škála

Pokud vaši garderobu představují v převážné většině kousky achromatických barev (černá, šedá, bílá), měli byste ji poněkud oživit také jinými barvami. Každá barva má své poslání a v určitých životních etapách člověku pomáhá.

Nebojte se měnit, vytrhnout se ze všednosti a obdařit svět svou krásou a zářivými barvami. Pokud se utápíte v šedi a nevýrazných tónech, znevýrazňujete svou osobnost, jako byste sami sebe smazávali. Měníte se v pana Celofána z muzikálu Chicago.

Volba oblečení je zodpovědným krokem, který může podpořit cestu za snem i pomoci ke zdraví, štěstí a blahobytu. Snažte se být v každém kusu svého oděvu jako „ve druhé kůži“. Neoblékejte nic, co se nehodí k vašemu duchu a stylu.

=========
Lidská energie: 7 příznaků silného biopole
Jakou barvu má vaše aura?

Facebook AstroPlus.cz