Mudra zajišťující stálý příjem

Tato mudra může být prospěšná zejména pro lidi, kteří nemají žádný trvalý zdroj příjmů. Může pomoci někomu, kdo je často bez práce a vypomáhá si náhodnými výdělky, nebo tomu, kdo sice má stálé zaměstnání, avšak ne jistotu, že vždycky dostane své peníze včas. Stejně tak může prospět někomu, kdo podniká, avšak je stále spíš ve ztrátě, než aby končil s černými čísly.

Všechny podobné jevy naznačují nějaké narušení energie. Proud, jímž peněžní energie prochází, není stabilní a pravidelně se zablokuje, jako by mu někdo do cesty postavil přehradu. Takových bloků je třeba se zbavit a vytvořit podmínky pro rovnoměrné, bohaté proudění peněžní enegie. Pak se jistě uspořádají i všechny ostatní životní podmínky.

Jak funguje mudra?

Mudra vám v životě vytvoří pól přitahující pravidelný přísun peněžní energie a tím i materiálního dostatku. To jistě neznamená, že se na vás snese veškeré blaho světa jako z nějakého rohu hojnosti. Příjmy k vám budou přicházet v přiměřených dávkách a rovnoměrně, abyste prospívali, nestrádali nouzí a mohli žít v dostatku. Začnou se vám otevírat nové příjmové zdroje a ty dosavadní se buď stabilizují nebo vyhasnou pro nepotřebnost. Můžete také dostat dobře placenou práci, otevřít si podnik nebo být povýšeni na lukrativní místo.

Jak mudru využívat?

Provádějte mudru týden dvakrát denně asi 2-3 minuty: ráno hned po probuzení a večer těsně před spaním. Potom týden udělejte přestávku a znovu provádějte mudru podle stejných pravidel.

Popis provedení

  1. Dejte ruce před sebe dlaněmi vzhůru s nataženými prsty.
  2. Přitiskněte dlaně k sobě, složené do mističky, jako kdybyste chtěli nabrat vodu. Malíčky i dlaně jsou ze stran těsně přisknuté k sobě.
  3. Palec, ukazováček a prostředníček každé ruky spojte bříšky k sobě, aby vytvořily špetku.
  4. Zavřete oči. Hluboce a volně dýchejte.
  5. Soustřeďte myšlenky na oblast na vrcholu nosní přepážky. Představujte si, že v bodu mezi vašimi obočími je zdroj jasné zlaté záře.
  6. Zformulujte svůj úmysl připojit se ke stálému a nevyčerpatelnému zdroji hojnosti.
  7. Vydržte v této pozici a soustředění několik minut.

=========
Jak mohou aromatické oleje a éterické směsi přilákat peníze?
Afirmace „jsem magnet na peníze“

Facebook AstroPlus.cz