Posílejme lásku

posilejme_lasku

Pokud chcete změnit svůj život, využijte k tomu sílu lásky. S její pomocí dokážete správně uspořádat své vztahy s lidmi, budete žít v dostatku, radosti a zdraví.

V minulosti bylo posílání lásky tajemstvím. Jak posílat lásku věděli jen vyvolení. Před několika lety se o tom poprvé rozepsal ve své knize „The Messenger“ Klaus Joehle, německo-kanadský autor. Efektivitu metody vyzkoušel sám na sobě a rozhodl se o ni podělit.

Meditace k posílání lásky

Má čtyři části:

1.Uvolnění

Než dojde k uvolnění proudu lásky, musíme provádět přípravná uvolňovací cvičení. V budoucnu dosáhnete stavu uvolnění snadno a půjde vám to rychle, ať budete kdekoli. Jestliže však začínáte, měli byste si techniku uvolňovacích cvičení vyzkoušet nejprve někde o samotě. Vaším cílem je jakýmkoli způsobem dosáhnout klidu mysli a uvolnění těla.

Klaus Joehle radí v přípravné fázi využít relaxace a soustředit se na komunikaci s vyšším „já“,    se svou duší. Musíme snažit, abychom ji uslyšeli. Tím se zastaví neustálý vnitřní dialog.

2.Vyzařování lásky

Představujte si, že z vašeho hrudníku padá závora a láska začíná zářit. Jako kdybyste v hrudi měli nádherný diamant, který se blyští. Jeho záře je stále silnější a silnější. Stále více vyzařujete lásku. A ta se šíří ve všech orgánech, ve všech čakrách, proniká do každé buňky vašeho organismu.

Cítíte stav podobný zamilovanosti. Ale v širším slova smyslu. Jste zamilováni do celého světa včetně sebe sama.

Vyzařujete pozitivní vibrace: radost, štěstí, inspiraci, lásku…

Zdržte se chvíli v tomto stavu a pak přejděte k další části.

3. Posílání lásky

Nyní si představujte, že posíláte lásku. Můžete to udělat různým způsobem. Můžete si představovat, že z vašeho srdce vede zářivý světelný paprsek k srdci jiného člověka. Nebo z vašich očí do jeho očí. V myšlenkách zahalte jeho tělo oblakem lásky, představujte si, že svou láskou zaplňujete jeho pokoj, že mu posíláte obrovský, láskou naplněný balón, ve kterém bude bydlet…

Více než vizuálním představám přitom věnujte pozornost svým pocitům. Ty jsou základem. Prociťte, jak se dělíte o štěstí, radost a inspiraci, o všechny pozitivní vibrace.

Lásku můžete poslat nejenom jiným lidem. Můžete ji také poslat vlastnímu tělu, domácím zvířatům, práci, přání, o jehož vyplnění sníte.

Když si například přejete novou ledničku, představte si ji. V mysli si vytvořte její obraz. Pokud   se vám to nedaří, můžete ji také nakreslit na papír nebo prostě přání na papír napsat. A tomuto obrázku nebo nápisu pošlete lásku. Stejně, jako byste ji posílali člověku, pohledem. Naplňte své přání láskou až po okraj.

4. Přijetí lásky

V poslední části lásce umožníte, aby se vám vrátila do života.

Uvolněte se. Cítíte, jak se váš život mění, jak přijímáte pozitivní vibrace. Otevřete se jim. Ucítíte, že jste miláčkem Vesmíru, který vám dává bezpodmínečnou lásku.

Čemu je třeba věnovat pozornost při posílání lásky:

Nečekejte okamžité výsledky. A neztrácejte důvěru. Nejprve se začnou dít malé zázraky, bude se vám lepšit nálada. Pak dojde k závažnějším proměnám.

Někdy však právě před tím, než se plnění vašich přání začne projevovat ve své fyzické realitě, nastává období zhoršení. Je to vysvětlováno tím, že proudy lásky z vašeho nitra vyplavují všechno negativní. Pokud k tomu došlo, nepřestávejte se věnovat meditacím. Po nějaké době zhoršení pomine a všechno se naladí správným směrem.

=========
Zázrak, úspěch, láska… Trojí způsob, jak k nim dojít.
Test: barvy vypoví, jak milujete.

Facebook AstroPlus.cz