Předurčení člověka. Dokážete toho hodně.


Každý z nás přichází na Zemi se svým předurčením. Sami se ještě před svým ztělesněním rozhodujeme, co konkrétně nám je na Zemi dáno udělat. Duch nás ke splnění tohoto úkolu vybavuje veškerými nezbytnými nástroji. Jsou to naše nadání a schopnosti, stejně jako vlastnosti nezbytné k té či jiné činnosti. Když se člověk ocitne na místě, které mu je dáno předurčením, vklouzne do něj doslova jako klíč do zámku.

Každý člověk se ideálně hodí pro zvolené místo. Když se ocitnete na svém místě, všechno se vám daří, všechno vám vychází. Nemusíte se nijak nutit, nijak násilím přizpůsobovat. Nemusíte tlouci na zavřené dveře, cítíte se dobře a v pohodě, jste klidní a všechno jde jako po másle. Jestliže se vám však věčně do cesty stavějí nějaké překážky, znamená to, že nejste na tom místě, které vám bylo předurčeno. Nejste tam, kde být máte. Nemusíte jít dál touto pro vás tak obtížnou cestou. Potřebujete se jen zastavit a uklidnit – zjistíte, že cesta vám předurčená je docela blízko. Jakmile na ni vkročíte, pocítíte radost a klid. Vaše trápení tím skončí.

Mohlo by se zdát, že takový stav věcí je docela tvrdý. A co svobodná vůle? „Proč se nemůžeme věnovat tomu, čemu se věnovat chceme a máme se držet nějakého předurčení?“, namítnete možná. Jenomže to jste zapomněli, že své předurčení si vybíráte sami ještě před svým narozením. Zvolili jste si je právě jako cestu, která vám nejvíce vyhovuje a přinese vám nejvíc radosti, pohody, rozkvětu, dostatku, úspěchů a všeho, co je pro vás důležité.

Citlivý člověk, který vnímá hlas Ducha, se neodkloní od svého předurčení, protože intuice mu bezchybně napovídá, kudy vede jeho cesta. Člověk, který si cení a váží sám sebe také nebude chtít jít cizí cestou. Cítí, že by mu přinesla jenom neštěstí, zatím co štěstí leží jenom na cestě jemu určené.

Přesto však lidé ne vždy nacházejí své předurčení a občas scházejí s cesty. Nemohou pak nebýt nešťastní. Celý život se zmítají v nástrahách cizích předurčení, vzdálených jejich životnímu úkolu… Nechápou, že jenom zbůhdarma utrácejí svoji drahocennou energii. Že druhá, jim příznivá cesta je docela blízko. Nikdy není pozdě vydat se po ní!

Naučte se vcítit sami do sebe. Naslouchejte vlastní intuici. Pouze na svojí cestě, vedeni vlastním předurčením, získáte dlouho touženou pohodu a klid, bohatství i radost.

=========
Jsi zde, abys vlastní tmu učinil světlem
Chtít, ale ne moc silně

Facebook AstroPlus.cz