Jak využívat energii čísel

Čísla jsou všude kolem nás a my si jich nijak zvlášť nevšímáme. Je to škoda, vždyť každé číslo má svoji specifickou vibraci, kterou můžeme využít ve svém zájmu.

Mnozí pletou pojmy «číslice» a «číslo». Číslice však nejsou nic jiného než grafické symboly, zobrazení čísel, z nichž každé vysílá do Vesmíru svůj energetický signál. Pokud ho zařadíme do svého života, může nám správné číslo pomoci přitáhnout blahobyt, osobní štěstí i zdraví.

Standardním uplatněním síly čísla je jeho tiché opakování. Představujte si ho, hledejte ho kolem sebe v každodenním životě, na cedulích v metru, na nástupišti autobusů, na tramvajovém můstku i účtech z obchodů. Napište si ho na lístek papíru a noste ho s sebou, počítejte podle něj své kroky. Kouzelné číslo by vás mělo stále a nerozlučně doprovázet. Pak vás vyslyší a přijde vám pomoci. Představujte si dobrý konec události, na kterou v souvislosti s ním myslíte. Tak si ho přiblížíte i v reálném životě, „naučíte“ ho být vám nablízku.

Význam čísel

Jednička symbolizuje sílu, směřování vzhůru, energii, vůdcovství, pohyb k vyznačenému cíli. Ženám numerologie doporučuje nosit šperky s vyobrazením Slunce, které je s jedničkou spojeno a pomáhá těm, kdo potřebují energii tohoto čísla. Aby se k vám peníze jen hrnuly, mějte v peněžence vždycky minci v hodnotě jedné koruny.

Dvojka představuje klid, vyváženost a lásku. Chcete-li co nejrychleji uspořádat svůj osobní život, pořizujte do bytu předměty ve dvojicích: dva svícny, dva polštáře, dvě stejné číše, dva podobné obrazy.

Trojka je číslem kariéry. Napomáhá postupu v zaměstnání, probouzí tvůrčí potenciál, přináší štěstí a rovněž posiluje rodinné vztahy. Na pracovním stole nemějte jednu, ale hned tři propisovačky. Napravo od vás by měly ležet tři šanony. Domů si pořiďte trojhrannou pyramidu.

Čtyřka přináší stabilitu, jistotu ohledně zítřka, životní stálost. Místo křesla k počítači s pěti až šesti nohama si pořiďte obyčejnou čtyřnohou židli a hned se bude cítit jistěji a bezpečněji. Jako talisman si vybírejte postavičky, které se opírají o čtyři končetiny.

Pětka má příznivý vliv na zdravotní stav a upevňuje ducha. Skvělým talismanem je pěticípá hvězda. Můžete si ji zavěsit v hlavách postele. Obraz pěti uhánějících koní zavěšený v obýváku působení čísla ještě posílí.

Šestka přivolává do domu mír a soulad. Dávejte pozor, aby při obědě byl počet příborů na stole roven šesti nebo dvanácti. Do mísy na ovoce dávejte 6 nebo 12 plodů. Příznivý vliv bude mít vyobrazení včelích pláství, které mají tvar šestiúhelníka.

Sedmička posiluje intuici, přináší moudrost a duševní rovnováhu. Universálním talismanem je sedm slůňat. Postavte jedno vedle druhého na parapet s chobotem směřujícím ven na ulici. Jinou variantou je postavení sedmi stejných pohárů v jedné řadě v příborníku.

Osmička přitahuje finanční úspěch a blahobyt. Jako talisman příznivě působí přívěšek na klíče v podobě osmičky složené ze dvou kroužků. Užitečné bude vlastnoručně vyšít nebo nakreslit osmičku a pověsit ji na viditelné místo, například napravo od vstupních dveří (při pohledu zevnitř).

Devítka pomáhá dokončit každé započaté dílo a urychluje všechny procesy. Chcete-li přiblížit nějakou událost, nalaďte optimálně svůj kontakt s devítkou. Mějte v peněžence devět mincí jedné hodnoty. Navlékněte na nit devět korálků a noste je stále při sobě, probírejte se v nich prsty a myslete na příjemné a brzké vyřešení svého problému.

=========
Numerologická předpověď na červen
Život pod znamením poslední číslice roku vašeho narození

Facebook AstroPlus.cz