Jak mohou aromatické oleje a éterické směsi přilákat peníze?

oleje-penize

Aromaterapie je snad nejzáhadnější součástí alternativní medicíny. Její apologeti tvrdí, že v lidském životě důležitou úlohu sehrávají právě vůně. Nepříjemné vůně dokážou narušit imunitu a dostat člověka do deprese. Naopak aromata přitahující příjemné věci, například peníze, přidají člověku úspěch i zdraví.

Éterické oleje pomáhají rovněž přilákat peníze. Obřad s aromatickými oleji je v určitém smyslu kouzelný. Existuje celá staletí a jeho účinnost prověřila mnohá pokolení. V dávných dobách obchodníci z Orientu nechávali své zboží nasáknout vůni drahocenných olejů. Mnohem rychleji pak nacházeli kupce. Na Východě se dodnes říká, že vůně přitahuje peníze.

Lidé věnující se magii tvrdí, že étery v sobě nesou částečky rostlinných duší. A ty jsou nositeli jemných vibrací, jimiž je vyplněn náš svět. Peníze nejsou nic jiného, než jedna z forem energie, kterou můžeme za pomoci éterických olejů přitáhnout.

Opravdu éterické oleje pomáhají přitáhnout peníze? Můžete to vyzkoušet „na vlastní kůži“.

Nejsilnější „peněžní“ aromatické oleje:

– olej pačuli (skutečný magnet přitahující bohatství)

– skořice

– muškátového oříšku

– cedrový

– bazalkový

– pomerančový

– zázvorový

– santalový

Jak správně míchat aromatické oleje?

Nejprve potřebujete keramický nebo porcelánový pohárek. Nalijte do něj čtvrtinu čajové lžičky neutrálního oleje (základu). Můžete použít olej mandlový, olivový, kokosový nebo meruňkový. Potom do tohoto základu přidejte pár kapek aromatického oleje, který je nejvhodnější pro vaše znamení. Směs velmi pečlivě promíchejte. Míchejte kruhovými pohyby ve směru hodinových ručiček. Tento postup dodá aromatické směsi potřebný účinek.

Směs aromatických olejů a způsoby jejího použití

1. Aby kouzelná směs aromatických olejů přilákala peníze, musíme ji umět správně použít. Nejlepší a nejúčinnější je takto získanou směs nanést na povrch své peněženky, automobilu nebo aktivky s důležitými doklady.

2. Vatový tampón nechte nasáknout aromatickou směsí a položte ho do zásuvky pracovního stolu.

Mějte na paměti, že silná vůně aromatických olejů může vyvolat bušení srdce nebo točení hlavy a může také způsobit záchvat dušnosti či dokonce astmatický záchvat. Musíte je tedy používat s krajní opatrností. K dosažení účinku podstatně stačí pár kapek.

Recept na «ziskový» aromatický olej

K přípravě aromatické olejové směsi, která má domů přilákat peníze, je třeba postupně přidávat přísadu za přísadou. Nejprve sedm kapek éterického pačuli, potom pět kapek cedrového oleje. Hned poté dvě kapky skořice. Nakonec vlejte čtyři kapky borovicového oleje.

U každé nové přísady si vizualizujte peníze a zisk. Asi takhle: přidáte aromatický olej, nadechnete se vůně, představíte si peníze. Nakonec získáte směs magických ingrediencí.

Jaké povrchy se dají natírat aromatickými oleji, aby přitahovaly peníze?

Aby oleje přitahovaly peníze, můžete jimi potírat povrchy:

– peněženek;

– bankovních kart;

– důležitých dokumentů;

vnitřních stěn sejfu;

– pracovní skříňky;

– bankovek;

– dveří doma i v práci;

– vlastních rukou;

– zboží určeného k prodeji.

Při potírání povrchů aromatickými oleji nezapomeňte pronášet zaklínadlo: „Peníze k penězům“.

Až vůně vyprchá, budete muset celý rituál opakovat.

Recept na aromatický olej schopný rychle přilákat peníze

Potřebujete následující éterické oleje:

– Pačuli – 7 dílů

– Cedrový – 5 dílů

– Vousatky draslavé (Chrysopogonu) – 4 díly

– Zázvorový – 2 díly

Před přípravou této směsi musíte pohárek nejprve nasytit energií hojnosti. Stačí podržet ho v dlani a představovat si, s jakým potěšením budete utrácet získané peníze. Musíte přitom peníze spojovat s představou konrétního kupovaného předmětu. Vizualizovat si zrovna tak můžete získání vysoce placeného zaměstnání nebo otevření vlastního rentabilního podniku. Pouze při představě konkrétní věci pohárek opravdu nabijete energií. Představte si na závěr procesu nabíjení, jak hustou kuličku energie kutálíte přímo do pohárku.

Aromatické oleje nabité vlastními představami vám budou přitahovat peníze. Nejprve je však musíte zbavit energie, kterou obsahují. To můžete provést hned několika způsoby:

– Namažte kouzelným aromolejem zelenou svíčku. Zelená barva symbolizuje bohatství. Každý den tuto svíčku na chvilku zapalte. Měla by být vypálena mezi šestým a šestnáctým lunárním dnem.

– Peněžní koupel. Aromaoleje určené do této kouzelné směsi: kapka cedrového, tři kapky pačuli, jedna kapka skořice. Rozmíchejte spolu se 30-50 gramy mořské soli, přidejte trochu mléka a medu a rozmíchejte tento lektvar ve vodě určené ke koupeli. Koupel má trvat maximálně 20 minut. Dokonale se uvolněte a zapojte představivost. Při koupeli musíte dát vyšším silám vědět, k čemu vlastně peníze takto přitažené potřebujete. Brzy se vám v životě materializují.

– Aromatický olej můžete nanést i přímo na tělo. Musíte ho však rozředit obyčejným rostlinným olejem v poměru 1:10, to znamená na 1 kapku aromatického oleje dát 10 kapek oleje rostlinného. Vaše tělo tak jako celek bude pracovat ve prospěch získání finanční pohody.

– Nalijte do aromalampy trochu vody a kápněte do ní pár kapek kouzelné aromasměsi. Zapalte v lampě svíčku. Voda, která se bude v lampě ohříat, bude přebírat energii olejové směsi. Rozehřátá aromalampa rázem aktivizuje všechny živly k přitažení finančních prostředků.

– Těm, kdo tráví hodně času u počítače: doporučujeme namazat klávesnici jednou kapkou jakéhokoli peněžního oleje. Věříme, že si vůni peněz oblíbíte a práce vám půjde rychleji od ruky.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Jen přání mít peníze nestačí
Jak vybrat správnou peněženku podle feng shui
Facebook AstroPlus.cz