Numerologická předpověď na červen

První létem dotčený měsíc – červen – přinese mnoho zajímavého. Patronkou června je číslice 6. Šestka je velmi unikátní, protože v sobě spojuje vlastnosti nejrůznějších čísel. V tomto měsíci jsou vítány všechny druhy styku s lidmi – od každodenního dopisování na sociálních sítítch až po ta nejdůležitější jednání. Důležité je vždycky najít kompromis, nevšední rozhodnutí, nové cesty rozvoje.

Dejme se teď do práce, abychom zjistili, co máte v červnu čekat právě vy. Stačí sečíst všechny číslice tvořící datum narození, to znamená den, měsíc i rok – а dostáváme číslo vaší životní cesty.

Dejme tomu, že jste se narodili 13. listopadu 1973:

13.11.1973= 1 +3+1 + 1 + 1 +9+7+3 =26; 2 + 6 = 8.

Dostali jsme osmičku. To však ještě není všechno. Existuje ještě Malé číslo životní cesty — abyste ho zjistili, sečtěte číslice označující den narození. V uvedeném příkladu je to 13: 1 + 3 = 4.

Jedna. Měli byste se uvolnit, být nad věcí a naučit se přijímat nedokonalost lidí jako něco daného. A navíc, to je to nejtěžší, měli byste se naučit domluvit se. Nestát stranou, nebrat veškerou odpovědnost na sebe, ale právě a především nacházet kompromisy. Ovšem přenášet vlastní povinnosti na cizí ramena je rovněž nepřípustné. Pokud dokážete najít kompromis s přáteli, kolegy nebo příbuznými, můžete svůj úkol na tento měsíc pokládat za splněný. A chystejte se na další.

Dvě. Ve společnosti šestky se cítíte lehce, uvolněně a pohodlně. Není se co divit, vždyť je to v podstatě vaše starší sestra. Skvěle vycházíte s lidmi a toto umění se vám bude v červnu hodit. Nepokoušejte se prosadit do popředí, nechte hrát první housle ostatní a přijměte roli neviditelného stínu v pozadí. Věřte, že každému se líbí, když vidí v tom druhém vlastní odraz: právě teď přinese takové chování výborné ovoce.

Trojka. Další rodná sestry šestky. Buďte prostě sami sebou a všechno vám vyjde. Dejte si jakýkoli cíl, útočte na ty nejvyšší a samozřejmě, co nejvíc se stýkejte s lidmi. Pro vás to ostatně vůbec není problém, jste komunikativní, okouzlující, otevření a schopni najít společnou řeč s každým. V červnu vám všechny tyhle kvality půjdou k duhu.

Čtyři. Pracovitost teď není v módě: tahleta lehkomyslná šestka by pořád jen řečnila, neníliž pravda? Stejně ale nemáte pravdu tak docela, protože ty nejdůležitější věci se v tomto období řeší právě jednáním a rozhovorem. Takže se učte s lehkostí jednat na jakékoli téma. Dokážete se tak spřátelit se šestkou a s ní vám všechno půjde snáz a veseleji. A nebojte: oblíbenou práci vám nikdo nesebere.

Pět. Jde životem s úsměvem na tváři. To je věta, která o pětce platí úplně a naprosto. Lehce, se smíchem a hravě budete řešit grandiózní úkoly. Důvěřujte intuici a nepokoušejte se analyzovat to, co se děje.

Šestka. Dvě novinky pro vás a obě dobré. První je ta, že červen je váš měsíc, docela celý jenom vás. Teď jste král, bůh a vládce! Váš názor zajímá všechny a vy se také s každým ochotně podělíte o své mínění. A druhá novinka: blíží se léto! Skvělý důvod plánovat odpočinek: štěstí se neodkládá na někdy později.

Sedm. V červnu se budete muset držet zpátky. Jste zvyklí na solidnost, disciplínu, přesný rozvrh – a teď najednou všemu vládne zcela lehkomyslná a upovídaná číslice! Samozřejmě, není snadné přizpůsobit se cizím způsobům, ale musíte. Vezměte si příklad z vládkyně měsíce, naučte se tak trochu plout s proudem. Věřte, že někdy je to i ku prospěchu věci. A vydržte. Příští měsíc je vaší hvězdnou záležitostí.

Osm. Dobývat svět budete v srpnu, zatím si dopřejte trochu relaxu a těšte se ze života. Dovolená, nebo alespoň piknik s přáteli, k tomu je teď nejvhodnější čas. Pokud to snad nemůžete vydržet a chcete se pustit do nějakého boje s větrnými mlýny hned teď, prosím, jak si přejete. Mějte ovšem na zřeteli, že v červnu je tou hlavní zbraní slovo.

Devět. Všimněte si strategie šestky: bere život zlehka, což jí vždycky přináší štěstí. Uznejte, že by se vám to taky mohlo hodit. Dokud se našinec za snem honí, sen mu pokaždé uklouzne. Ale jak se jen uvolní a dá si nohy na stůl, štěstí mu samo přichází zobat z ruky.

=========

Facebook AstroPlus.cz