Čísla přitahující peníze

Čísla jsou našimi věrnými pomocníky. Pokud víte, jak jich využít, dokážete si do života přitáhnout materiální blahobyt.

Každé číslo má svůj energetický náboj. Na něm závisí jeho schopnost přivolat úspěch v různých oblastech včetně finančních. Na jaké číslo máte vsadit, abyste nikdy neměli prázdnou peněženku?

Vaše peněžní číslo

První, co je třeba udělat, je zjistit své peněžní číslo, které jste získali při svém příchodu na svět. Označuje hlavní linii finanční sféry a vychází ze dne narození.

  • Jestliže jste se narodili, 10., 19. nebo 28. kteréhokoli měsíce, je vaším peněžním číslem jednička. Ne moc dobré pro ty, kdo potřebují vylepšit svoje materiální postavení. Peníze získají pouze snaživou prací.
  • Pro ty, kdo se narodili, 11., 20. nebo 29., je peněžním číslem dvojka. Stejně jako jednička brání peněžnímu proudu. Navíc lidé dvojky mají sklon všechno rozdat, sundají třeba i poslední košili, jen aby pomohli tomu, kdo to potřebuje.
  • Přišli jste na svět, 12., 21. nebo 30.? Pak je vaším peněžním číslem trojka. Našetřit si nějaké rezervy pro vás není moc snadné. Téměř všechno pohltí vaše úsilí dostat se dál a výš. Zato však máte stálý potenciál rozvoje.
  • Lidé narození , 13., 22. nebo 31. mají peněžní číslo čtyři. Možnost, že něco našetříte tu je, ale ne moc velká. Příjem máte sice stabilní, ale nevelký.
  • Lidem, kteří spatřili světlo světa, 14. nebo 23., patří peněžní číslo pět. Prázdno v peněžence nemíváte, ale úspory prakticky rovněž ne. Nepokládáte zkrátka za nutné v něčem se omezovat.
  • Je-li dnem vašeho narození datum , 15. nebo 24., pak je vaším peněžním číslem šestka. Šestka aktivně přitahuje peníze. Ovšem je fakt, že na cestě k finančnímu úspěchu vás čeká nejedna překážka.
  • Lidem narozeným, 16. nebo 25. náleží peněžní číslo sedm. «Sedmičky» bývají bohaté jen vzácně. Mají sklon ke grandiózním, avšak zdaleka ne vždy reálným plánům
  • Kdo přišel na svět, 17. nebo 26., má štěstí: vaším peněžním číslem je osmička. Máte výtečnou šanci přitáhnout peníze, pokud dokážete popadnou příležitost za pačesy.
  • Narodili jste se, 18. nebo 27.? Vaším peněžním číslem je devítka. Peněžní proudy k vám nijak zvlášť aktivně nesměřují, protože na ně nejste naladěni. Mnohem více vás zajímá duchovní stránka života.


 Pokud je peněžní číslo nevýhodné

Z popisu peněžních čísel vidíte, že většina z nich určitě není nějakým zvláštním magnetem na peníze. Je tedy třeba trochu to přenastavit.

Jste například čtyřka. Analyzujte své výdaje a optimalizujte rozpočet. Pokud něco dlužíte, snažte se to co nejdřív splatit. Začněte svůj finanční život znovu od začátku. Můžete rovněž zkusit hledat jinou práci nebo přivýdělek.

Sedmička musí věci nahlížet mnohem více prakticky. Když odhadujete výsledek, počítejte vždycky s tou nejhorší možností. V žádném případě nejděte cestou nějakých riskantních podniků.

Z ostatních čísel jsou na tom nejhůř jedničky a dvojky. Jestliže se idealistická devítka sama nijak nesnaží jít vstříc finančním energiím – a peníze bez pozvání zkrátka nepřijdou, pětka si příliš potrpí na různé požitky než aby si trochu utáhla opasek, ačkoli by to s přehledem zvládla а trojka se díky své neúnavné čilosti nikdy neocitne na mělčině (stačí, aby se soustředila na jednu konkrétní věc), pak lidé s peněžními čísly jedna a dvě nemají příliš možností změnit situaci.

Přesto však není důvod si zoufat. Zkrátka se v každodenním životě vyhýbejte číslům 1 ,2, 5, 7 a 9. A naopak šestku a osmičku se snažte všelijak přitáhnout blíž k sobě. Jsou totiž příznivé úplně všem. Mějte na stole osm tužek nebo propisovaček, jdete-li si koupit jablka, vemte jich šest nebo osm a tak dále a tak podobně. Určitě to zabere.

Jak hromadit peníze

Peněz je třeba si vážit a neplýtvat jimi. A krom toho je třeba správně šetřit, aby vám jen tak neprotekly mezi prsty. Udělejte první vklad do pokladničky svého budoucího blahobytu. Bez toho k vám peníze cestu nenajdou. Ovšem předem si spočítejte číslo sumy, kterou uložíte. Musí to být 6 nebo 8, číslo příznivé. A dál půjde všechno podle pravidla «Peníze dělají peníze».

Číslo peněžní sumy určíte snadno. Dejme tomu, že si chcete uložit 3500 korun. Sečtěte čísla, která tuto sumu tvoří: 3+5+0+0=8 — výborně, můžete je uložit. Opačný příklad: 2800 korun. Číslo peněžní sumy: 2+8+0+0=10, sečítáme dále: 1+0=1. Jednička je rovnou cestou k nulovým financím. Co s tím? Upravte sumu tak, aby součet dal příznivé peněžní číslo. Uložte například 2780 korun – (2+7+8+0=17, 1+7=8) nebo 2760 korun (2+7+6+0=15, 1+5=6).

=========
Jak využívat energii čísel
Život pod znamením poslední číslice roku vašeho narození

Facebook AstroPlus.cz