Numerologická slučitelnost

numerologicka-slucitelnost

Numerologie určuje slučitelnost partnerů podle různých údajů. V tomto článku se podíváme na partnerskou slučitelnost podle data narození, ze kterého numerologie vyvozuje koeficient slučitelnosti. Jak ho určíme? Nejprve zjistíme svůj a partnerův kód. Jestliže se partner narodil šestnáctého, je jeho kódem 1+6=7. Náš vlastní kód je dejme tomu 9. Nyní oba kódy sečteme a dostáváme 7+9=16, 1+6=7. Kód slučitelnosti nás dvou je tedy podle numerologie sedmička. Numerologie slučitelnosti z těchto kódů vychází při odhadu vzájemných vztahů partnerů a stálosti eventuálního manželství nebo soužití. Podívejte se, jak to u jednotlivých kódů vypadá.

1. I když se vaše přání moc často neshodují, nejste špatný pár.Oba chcete být ve vztahu ten hlavní, což je hlavní příčina neshod a hádek. Pokud dokážete být jeden ke druhému tolerantnější, dosáhnete ve vztahu opravdové harmonie.

2. Váš vztah je romantický, stále pociťujete vzájemnou přitažlivost. Kód slučitelnosti však vypovídá o tom, že takové vztahy nemohou obstát v každodenní rutině a hodí se spíše pro milence, které podobné starosti nesvazují. Pokud jste se přesto rozhodli spolu žít, měli byste otázky bydlení a materiálního zajištění určitě řešit předem.

3. Ve vašem vztahu převládají vášeň a sex. Dominují natolik, že se prakticky nezajímáte o jiné partnerovy stránky. Pokud by vztah měl být dlouhodobější, bylo by žádoucí zabývat se i jinými oblastmi života toho druhého.

4. Podle numerologického kódu slučitelnosti jste spíše přáteli, než milenci. Možná, že je to dobře. Pokud se rozhodnete spolu žít, je možné, že si sice budete báječně rozumět, ale sexuální vyžití budete hledat někde jinde. Zamyslete se, zda sobě i partnerovi něco podobného přejete.

5. Svazek dvou osob zamilovaných do sebe sama. Od partnera oba očekávají uvážlivost a méně výstřednosti. Nečeká je mnoho stability. Pokud by se však pokusili společně něco vytvářet, ať už útulné bydlení nebo kulinářské zázraky, pomohlo by to vztah stabilizovat a mohli by spolu prožít nejedno desetiletí.

6. Numerologický kód slučitelnosti předvídá naprosté vzájemné porozumění partnerů. Náhodným pozorovatelům mohou někdy oba připadat jako bytosti ne zcela pevně stojící na zemi, avšak takovou harmonii můžeme jenom závidět. Zkrátka je jeden do druhého natolik pohroužen, že nevnímají svět kolem a žijí jenom v tom svém. Zatím co jiné dvojice se pokoušejí vzájemně přiblížit své dva světy, tato se ničím podobným trápit nemusí.

7. Ustavičně se snažíte vytvořit šťastný a spokojený pár, ale neměli byste zapomínat na vlastní „já“. Váš vztah by to stabilizovalo. Nechtějte prověřovat jeho pevnost, važte si toho, jaký je. Nepřipusťte, aby váš vztah zničily nějaké staré křivdy nebo nevyslovená slova.

8. Snadno si poradíte s nepříjemnostmi přicházejícími zvnějšku, avšak uvnitř vztahu se stále přetahujete o to, kdo bude hrát první housle. To jeho další vývoj svazuje. Buď tedy přijmete soupeření jako stálého průvodce, nebo se rozejdete.

9. Kód slučitelnosti ukazuje spíše na silnou tělesnou přitažlivost a dobrý sex. Pojítko vhodné pro kratší bouřlivé vztahy. Na něco delšího to nevypadá a na trvalejší soužití také ne. Vychutnejte si vše, co vám tento vztah přináší, dokud neuhasne. Rozchod může být oboustranně velmi přátelský.

=========
Jak hodina narození ovlivňuje náš život?
Co o vás říká datum vašeho narození?

Facebook AstroPlus.cz